dowolna

Mieszkania w kamienicy Wrocław - Lista aktualnych ogłoszeń

903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roosevelta

Nadodrze,Wrocław

545 000 zł42 m² 12 887,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42,29 m , zlokalizowane w sercu Wrocławia, przy ulicy Roosevelta. To idealne miejsce dla osób szukających komfortu oraz dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sernicka

Krzyki,Wrocław

519 001 zł44 m² 11 931,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław - krzyki, okolica sernicka / nyska, 2 pokoje 43 M2, piwnica, media polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o pow. 43 m2. z widną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

670 000 zł52 m² 12 936,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne i stylowe mieszkanie w kamienicy w okolicach - Wrocław Krzyki - Szukasz mieszkania, które łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

2 300 000 zł166 m² 13 897,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5 kawalerek - każda około 35 mkw. Sprzedaż tylko w pakiecie - mieszkania są na dwóch księgach wieczystych i znajdują się przy ul. Rejtana ( 96 mkw - 3 kawalerki ) i na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Grabiszyn,Wrocław

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w zadbanej kamienicy na ulicy Spiżowej (grabiszyn-dzielnica Fabryczna) Kamienica z mediami miejskimi , wyremontowaną klatką schodową , elewacja w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Gajowice,Wrocław

580 000 zł49 m² 11 885,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m , zlokalizowane przy ulicy Szczęśliwej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Birmańska

Krzyki,Wrocław

390 000 zł42 m² 9 397,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu na Brochowie Mieszkanie składa się z: - salonu, - nyży, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ołbin,Wrocław

685 000 zł66 m² 10 312 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opis Wiesz o tym, że klimatu kamienicy nie da się podrobić. Jeśli tego szukasz - wysokości, oddechu, zabawy światłem - zapraszam! To przepiękne mieszkanie w kamienicy we Wrocławiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

600 000 zł64 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dzień dobry Polecam na sprzedaż kameralne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane na Nowym Dworze. Zalety lokalizacji: - cała infrastruktura społeczna i handlowa w odległości 2 min spacerem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

385 000 zł29 m² 13 275,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z możliwością wydzielenia osobnej sypialni! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 m2, usytuowaną na czwartym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1930 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

640 400 zł54 m² 11 819,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, urokliwego mieszkania przy ul. Jedności Narodowej. W okolicy znajdują się sklepy, różnorodne punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

659 000 zł75 m² 8 737 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu piękne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach ulicy Kiełczowskiej na wrocławskim Psim Polu. Mieści się ono w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

660 000 zł75 m² 8 742,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej Metraż: 75,49 m2 Piętro: 3/5 w kamienicy bez windy Czynsz: 920 zł + prąd wg zużycia Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

249 999 zł31 m² 8 064,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ok Maslic/ 2 pokoje /tanio z ogródkiem/top Polecamy Panstwu na sprzedaż mieszkanie na Maslicach ul Brodzka Mieszkanie znaduje sie na 2 pietrze, składa sie z salonu z kuchnia oraz pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 500 zł75 m² 46,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na pl. Grunwaldzkim we Wrocławiu! Poszukujesz mieszkania blisko wrocławskich uczelni i w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodworska

Księże Małe,Wrocław

269 990 zł29 m² 9 300,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Najtańsze mieszkanie we Wrocławiu/do remontu! tylko dla klienta gotówkowego Do kapitalnego remontu kawalerka przy Opolskiej! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę znajdującą się przy ul. Starodworskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

535 000 zł59 m² 9 021,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ulica Grabiszyńska we Wrocławiu - centrum, a jednak kameralnie i spokojnie. Oferuję Państwu mieszkanie w kamienicy do generalnego remontu, zlokalizowane przy ulicy Grabiszyńskiej 124 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kleczkowska

Nadodrze,Wrocław

750 000 zł98 m² 7 650,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Świetna lokalizacja - blisko przystanków tramwajowych i pkp! Świetna inwestycja pod wynajem! ogrzewanie I woda miejskie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

695 000 zł44 m² 15 795,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie przy ul. Kuźniczej na Starym Mieście to prawdziwa perełka dla miłośników miejskiego życia w historycznym otoczeniu. To tu, gdzie przeszłość spotyka się z nowoczesnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Stare Miasto,Wrocław

498 000 zł44 m² 11 448,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jasne, ciche, przytulne, ciepłe zimą, chłodne latem, ustawne mieszkanie z historią i potencjałem w centrum Wrocławia. Można w nim komfortowo mieszkać lub wynająć,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

529 999 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

toplokalizacja/3pok./rozkład/Mielecka/okazja/po remoncie/Krzyki/Borek/do własnej- aranżacji Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny, komfortowy mini apartament 2 pokojowy, położony na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Curie - Skłodowskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie, słoneczne, ciepłe, ciche. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

675 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Serdecznie! Na sprzedaż piękne, funkcjonalne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, idealne na start lub pod inwestycję! Cena: 675 000 pln Powierzchnia: 54 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

459 000 zł38 m² 11 922,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna wyłącznie w mk Prestige Nieruchomości! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe 38,5m2 , lokal usytuowany na wysokim parterze 4 piętrowej kamienicy przy ulicy gen. Karola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

535 000 zł72 m² 7 482,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok 71,5 m2, położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł remont w 2018 r. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

549 000 zł50 m² 11 068,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie, położone w niesamowicie dogodnej lokalizacji, przy ulicy Łódzkiej we Wrocławiu. Lokalizacja Huby to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacyjnie części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Minkowskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

679 000 zł70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w mk Prestige Nieruchomości Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 70 m , usytuowane na wysokim parterze w kamienicy z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

459 000 zł38 m² 11 922,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

675 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam serdecznie, na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie idealne na start lub inwestycję! - Lokalizacja: ul. Więckowskiego, wrocław - Cena: 621 000 pln - Powierzchnia: 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Solny

Stare Miasto,Wrocław

1 789 000 zł72 m² 24 847,20 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w kamienicy na wrocławskim rynku z widokiem na Plac Solny Wyjątkowa okazja inwestycyjna mieszkanie podzielone na dwie niezależne jednostki, odrestaurowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

710 000 zł71 m² 9 995,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe, II poziomowe o pow. 71,03 m.kw. położone na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Traugutta. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, zadbane, do zamieszkania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Grabiszyn,Wrocław

769 000 zł63 m² 12 202,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,02 m , położone na wysokim parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Kruczej. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

430 000 zł34 m² 12 471 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Przytulne mieszkanie do remontu w zabytkowej kamienicy okolice ul. Pszennej , Wrocław Mamy przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,48 m w urokliwej, starej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

555 621 zł37 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Mieszkanie - garsonierę o powierzchni 37,29 m2 na 1 piętrze w czteropiętrowj odrestaurowanej kaminicy, będącej częścia większej inwestycji deweloperskiej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia piękny apartament - wysoki standard, w centrum miasta, położony na 6 (ostatnim) piętrze kamienicy wybudowanej w 2008r. Budynek z całodobową recepcją i ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Księże Małe,Wrocław

584 900 zł48 m² 12 109,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż zadbane trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chorzowskiej na Księżu Małym. Mieszkanie znajduje się na znanym modernistycznym osiedlu z 1928r, które charakteryzuje się niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Psie Pole,Wrocław

939 120 zł91 m² 10 366,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie, wolne od zaraz po remoncie o powierzchni 90,59 m2 + loggia 12,26 m2 + balkon 2,23 m2 + piwnica 3 m2. Opis mieszkania: w pełni rozkładowe, komfortowe i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij