dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 459 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 459 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Śródmieście,Wrocław

4 000 zł70 m² 57 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jakub Bielan -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 8 piętrze przy ul. Długiej (śródmieście). /Mieszkanie o pow. 70m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

414 000 zł43 m² 9 590 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: ul. Kajdasza (jagodno, krzyki). Spokojna, cicha, zielona okolica. W sąsiedztwie nowa niska zabudowa, sklepy, punkty usługowe, przedszkola itp. Obok przystanek autobusowy. Opis: nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł58 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo dobra lokalizacja Pl Bema / Na Szańcach na wrocławskim Śródmieściu. Ładne 3 pokojowe w tym jeden dzienny z aneksem kuchennym Mieszkanie całkowicie wyposażone, rozkładowe o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

416 251 zł48 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Pełny rozkład! lokalizacja: ul. Stabłowicka (stabłowice, fabryczna). Spokojna, cicha, zielona okolica. W sąsiedztwie nowa niska zabudowa, sklepy, punkty usługowe, przedszkola itp. Obok przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

630 000 zł61 m² 10 379 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 60 m2, z balkonem, nowocześnie wykończone. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł36 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2pok., Jana Pawła / Przy Arsenale OPIEKUN OFERTY Tel: (ENGLISH VERSION BELOW) ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ*** Polecam luksusowe 2 pok. mieszkanie o pow. 36m2 w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jagodno,Wrocław

559 000 zł66 m² 8 504,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży świetne, wysoko funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe na Osiedlu Maestro (jagodno, ul. Schuberta). Gotowe do zamieszkania. 65,73 m2, dwustronne, rozkładowe, klimatyzowane z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

563 040 zł61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne pod inwestycję lub dla singla mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

669 000 zł62 m² 10 747 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie Z ogrodem na spokojnym osiedlu Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w 2 piętrowym budynku z 2012r. Lokal gotowy do zamieszkania, sprzedawany z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakładowa

Śródmieście,Wrocław

2 900 zł74 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Promenady wrocławskie, ul. Zakładowa. Polecam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe (75m2 + taras z ogródkiem 25 m2 + balkon 6m2 + podwójne miejsce postojowe) o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Looking for apartment? we will help you to find perfect place - call us! Na sprzedaż przytulne i funkcjonale mieszkanie w kameralnej zabudowie tuż przy parku Skowronim. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Szczepin,Wrocław

535 000 zł58 m² 9 304,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokoje 57,50 m2 z balkonem Boczna ulica Legnickiej około 2 km od Rynku. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze. Komfortowe, jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Szczepinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Jagodno,Wrocław

499 855 zł59 m² 8 425 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nie pobieramy prowizji! podatek pcc 0%. Przedstawiam jedną z najlepszych inwestycji we Wrocławiu-Archicom Cztery Pory Roku. Mieszkanie do odbioru już do końca roku! Wygodne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczepin,Wrocław

756 875 zł74 m² 10 199,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Szczepin. W niedalekiej odległości znajdują się Odra oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

345 000 zł26 m² 13 183 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun nieruchomości: telefon Oferta bez podatku pcc! 2 pokoje wykończone pod klucz w wysokim standardzie o powierzchni 26 m2 w budynku z 2021 roku. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

313 735 zł27 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne na start mieszkanie na Jagodnie W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowieńska

Psie Pole,Wrocław

479 000 zł84 m² 5 696 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Miejsce postojowe W cenie! lokalizacja: ul. Kowieńska (boczna ul. Litewskiej, psie Pole). Spokojna, cicha, zielona okolica. W pobliżu sklepy, punkty usługowe, szkoły itp. Miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

451 200 zł47 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska Idealne na start mieszkanie na Oporowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Maślice

Maślice,Wrocław

599 944 zł79 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na wrocławskich Maślicach z antresolą bezpośrednio od dewelopera. Skontaktuj się ze mną, aby wejść na budowę! Brak podatku pcc 2%!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

548 000 zł38 m² 14 282 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wrocław | Borek | ul. Racławicka | Planty Racławickie Fantastyczna lokalizacja | Park Południowy | Górka Skarbowców | Wrocław International School Oferta na wyłączność. Uwaga: ani pcc. Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

401 391 zł39 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne na start mieszkanie na Jagodnie W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowice

Karłowice,Wrocław

231 822 zł39 m² 6 007,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 38,59 m2 na Karłowicach! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Dwupokojowy lokal mieszkalny położony na parterze, składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

459 648 zł54 m² 8 512 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: ul. Stabłowicka (stabłowice, fabryczna). Spokojna, cicha, zielona okolica. W sąsiedztwie nowa niska zabudowa, sklepy, punkty usługowe, przedszkola itp. Obok przystanek autobusowy. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Grabiszyn,Wrocław

605 000 zł53 m² 11 397,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Jest usytuowane w spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

909 000 zł92 m² 9 835,53 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecam mieszkanie 4-pokojowe, z dwoma balkonami na monitorowanym osiedlu, na Starym Mieście. Nieopodal Odry, na Starym Mieście powstaną komfortowe i funkcjonalne mieszkania o metrażach 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

440 916 zł52 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! link do filmu: /watch?v=sxmv5yo1wja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Partynice,Wrocław

368 000 zł33 m² 11 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Przestronna kawalerka / umeblowana / W spokojnym miejscu zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację Spokojne, zielone osiedle. NA start dla singla, młodych małżeństw, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prudnicka

Huby,Wrocław

639 999 zł64 m² 9 976,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na na bezpłatną prezentację 3 pokojowego mieszkania znajdującego się przy ul. Hubskiej 74. Inwestycja pochodzi z końca 2010r i została zbudowana przez atal. Mieszkanie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ołbin

Ołbin,Wrocław

551 963 zł36 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inwestycja znajdująca się w samym sercu Śródmieścia. Stworzona dla ludzi, którzy pragną być blisko centrum, a jednocześnie czuć bliskość natury. Lokal składa się z: - 3 pokoi; - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

256 035 zł25 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * mieszkanie C217 * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne pod inwestycję lub dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

388 620 zł38 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Dostępne również inne metraże i układy! Idealne na start mieszkanie na Oporowie! ani pcc! Oferowane mieszkanie składa się z: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

509 273 zł61 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Idealne dla rodziny mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Duży Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ołtaszyńska

Partynice,Wrocław

375 000 zł33 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przestronna kawalerka o powierzchni 33m2 na Partynicach przy ulicy Gen. Maczka Spokojna i cicha okolica Osiedle zamknięte, rzadka zabudowa, nie ma problemu z miejscem parkingowym Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karmelkowa

Klecina,Wrocław

519 000 zł52 m² 9 980,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Idealne mieszkanie na zakup dla siebie lub na inwestycję! Świeżo odmalowane, wykończone w wysokim standardzie, wyposażone w sprzęt agd i rtv, gustownie umeblowane - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

2 300 zł54 m² 42,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 15.02.2022 WYJĄTKOWE MIESZKANIE W KAPITALNEJ LOKALIZACJI Z MIEJSCEM W GARAŻU PODZIEMNYM 2-pokojowe mieszkanie położone jest na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Słodowa

Stare Miasto,Wrocław

564 365 zł28 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż, apartament 27,53 m2, wykończony w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia lub wynajmu. Dodatkowo do dyspozycji mamy balkon, do wykorzystania w ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Poświętne

Poświętne,Wrocław

578 012 zł70 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: małgorzata Krawczyk tel. Bez dodatkowych kosztów! bez prowizji pośrednika - kupujesz bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc Prezentuję do sprzedaży nowe 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kowale

Kowale,Wrocław

785 000 zł85 m² 9 216,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Ostatnie takie mieszkanie 3 stronna wystawa okien - jasność i doświetlenie Duże okna, wszystkie od podłogi oddzielna toaleta jasna kuchnia lub możliwość dodatkowego pokoju Sępolno i Kowale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Księże Wielkie,Wrocław

560 025 zł66 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja na kameralnym osiedlu otoczonym piękną zielenią. Stworzona dla ludzi wymagających, poszukujących spokoju i natury. Lokal składa się z: - 3 pokoi; - kuchni z aneksem otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

585 675 zł57 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków Trzypokojowe mieszkanie na Oporowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.