dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

459 000 zł65 m² 7 062 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Niepowtarzalne, oryginalnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy. Dla wielbicieli pięknych wnętrz i dobrego stylu. Opiekun oferty tel. Budynek i lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

699 000 zł93 m² 7 515 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Gorąco polecam! Przestronne, przytulne mieszkanie w cichej okolicy. Opiekun Oferty telefon Budynek i lokalizacja Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 2 piętrowego apartamentowca z 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

414 120 zł41 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. 2 pokoje W nowoczesnej inwestycji typu premium - widok na zieleń - prestiżowa inwestycja na krzykach! idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

444 000 zł48 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Przytulne mieszkanie, położone na parterze z ogródkiem w bloku przy ulicy Klimasa. Mieszkanie składa się z pokoju ok 25m2 razem z aneksem kuchennym.Sypialni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

600 000 zł60 m² 10 013 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa oferta- mieszkanie na Polaka 10, ostatnie 2 tygodnie w tej cenie telefon   Gorąco polecam 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na patio i Uniwersytet. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

596 000 zł69 m² 8 638 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty tel. .@sdp-nieruchomości.pl Nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w budynku z 2014r. przy ul. Babiego Lata. Lokal o powierzchni 69m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

478 401 zł62 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ostatnie mieszkania. 2 pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję! Oferta bez podatku pcc. Opiekun Oferty: telefon   .@sdp-nieruchomości.pl Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe 39,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

528 924 zł83 m² 6 405 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie z garderobą blisko Odry oraz komunikacji tramwajowej. Gotowa inwestycja! Dział deweloperski sdp Nieruchomości. Opiekun oferty: karolina Bugajska Oferujemy Państwu nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

649 000 zł83 m² 7 774 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Promocja! 4 gotowe pokoje na tarnogaju! odbierz klucze już dziś! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

251 000 zł32 m² 7 747 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przytulne 2 pokoje, ok. 20 min od Placu Grunwaldzkiego. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Opis mieszkania: polecam 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

423 076 zł60 m² 7 099 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Promocja! 3 gotowe pokoje na stabłowicach! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 59,60m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

481 832 zł59 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ostatnie mieszkania. 3 pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję! Oferta bez podatku pcc. Opiekun Oferty: telefon   .@sdp-nieruchomości.pl Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe 58,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

447 458 zł37 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Apartament Z ogrodem W sercu placu grunwaldzkiego! Opiekun oferty: telefon Apartament o powierzchni 36,98m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 600 zł68 m² 7 523 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentację. Przytulne, piękne urządzone mieszkanie na obrzeżach Wrocławia. Idealne dla rodzin z dziećmi. Sprzedawane z całym wyposażeniem. Największe atuty: - deski drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

559 000 zł66 m² 8 470 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje na oporowie! Opiekun Oferty tel. *******we speak English******* Opis mieszkania: serdecznie polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

470 272 zł37 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Bez podatku pcc, bez prowizji Karolina Bugajska telefon karolina.bugajska@sdp-nieruchomości.pl Polecam! Kawalerka z możliwością podziału na 2 pokoje znajdująca się na 5 w piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

276 454 zł19 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: julia Andrulewicz telefon prestiżowa inwestycja przy placu dominikańskim! Apartament typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

849 000 zł78 m² 10 885 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: piękne mieszkanie na grabiszynku Bardzo Ładne, nowocześnie wykończone mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 78 m2 położone na piątym piętrze w siedmio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

379 745 zł53 m² 7 165 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: paweł Kubacki telefon Termin realizacji 10.2019r Układ mieszkania: Mieszkanie o powierzchni 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przedmieście Oławskie

Przedmieście Oławskie,Wrocław

657 927 zł36 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

465 128 zł64 m² 7 245 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. 2 pokoje - okolice kamieńskiego! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 64,20m2 znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

658 840 zł72 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. 4 pokoje ok. Racławickiej! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 72,40m2 znajduje się na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

367 481 zł47 m² 7 802 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon promocja! 2 pokoje z balkonem! Mieszkanie o powierzchni 47,1m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

447 000 zł62 m² 7 163 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Gotowe 3 pokoje! odbierz klucze już dziś! Opiekun oferty: julia Andrulewicz telefon promocja! Gotowe 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gaj

Gaj,Wrocław

404 313 zł44 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Promocja! 2 pokoje W luksusowej inwestycji na gaju! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 44,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

3 200 zł56 m² 58 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pośrednik nieruchomości tel. e-mail: *** We speak English *** For English version scroll down Polecam do wynajęcia mieszkanie w nowoczesnym kompleksie River Point w odległości 15 min piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 100 zł52 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent nieruchomości tel. e-mail: *** We speak English *** For English version scroll down Polecam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 52 mkw w budynku Odra House 15 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent nieruchomości : tel. e-mail: *** We speak English *** For English version scroll down Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw znajdujące się na nowym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przedmieście Oławskie

Przedmieście Oławskie,Wrocław

498 540 zł47 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 47,48m2 w nowej inwestycji położonej w 1 km od Rynku i 1,5 km od Placu Grunwaldzkiego oferta działu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

435 342 zł59 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon Nr licencji pfrn 23784 Do sprzedaży mieszkanie 58,83 m2 składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Muchobór Wielki,Wrocław

310 020 zł50 m² 6 219 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 49,85m2 w nowej inwestycji położonej na Muchoborze Wielkim. W ofercie posiadamy mieszkania na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żwirki i Wigury

Muchobór Wielki,Wrocław

427 634 zł72 m² 5 911 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 72,35m2 w nowej inwestycji położonej na Muchoborze Wielkim. W ofercie posiadamy mieszkania na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żwirki i Wigury

Muchobór Wielki,Wrocław

394 400 zł67 m² 5 872 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 67,17m2 w nowej inwestycji położonej na Muchoborze Wielkim. W ofercie posiadamy mieszkania na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

369 900 zł36 m² 10 162 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jedyne takie Z widokiem na przestrzeń I zabytkową architekturę! Piękne dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na czwartym z sześciu pięter w nowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

479 000 zł57 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100% wartości nieruchomości. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

434 898 zł59 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon Nr licencji pfrn 23784 Do sprzedaży mieszkanie 64,62 m2 składające się z: -dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Muchobór Wielki,Wrocław

308 340 zł50 m² 6 188 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 49,83m2 w nowej inwestycji położonej na Muchoborze Wielkim. W ofercie posiadamy mieszkania na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

334 305 zł29 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gotowa inwestycja! klucze październik 2019! Karolina Bugajska telefon   karolina.bugajska@sdp-nieruchomości.pl Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 29,07.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

431 430 zł41 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty telefon prestiżowa inwestycja przy placu grunwaldzkim! Do własnej aranżacji! Zachodnia wystawa okien. Apartament z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

384 076 zł33 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty Krzysztof Dudek telefon prestiżowa inwestycja przy placu grunwaldzkim! Do własnej aranżacji! Zachodnia wystawa okien. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Nowy Dwór,Wrocław

485 000 zł63 m² 7 711 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty tel. Przytulne, trzypokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze w budynku z 2016r przy ul. Granicznej. Lokal o powierzchni 62,9m2 składa się z salonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij