dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pucka

Fabryczna,Wrocław

386 500 zł67 m² 5 731,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający Mieszkanie numer B 03 ,zielony taras. Ilość pokoi 3 - Metraż 67,44 m2 - Piętro 0 - Cena 386 500 zł. Kameralny budynek wielorodzinny zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurkowa

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 57,30m kw. znajduje się na 5. piętrze w 8-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pucka

Fabryczna,Wrocław

258 000 zł45 m² 5 723,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający Mieszkanie numer A18 Ilość pokoi 2 - Metraż 45,08 m2 - Piętro 3 - Cena 258 000 zł. Kameralny budynek wielorodzinny zlokalizowany w wyjątkowo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Semaforowa

Krzyki,Wrocław

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Semaforowej. Pokój połączony z aneksem kuchennym. Łazienka z wanną. Cena 1100 + ogrzewanie +prąd Zapraszam na prezentację Natalia Milejska-Rak tel. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

379 000 zł68 m² 5 573,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Super oferta! tylko U nas! Polecam nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie, dwustronne, słoneczne z salonem o wysokości blisko 5m. Powierzchnia mieszkania wpisana w księge wieczystą to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -. Mieszkanie o powierzchni ok. 51,70m2 znajduje się na pierwszym piętrze w 3 piętrowym nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurkowa

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Śródmieście,Wrocław

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

,Apartamenty Piaskowa" to luksusowy budynek, w ścisłym centrum tętniącej życiem aglomeracji wrocławskiej, tuż obok magicznego starego miasta. Intrygujący projekt architektoniczny nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 400 000 zł109 m² 12 844 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam apartament w samym centrum miasta na ul. Krawieckiej wejście od Vita Stwosza. Apartament 109 m2. z balkonem .Nowy budynek z 2009r.Klimatyzacja w mieszkaniu okna nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Krzyki,Wrocław

290 000 zł44 m² 6 619,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania jasne, przytulne, ciepłe mieszkanie o powierzchni 43,81 mkw, usytuowane w miejscowości Wysoka ulica Brzozowa. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w III piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

389 000 zł100 m² 3 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający. Mieszkanie 4 pok. 100 m2. z ogrodem 125 m2. , taras 18m2. Niewielkie kameralne osiedle składać się będzie z 22 budynków jednorodzinnych zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pucka

Fabryczna,Wrocław

287 000 zł46 m² 6 186,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający Mieszkanie numer A03 Ilość pokoi 2 - Metraż 46,39m2 - Piętro 0 - Cena 287 000 zł. Kameralny budynek wielorodzinny zlokalizowany w wyjątkowo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pucka

Fabryczna,Wrocław

280 000 zł48 m² 5 792,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający Mieszkanie numer B 06 pod klucz. Ilość pokoi 2 - Metraż 48,40 m2 - Piętro 1 - Cena 280 000 zł. +parking/komórka 19600 zł. Mieszkanie wykończone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

418 000 zł61 m² 6 818,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jedyna taka oferta: mieszkanie, garaż i działka rekreacyjna (300m.kw) z domkiem murowanym w jednej ofercie! Bez pośredników! Jeśli szukacie przestronnego mieszkania, urządzonego ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Śródmieście,Wrocław

355 000 zł57 m² 6 193,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| bardzo ładne, nowoczesne trzypokojowe mieszkanie z aneksem o powierzchni 57,32 m2. W skład lokalu wchodzą: dwie sypialnie, salon połączony z aneksem kuchennym, dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pucka

Fabryczna,Wrocław

371 500 zł64 m² 5 840,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający Mieszkanie numer A01 Ilość pokoi 3 - Metraż 63,61m2 - Piętro 0 - Cena 371 500 zł. Kameralny budynek wielorodzinny zlokalizowany w wyjątkowo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

297 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

| sprzedam rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, 48 m2 z dwoma tarasami i oddzielną komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pucka

Fabryczna,Wrocław

286 000 zł46 m² 6 205,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający Mieszkanie numer A04 Ilość pokoi 2 - Metraż 46,09m2 - Piętro 0 - Cena 286 000 zł. Kameralny budynek wielorodzinny zlokalizowany w wyjątkowo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wambierzycka

Krzyki,Wrocław

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, jeszcze nie zamieszkane, 2-pokojowe mieszkanie na Gaju, w nowo-wybudowanym budynku. Mieszkanie będzie umeblowane zgodnie z życzeniami najemcy ( bez ekstrawagancji oczywiście ) , urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

435 000 zł65 m² 6 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! Polecam do sprzedaży piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 65m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

258 400 zł46 m² 5 617,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: termin oddania: 30.05.2015r Nowa dzielnica mieszkaniowa w zielonych płucach Wrocławia. Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pucka

Fabryczna,Wrocław

305 000 zł49 m² 6 165,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający Mieszkanie numer B 04 , zielony taras. Ilość pokoi 2 - Metraż 49,47 m2 - Piętro 0 - Cena 305 000 zł. + parking/komórka 25500 zł. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2. Przestronne mieszkanie na drugim piętrze w we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Krzyki,Wrocław

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 51,5 m kw.(w tym komórka lokatorska 2,60m.kw.) znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszukświetna lokalizacja- powierzchnia użytkowa lokalu to 40m2. Lokal znajduje się na parterze w 4piętrowym budynku z 2013r. Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

290 000 zł44 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowe, w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow.44m2 w okolicach pl.Bema / Jedności Narodowej Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osobowicka

Osobowice,Wrocław

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciepłe i przytulne mieszkanie na ul. Osobowickiej w zielonej okolicy Lasu Osobowickiego i zatoki Odry. Idealne miejsce dla rodziny, osób pracujących, lubiących aktywny tryb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

1 099 zł33 m² 33,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bezposrednio od wlasciciela nieruchomosci. Całość około 1500 z rachunkami. = słoneczne (od południa) mieszkanie jednopokojowe (33m2) z aneksem kuchennym w nowym budynku (2008) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

235 000 zł23 m² 10 217,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Piękna kawalerka / studio! Wysoki standard! Apartamentowiec z 2013r.! klimatyczne, wyposażone, 1- pokojowe mieszkanie o pow. 23m2 tuż przy al.Wiśniowej / Ślężnej Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Centralna

Krzyki,Wrocław

459 000 zł102 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Witam, posiadam na sprzedaż duże, dwupoziomowe mieszkanie w nowym, ukończonym w 2014 roku budynku czterorodzinnym. Działka na której stoi budynek bezpośrednio graniczy z Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ligocka

Psie Pole,Wrocław

560 000 zł60 m² 9 328,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis: polecam mieszkanie w wysokim standardzie w bloku z 2008roku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: salon połączony z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / cicho / komórka lokatorska /balkon / dwustronne / winda Polecam 2-pokojowe mieszkanie dwustronne , rozkładowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

439 000 zł60 m² 7 286,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie składa się z kuchni 9,5m 2 , dwóch pokoi 22,4 i 14,8m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

363 018 zł67 m² 5 445 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji na Muchoborze Wielkim. Na inwestycję składają się dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

280 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2 pokojowe, przytulne, rozkładowe Z balkonem nowe, oddane W 2012 R. Przedstawiam Państwu przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszukświetna lokalizacja- / nowe budownictwo / budynek Z windą / 2007r Powierzchnia lokalu po podłodze; 45m2 ( w kw 30m2). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Jana III Sobieskiego

Psie Pole,Wrocław

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 usytuowane w okolicy ul. Jana III Sobieskiego w dwupiętrowym budynku z 2007r na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszknie w przyjemnej i zdbanej okolicy z dużym balkonem (37 m2) Kuchnia w zabudowie: lodówkozamrażarka, zmywarka, piekarnik, mikrofalówka, kuchenka elektryczna. Łazienka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Betonowa

Sępolno,Wrocław

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie na nowym Osiedlu Olipmia Port (sępolno-Swojczyce) ul. Marco Polo dawniej ul. Betronowa we Wrocławiu (60m2). Blisko uczelni awf. Mieszkanie nowe odebrane od dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

899 000 zł111 m² 8 120,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 4 pokojowe, komfortowe mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu na Ołtaszynie. Mieszkanie jest dwupoziomowe, składa się z pokoju dziennego, który przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

429 000 zł86 m² 4 988,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 4 pokojowe, komfortowe mieszkanie znajdujące się na cichym, ogrodzonym osiedlu na Ołtaszynie. Mieszkanie ma powierzchnię całkowitą 86m 2 , natomiast dzięki niewielkim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij