dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 461 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 461 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

335 000 zł57 m² 5 850,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie wykończone pod klucz - wchodzisz I mieszkasz do odbioru od ręki! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

1 650 zł53 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem niniejszej oferty wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 52,90 m2, dwu-pokojowy, położony na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym z 2008 roku na Gaju przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, nowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu ditrevi - tarnogaj. Nowe, komfortowe mieszkanie 50m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji luksusowy apartament W ogrodach hallera Nieruchomość: do wynajęcia luksusowy dwupokojowy apartament o powierzchni 48 mkw usytuowany na 3 pietrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, ciche 2 pokojowe mieszkanie w nowym, niskim budownictwie - Gaj - ok. ul. W. Rutkiewicz. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tyrmanda

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł64 m² 6 244,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecam piękne 3-pokojowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu z umeblowaniem widocznym na zdjęciach (oprócz narożnika z salonu)! Lokal znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wszystkich Świętych

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowy 2-pokojowy apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie położony w samym sercu Wrocławia, w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Wszystkich Świętych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

297 839 zł62 m² 4 770 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie trzy pokojowe położone na Stabłowicach, w budynku z 2013 roku. Mieszkanie położone jest na parterze, składa się z 3 pokoi, w tym salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

356 832 zł66 m² 5 406,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 66,08mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

427 614 zł75 m² 5 701,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 75,02mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

337 041 zł59 m² 5 712,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 59,13mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Walońska, centrum miasta, apartamentowiec Angel Wings. W bezpośredniej okolicy usytuowana jest Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sułowska

Widawa,Wrocław

214 000 zł34 m² 6 331,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne, nowe mieszkanie Z balkonem! prowizję biura pokrywa sprzedający Bardzo ciekawe mieszkanie o pow. całk. 50,80m2 użytkowej 33,50m2 położone przy ul. Sułowskiej na osiedlu Widawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

420 000 zł61 m² 6 885,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam piękny apartament w budynku z 2008r, w Śródmieściu, na osiedlu Ogrody Reja. Mieszkanie o pow. 60,08 mkw, w stanie deweloperskim, obecnie całość stanowi otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

400 455 zł73 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne 5-pokojowe mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

378 702 zł70 m² 5 410,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 70,13mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

600 000 zł60 m² 9 995 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis: polecam mieszkanie w wysokim standardzie w bloku z 2008roku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: salon połączony z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

2 900 zł150 m² 19,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis: polecam mieszkanie na Kiełczowie o powierzchni 150m2. Jest to mieszkanie parterowe z poddaszem użytkowym. Wykończenie w wysokim standardzie. Wejście od strony Zachodniej, spora liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

342 559 zł69 m² 4 964,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 69,91mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Strońska / wandy / 2008 / balkon / garaż / okazja! Polecam gustowne, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

364 338 zł67 m² 5 437,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 67,47mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

331 452 zł61 m² 5 433,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 64,84mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

340 000 zł57 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne mieszkanie na Zakrzowie! W sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowy budynku z roku 2011. W bloku znajduje się 8 mieszkań , a cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rozkładowe, ciepłe i przestronne mieszkanie na 1-szym piętrze w bloku mieszkalnym we Wrocławiu na osiedlu ?mała Toskania? przy ul. Buforowej, dzielnica Krzyki. Dwa pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Strachocin

Strachocin,Wrocław

1 300 zł64 m² 20,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis: polecam mieszkanie na osiedlu Strachocin o powierzchni 64,5m2. Mieszkanie skłąda się z trzech pokoi: 13m, 11.5m, 20 m - salon połączony razem z kuchnią, łazienka, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny Apartament na eleganckim osiedlu ogrody hallera z 2012 r. Komfortowe 3 pokoje z przestronnym tarasem (25 mkw) wyłożonym deskami, garażem podziemnym i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chrzanowskiego

Karłowice,Wrocław

389 000 zł67 m² 5 805,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam piękny apartament, na kameralnym osiedlu na Karłowicach. Mieszkanie o pow. 67 mkw, położone na 2 piętrze, w budynku 3 piętrowym z 2006 roku. Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

348 462 zł64 m² 5 444,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 64,53mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

363 945 zł63 m² 5 776,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 63,85mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

399 168 zł73 m² 5 468,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 73,92mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

364 338 zł72 m² 5 060,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 72,28mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

346 724 zł70 m² 4 953,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 70,76mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

411 996 zł72 m² 5 722,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

419 850 zł77 m² 5 452,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 77,75mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

456 192 zł84 m² 5 430,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 84,48mkw, na które składają się 2 sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł66 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowe 3-pokojowe mieszkanie przy wzgórzu słowiańskim Opis nieruchomości: atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane w nowoczesnym budynku z 2012 roku, strzeżonym całodobowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

402 564 zł53 m² 7 554,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży lokal mieszkalny położony na I piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Hallera. Mieszkanie ma powierzchnię 41,71 m2, składa się z 2 pokoi, w tym jeden z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowe mieszkanie 2-pokojowe - stare miasto Opis nieruchomości: rozkładowe mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 3 piętrze w kompleksie Kępa Staromiejska. Kilkuletnie osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Strachocin

Strachocin,Wrocław

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

***atrakcyjna oferta*** Polecam mieszkanie znajdujące się we Wrocławiu na Wojnowie. Powierzchnia mieszkalna 46m2 z balkonem. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu. Kuchnia otwarta połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

365 000 zł50 m² 7 302,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nieruchomość położona w prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Miejsce ciche a zarazem z dobrym dojazdem do samego centrum jak i autostrady. Nowoczesna zabudowa oraz dostępność.