dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 459 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 459 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 200 zł20 m² 107,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne i dobrze wyposażone mieszkanie w inwestycji Legnicka 33, w centrum Wrocławia. Budynek I osiedle - ul. Legnicka 33b (2020) Piętro 7 z 10, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

480 000 zł28 m² 16 949,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest z podpisaną umową najmu, 2400 brutto na rok. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

716 283 zł60 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem Przedpokój Łazienka Duży Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

637 200 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nieruchomość na Psim Polu w samym centrum przy ul. Krzywoustego we Wrocławiu Lokalizacja Inwestycja ul. Krzywoustego znajduje się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buraczana

Krzyki,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie Z antresolą I balkonem Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na II piętrze w budynku z 2006 roku. Rezerwacja układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 469 000 zł68 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta off-market. Przygotowujemy do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum, w budynku Atal Tower, przy ul. Sikorskiego. Obecnie lokal podzielone jest na 2 mikroapartamenty, przeznaczone na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

3 750 zł54 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

15 000 zł98 m² 152,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Wyposażony apartament O ponadprzeciętnm standardzie Z widokiem na odrę, tarasem oraz dwoma miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Borek,Wrocław

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy 2-pokojowy apartament o powierzchni 53 m z przestronnym balkonem, położony na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Oficerskiej (krzyki, wrocław).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

300 000 zł17 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

439 000 zł41 m² 10 669 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w sercu Wrocławia miejsca, które łączy nowoczesność z komfortem codziennego życia? To 2-pokojowe, stylowo urządzone mieszkanie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

485 000 zł40 m² 12 020 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel: gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn wśród budynków o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

987 430 zł83 m² 11 882 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Otoczenie: inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum miasta, w najbliższej okolicy planowany jest park. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

430 894 zł33 m² 12 939,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gotowa inwestycja 10min od Centrum / Ми говоримо Українською we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Nowa inwestycja z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

849 000 zł66 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,38 m , położone we Wrocławiu przy ul. Awicenny. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym (21,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

539 000 zł39 m² 13 649 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 599000,10 zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Maślice,Wrocław

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 52 m mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Pasłęckiej! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 52 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone 3-pokojowe mieszkanie Muchobór Wielki, ul. Graniczna 2, wrocław Pierwszy najem! Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 290 zł39 m² 83,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Partynice,Wrocław

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie dla wymagających osób Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50 m.kw. w wysokim standardzie położone na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku przy ul. Agrestowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł51 m² 17 693,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż eleganckie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,81 m, położone w prestiżowej inwestycji Angel Wings przy ul. Walońskiej we Wrocławiu. Atuty nieruchomości: -Wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

531 000 zł31 m² 17 129 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wykończone Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

750 000 zł73 m² 10 241,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

605 082 zł51 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem( możliwość wydzielenia osobnej kuchni) Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

438 195 zł33 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! budynek I okolica: wrocław, ul. Walońska 17 Apartamentowiec Angel River.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brossa

Borek,Wrocław

1 300 000 zł83 m² 15 621,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem i dużym tarasem o łącznej powierzchni 83,64 m , zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Krzyki, w okolicy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

649 900 zł58 m² 11 162,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! rozmawiam również W języku angielskim! I Speak English Szukasz funkcjonalnego mieszkania, a jednocześnie dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

604 089 zł38 m² 15 809,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

724 700 zł37 m² 19 735,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję 0% prowizji | Gotowe od ręki | W pełni wyposażone Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36.72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, ciche i nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe w zielonej części Wrocławia. Przed wizytą zachęcamy do obejrzenia filmu z nieruchomości: nowy budynek z windą i halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

720 000 zł52 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 52 m 2 na 3 piętrze 6 piętrowego budynku z 2009 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miłoszycka

Swojczyce,Wrocław

667 000 zł58 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 58 m we Wrocławiu przy ulicy Miłoszyckiej! Oferujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu zamkniętym, zapewniającym bezpieczeństwo i spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

520 000 zł32 m² 16 204,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,09m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

699 000 zł42 m² 16 831,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,53 m z balkonem, zlokalizowane na 1. piętrze w inwestycji Śródmieście Odnowa Przedmieście Oławskie. Budynek z końca 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

453 000 zł28 m² 16 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

639 990 zł49 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

596 158 zł49 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025