dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 451 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 451 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyszyńskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowane, trzypokojowe mieszkanie z balkonem! Nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 68 m zlokalizowane w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 800 zł17 m² 105,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz małej, ale świetnie wyposażonej kawalerki blisko Centrum miasta, do tego w bardzo atrakcyjnej cenie, to ta oferta jest dla Ciebie! Mikro kawalerka położona jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

689 000 zł48 m² 14 354,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Klecina. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

2 500 zł46 m² 54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Sołtysowicach. Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1m2, z balkonem, pięknie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

899 000 zł59 m² 15 176 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Przestronne mieszkanie o powierzchni 59,24 m2, z balkonem, znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku na Tarnogaju. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty: ciche i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia | Wrocław, okolice ul.Gen. Romualda Traugutta Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest na Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

567 900 zł32 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: 2-pokojowe z mieszkanie w inwestycji o wysokim standardzie wykończenia. Dużym atutem nieruchomości jest bliskość wałów Odry. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybulskiego

Śródmieście,Wrocław

884 260 zł49 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu wygodnego mieszkania w nowoczesnej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu miasta Cybulskiego 20. Inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cybulskiego

Śródmieście,Wrocław

620 939 zł30 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

675 000 zł55 m² 12 250,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Expander oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,10 m2 zlokalizowane na prężnie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Różanka,Wrocław

887 400 zł69 m² 12 827,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu 3-4 pokojowe mieszkanie idealne dla każdego o powierzchni 69,18m2 z balkonem z widokiem na zieleń. Mieszkanie jest zlokalizowane przy ul. Czartoryskiego (deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dyrekcyjna

Huby,Wrocław

799 000 zł43 m² 18 581,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 nieruchomość znajduje się w bliskiej lokalizacji od ścisłego centrum Wrocławia, w bliskiej lokalizacji od dworca pkp oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cybulskiego

Śródmieście,Wrocław

816 213 zł37 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Oporów,Wrocław

659 042 zł52 m² 12 577,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z balkonem na Oporowie! Mieszkanie 3-pokojowe,metraż 52,4 m2 + balkon, zlokalizowane na drugim piętrze, składające się z : - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawalna

Karłowice,Wrocław

781 000 zł79 m² 9 861,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu przy ul. Zawalnej (karłowice) o powierzchni użytkowej 79,2m2, budynek z początku XXI wieku, czwarte piętro (piąta kondygnacja) bez windy, media miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres przy ostrowie tumskim bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zefirowa

Wrocław,dolnośląskie

769 901 zł51 m² 15 007,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław krzyki, okolica ul. Racławickiej / wichrowej, apartament dwupokojowy 51 M2, winda, miejsce postojowe Przedstawiam Państwu nowy luksusowy, nowocześnie urządzony apartament 2 pokojowy 51,3 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka przy Sky Tower - ul. Powstańców Śląskich / Radosna Powierzchnia 33,4 m2, pokój, aneks kuchenny, korytarz, łazienka Ponadstandardowa wysokość i duże okna powodują, że jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

869 000 zł53 m² 16 297,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w ośmiopiętrowym apartamantowym budyku z 2010 r. z duża loggią, zlokalizowany nad rzeką w centrum Wrocławia. Cena - 869.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manganowa

Grabiszyn,Wrocław

3 500 zł68 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe, z oddzielną kuchnią, dużym balkonem, o powierzchni 68 mkw. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji pomiędzy ulicą Manganową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

629 000 zł56 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m z balkonem 4,5 m . Nieruchomość składa się z: -Przestronnego salonu z aneksem kuchennym -komfortowej sypialni -eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

5 800 000 zł155 m² 37 516,20 zł/m²

 

Piętro:30/48

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowy apartament, który całkowicie różni się standardem wykończenia z innych w tym budynku. Niepowtarzalny i wyjątkowy. Apartament składa się z dużego salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 400 zł50 m² 67,78 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Centrum Wrocławia! Siłownia i sauny w budynku dostępne dla mieszkańców! Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Wrocław Krzyki | ul. Zefirowa. Do wynajęcia od zaraz przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

562 408 zł46 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Z przyjemnością zapraszam do odkrycia urokliwej, kameralnej inwestycji w południowo-wschodniej części Wrocławia Zielony Brochów. To wyjątkowe mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

1 097 000 zł138 m² 7 949,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę A miejsce postojowe otrzymasz gratis! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

537 000 zł31 m² 17 395,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30,87 m , usytuowana w doskonałej lokalizacji - Wrocław Wojszyce, przy ul. Grota-Roweckiego. Idealna propozycja dla singli, par czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

628 453 zł51 m² 12 636,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

554 700 zł34 m² 16 271,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

669 800 zł52 m² 12 880,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy al. Śliwowej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej okolicy, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

764 995 zł97 m² 7 869,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez pcc! Oferta deweloperska 0% Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 116,79m2, powierzchni użytkowej 97,21m2 w nowej inwestycji "apartamenty Wrocławska". Nowa kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubomierska

Maślice,Wrocław

2 450 zł39 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Dostępne od 28.03.2025r. Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na drugim piętrze. Atutem tego mieszkania jest pełne wyposażenie w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

2 600 zł42 m² 61,44 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie o wynajmie mieszkania Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,32 m , w pełni umeblowane, zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

624 125 zł45 m² 13 783,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, z tarasem w dzielnicy Krzyki-Partynice. Atrakcyjna cena! Idealne mieszkanie na start lub jako inwestycja. Mieszkanie o powierzchni 45.28 m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

799 900 zł56 m² 14 283,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 56 m2 w cenie 799 900 pln na Jagodnie we Wrocławiu. To nowoczesna nieruchomość charakteryzująca się komfortem i funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

629 000 zł52 m² 12 096,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

***2 pokojowe mieszkanie na krzykach*** Idealne na start! Dobrze zagospodarowana przestrzeń, klimatyczne wnętrze, słoneczne- to wszystko oferuje mieszkanie zlokalizowane na Wrocławskich Partynicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

679 000 zł39 m² 17 194,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 39.49 m2, przy ul. Mieszczańskiej w doskonałej lokalizacji w centrum miasta, w inwestycji "kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Partynice,Wrocław

949 900 zł77 m² 12 336,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 77m w spokojnej części Wrocławia - partynice/ołtaszyn. Nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij