dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

943 250 zł38 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości z rynku pierwotnego. Przewidywany termin zakończenia inwestycji - II kwartał 2024 W skład nieruchomością wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

852 300 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

964 750 zł68 m² 14 083,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w dworku!wyjątkowa inwestycja! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

665 000 zł56 m² 11 900,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowe mieszkanie na sprzedaż - wrocław, ul. Sołtysowicka Powierzchnia: 55,88 m Pokoje: 3 Ogród i taras:100 m Garaż podziemny: 35 000 zł Atuty nieruchomości: mieszkanie bez podatku pcc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

1 021 200 zł43 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Luksusowy apartament w najbardziej prestiżowej inwestycji we Wrocławiu. Otoczenie: dzięki wyjątkowej lokalizacji, niemal w zasięgu wzroku, mamy takie punkty jak: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

875 000 zł53 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w ośmiopiętrowym apartamantowym budyku z 2010 r. z duża loggią, zlokalizowany nad rzeką w centrum Wrocławia. Cena - 875.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wojszyce,Wrocław

1 049 000 zł85 m² 12 341,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 85 m , z 70-metrowym ogrodem na dachu! Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie! Układ dół: * Salon z kuchnią (33 m ), *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stabłowice,Wrocław

719 000 zł60 m² 12 013,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok 60 m , położone na wysokim parterze trzypiętrowego budynku z 2015 roku. Urządzone w wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Wrocław Krzyki | ul. Zefirowa. Do wynajęcia od zaraz przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż narożne mieszkanie na parterze z dużym balkonem. Mieszkanie sklada sie z przedpokoju i korytarza, dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

784 200 zł65 m² 12 006 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

595 000 zł31 m² 18 924,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

3 500 zł53 m² 66,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz jasnego, przestronnego mieszkania w bezpiecznej okolicy? Pragniesz ciszy i spokoju? Jeśli właśnie o tym marzysz, to oferta idealna dla ciebie! Komfortowe, zadbane 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

679 000 zł39 m² 17 477,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa papiernia- bo o niej mowa, loftowe i historyczne miejsce w centrum miasta, które przyciąga zarówno inwestorów jak i osoby prywatne. Nietuzinkowe mieszkanie łączące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Partynice,Wrocław

2 750 zł43 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie z ogródkiem i naziemnym miejscem postojowym. Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie idealne dla pary lub singla. Polecamy do wynajmu nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 199 000 zł88 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł48 m² 31 250 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament z panoramicznym widokiem na Wrocław i Odrę Browary Wrocławskie Wyobraź sobie poranek z filiżanką aromatycznej kawy, na tarasie z widokiem na malowniczą Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maczka

Partynice,Wrocław

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 62 m2. - pokój dzienny - ogród zimowy, - sypialnia z balkonem, - niezależna przestronna kuchnia ze spiżarnią, - przedpokój z przestronna szafą, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manganowa

Grabiszyn,Wrocław

3 900 zł68 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe, z oddzielną kuchnią, dużym balkonem, o powierzchni 68 mkw. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji pomiędzy ulicą Manganową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczepin,Wrocław

1 400 000 zł71 m² 19 718,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy piękne, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, elegancję i wygodę. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

553 900 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - co zyskuje Klient: - nie płaci podatku pcc, - obsługę dedykowanego agenta, który asystuje w całym procesie zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Gaj,Wrocław

2 250 zł41 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy u. Nyska 93 *powierzchnia 41 m2 *pierwsze piętro z dwoma balkonami *miejskie ogrzewanie *miejsce postojowe w cenie najmu *w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

790 024 zł52 m² 15 076,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kabaczkowa

Klecina,Wrocław

579 000 zł39 m² 14 815,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania przepiękny apartament rozkładowy 2-pokojowy o pow. 39.08 m2 z 2017r. znajdujący się przy ul. Kabaczkowej na Klecinie ( Dzielnica - Krzyki ) we Wrocławiu Atuty mieszkania: - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

531 293 zł29 m² 18 176,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

989 000 zł53 m² 18 681,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poświętne,Wrocław

617 925 zł46 m² 13 494,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam przepiękne, imponujące wysokością (3,5 m) i przestrzenią, gotowe do odbioru. Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, trójstronne, na III piętrze kameralnego, 3 piętowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

870 000 zł69 m² 12 627 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe, duży balkon, podwójne miejsce w garażu podziemnym, meble na indywidualne zamówienie. za pośrednictwo. Przedstawiam ofertę sprzedaży wykończonego w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

4 200 zł55 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

929 290 zł64 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z ogródkiem - mieszkanie o pow. 63,65m2, 3 pokojowe, klasyczne na parterze z dużym ogródkiem 57m2 w bloku z windą w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

815 000 zł60 m² 13 583 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, świeżo odnowione 3-pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji o powierzchni 61m2. Lokal znajduje się przy ul. Mosiężnej (boczna Grabiszyńskiej) na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

878 700 zł59 m² 14 893,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku Odra House, mieszczącego się przy rzece, przy ul. Długiej w niedalekiej odległości od placu Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł39 m² 13 820,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do odkrywania swojego nowego, wymarzonego miejsca we Wrocławiu! Oferuję na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

629 000 zł41 m² 15 356,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

496 000 zł29 m² 16 899,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesna kawalerka z balkonem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

537 000 zł36 m² 14 995,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży, przytulnego mieszkania o powierzchni 35,81 m usytuowanego we Wrocławiu. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Brochów,Wrocław

999 000 zł89 m² 11 238,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,89m2 z ogrodem 30m2 i tarasem 9m2! Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu budynków w zabudowie w stylu willi miejskich, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

864 500 zł57 m² 15 076,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 57,34m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł79 m² 18 902,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie Browary Wrocławskie - bez pcc! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 79,3 m w prestiżowej inwestycji Browary Wrocławskie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brossa

Gaj,Wrocław

3 000 zł49 m² 60,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem przepiękny, przestronny, klimatyczny i w pełni rozkładowy apartament 3 pokojowy z klimatyzacją o pow.: 49.37 m2 wraz z przestronnym.