dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 457 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 457 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji Browary Wrocławskie -przy ul. Jedności Narodowej. Mieszkanie składa się z : przedpokoju, salonu, sypialni, łazienki, balkonu około 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

899 914 zł60 m² 14 998,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Teczowa 3 pokoje / Victoria/garaz /piwnica/premium!top! polecam przedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 58 m2 w samym sercu Wrocławia. Zapraszam do kontaktu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

531 990 zł41 m² 12 943,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 TERAZ NIŻSZA CENA! POPRZEDNIA CENA 591100 ZŁ Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

655 000 zł76 m² 8 618,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie o unikalnym charakterze, znajdującego się w odrestaurowanej przez dewelopera i wyremontowanej od fundamentów kamienicy. Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł47 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie w nowej prestiżowej inwestycji Central Park! Budynek z grotą solną, siłownią i sauną. Opiekun oferty: tel.: Lokalizacja: Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

795 000 zł60 m² 13 247,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Muchobór/wielki/3pok./balkon/winda/parking/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane przy ul. Granicznej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

690 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokum Di Trevi | 3pok | garaż w cenie! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3pokojowe przy ul. Międzyleskiej. Usytuowane na Osiedlu Lokum di Trevi na wrocławskim Tarnogaju. Rozkład pomieszczeń : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 800 zł50 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urządzone z dbałością mieszkanie wraz z miejscem postojowym - ul. Prądzyńskiego W mieszkaniu jest klimatyzacja z funkcją grzania, sporo miejsca do przechowywania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kminkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 370 000 zł126 m² 10 908,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przytulny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i dużym ogródkiem na zamkniętym osiedlu we Wroclawiu. Dom o powierzchni 125,59 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

3 499 zł44 m² 79,52 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 44 m | od zaraz | 3499 zł + 500 zł (opłaty administracyjne) + prąd Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 097 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja na Starym Mieście tuż przy Odrze i terenów zielonych. Dzięki lokalizacji mieszkanie ma swój własny charakter. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stabłowice,Wrocław

1 130 000 zł84 m² 13 449,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż lokal mieszkalny (segment, zabudowa szeregowa) z 2014 r. o powierzchni 84,02 m2. (aż 5 pokoi + ogródek). Wrocław, stabłowice, ul. Arachidowa. ****** rozkład mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

749 550 zł57 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe dwustronne mieszkanie z dwoma balkonami. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

651 200 zł49 m² 13 372 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: telefon Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,70 m2 z balkonem, znajdujące się na zielonych Krzykach. Układ mieszkania: - salon z aneksem 25,7 m2 - pokój 12,1 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jagodno,Wrocław

830 000 zł67 m² 12 345,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Jagodno, w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

469 000 zł33 m² 14 016,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem - mieszkanie o pow. 33,46m2, 2 pokojowe, klasyczne z balkonem, z ekspozycją wschodnią, na 1 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

592 049 zł39 m² 15 354 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 058 157 zł80 m² 13 205,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 80,13 m Liczba pokoi: 4 Piętro: parter Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Klimatyzacja w cenie przy płatności gotówką. Dodatkowe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

789 999 zł70 m² 11 284,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

> 4 balkony > Widok na park > Miejsce postojowe w garażu > Do wprowadzenia > Nowoczesna architektura 2009 rok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

832 650 zł45 m² 18 652,60 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,64m2 z dużym balkonem o pow. 12,13m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

981 763 zł90 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowanej w dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

756 999 zł65 m² 11 637,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Świetne dla Rodziny na Jagodnie z balkonem/cisza/duże Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

920 000 zł69 m² 13 362,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 3 pokojowe, duży balkon, podwójne miejsce w garażu podziemnym, meble na indywidualne zamówienie. Bezpiecznie przeprowadzimy Państwa przez cały proces zakupu. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł35 m² 102 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty Nr Licencji pfrn 28425 tel. *** for English scroll down*** Na wynajem w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 35,44 m2, zlokalizowane w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 075 000 zł119 m² 9 027,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało tu kameralne osiedle domów szeregowych i dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

929 000 zł65 m² 14 391,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

540 000 zł50 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o świetnym potencjale inwestycyjnym, położone w budynku z 2006 roku w pobliżu Niskich Łąk (przedmieście Oławskie- ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 082 000 zł92 m² 11 744 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na nowej inwestycji w zabudowie szeregowej na wrocławskim Jagodnie! Opiekun oferty: termin zakończenia budowy: II kwartał 2024r oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

602 154 zł47 m² 12 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0zł prowizji + 0zł pcc dostępne są również miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie! zapraszam na spotkanie! możliwość makiety 3D, gdzie możesz zobaczyć swoje przyszłe mieszkanie Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wojnów,Wrocław

509 000 zł37 m² 13 719,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 2-pokoje z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - zacisznywojnów.pl Ceny pozostałych mieszkań podane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

495 719 zł30 m² 16 524 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż, mieszkanie 1 pokojowe o metrażu 30 m2, znajdujące się w samym centrum miasta na 1 piętrze Apartamentowca o wysokim standardzie wykończeń. W skład mieszkania wchodzi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z aneksem Wrocław

Ołbin,Wrocław

902 190 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,22m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

874 398 zł80 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Żernickiego. Dojazd do centrum zapewni Trasa Autobusowo - Tramwajowa (tat), a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

699 000 zł51 m² 13 781,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz jasnego, przestronnego mieszkania w bezpiecznej okolicy? Pragniesz ciszy i spokoju, a zarazem potrzebujesz dobrego dojazdu do każdej części Wrocławia? Jeśli właśnie o tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

3 290 zł50 m² 65,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 3 pokoje | ok. 50 m2 | od zaraz | 3290 zł czynsz + 700 zł opłaty dodatkowe + media według zużycia | Pierwszy najem Języki Obsługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

608 661 zł57 m² 10 753,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloeprska! 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 56,6m2 z dużym balkonem zlokalizowanego na osiedlu Księże Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Leśnica,Wrocław

550 000 zł63 m² 8 713,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,12 m , położone na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku z 2009 roku przy ulicy Dolnobrzeskiej we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 500 000 zł170 m² 14 704 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Inwestycja przy ulicy Nefrytowej to idealne połączenie nowoczesnych technologii z szacunkiem dla natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Polanowice,Wrocław

706 676 zł48 m² 14 716,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży mieszkania 2- pokojowego z ogródkiem we Wrocławiu: lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 40,02 m Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Prowizję pokrywa strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

792 450 zł78 m² 10 097,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji; podany metraż 78,48 m2 to mieszkanie 58,7 m2 + antresola 19,78 m2 Mieszkanie posiada taras 15 m2 budowa zakończona - Mieszkanie z pozwoleniem na użytkowanie - do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

598 492 zł60 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 60,15m2, położone w cichej okolicy. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na Lipie Piotrowskiej z dobrze rozbudowaną.