dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 461 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 461 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konwaliowa

Krzyki,Wrocław

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku w Bielanach Wrocławskich, przy ul. Konwaliowej. Budynek położony w pewnej odległości od drogi głównej, a jednocześnie dający możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

3 700 zł50 m² 74,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia piękne, nowoczesne i doskonale wyposażone mieszkanie przy ulicy Tęczowej 83, w centrum Wrocławia. Idealne mieszkanie dla pary, która lubi aktywność fizyczną i aktywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

629 350 zł41 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskich Krzykach, przy Torze Wyścigów Konnych. Mieszkanie z rynku pierwotnego , wykończone , gotowe. Na podłogach panele winylowe. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 125,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni ponad 71,5m2 zlokalizowanego na zielonym osiedlu Maślice. Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

518 400 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. Ta nieruchomość oferuje nie tylko komfortowe wnętrza, ale także wyjątkową lokalizację, która zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Asfaltowa

Wojszyce,Wrocław

850 000 zł70 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest urokliwe mieszkanie w cenie 850 000 zł o powierzchni 70 m2, usytuowane we Wrocławiu na Wojszycach. To trzy-pokojowe mieszkanie charakteryzuje się nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

476 661 zł41 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskim Ołtaszynie. To rodzinna, nowoczesna inwestycja, która pozwala na korzystanie z miejskiego życia z dala od zgiełku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rychtalska

Kleczków,Wrocław

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Rychtalskiej. Nowe zadbane osiedle z pełną infrastrukturą. Idealne dla pary. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w okolicach mostów Trzebnickich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

612 541 zł55 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Narożne mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł116 m² 10 259 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, do budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

648 450 zł33 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 003 104 zł46 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,78m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Plac Grunwaldzki,Wrocław

991 000 zł67 m² 14 808,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Propozycja idealna dla inwestora pod wynajem krótkoterminowy jak i długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

3 500 zł51 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Українська нижче | english below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Słonimskiego 26. Nieruchomość Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 083 zł66 m² 10 547,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ok Oltaszyn lux 3 pokoje 63,7m2 garaz 2 poziomy/top! polecamy Klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu w przy Torze wyscigow konnych Do sprzedania komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

357 638 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz * Świetna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju -balkonu -dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 140 zł32 m² 16 969,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Inflancka

Psie Pole,Wrocław

620 000 zł50 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 50m. Nieruchomość mieści się w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

645 325 zł51 m² 12 653,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskich Krzykach. Lokalizacja: krzyki ul. Przyjaźni Ilość pokoi: 3 Metraż: 51 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

779 000 zł67 m² 11 626,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego w niskiej 4-rodzinnej zabudowie. Osiedle powstało w 2021 roku, każde mieszkania ma przynależne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

527 218 zł42 m² 12 440,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe z przestronnym salonem i sypialnią, o łącznej powierzchni 42,38 m , położone na urokliwym wrocławskim osiedlu - Ołtaszynie. Standard deweloperski na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

844 400 zł38 m² 22 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

719 998 zł54 m² 13 308,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament oltaszyn premium /54m2! Polecamy na sprzedaż piękne mieszkanie na ul. Klasztornej we Wrocławiu Mieszkanie w nowym bloku z winda. Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

766 009 zł52 m² 14 730,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

ok.Oltaszyn/Lux/2 pok/Hit 51m2/Balkin/Komorka/Piwnica/ Polecamy na sprzedaz - komfortowe miejsce do zamieszkania, w okolicy tereny rekreacyjne i zielone Tor Wyścigów Konnych, Partynice, Ołtaszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gotowe do zamieszkania! świetna lokalizacja! Gorąco polecam lokal położony we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - przedpokoju - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 119 000 zł79 m² 14 164,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż luksusowe 4 pokojowe mieszkanie z 2 balkonami o powierzchni 78,4 m2 na 7 piętrze 7 piętrowego apartamentowca z 2018r. na prestiżowym osiedlu Nowa Papiernia na Krzykach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

6 700 zł84 m² 79,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Możliwa faktura vat/ dziękujemy Biurom Nieruchomości Mieszkanie 84,11 m2 znajduje się na 2 piętrze budynku z 2018 r w dzielnicy Maślice przy al. Śliwowej. Teren wspólnoty ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł53 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe z łazienką, osobnym wc oraz loggią! Funkcjonalny układ pomieszczeń. Inwestycja oddana do użytku. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja na Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

1 082 500 zł76 m² 14 176,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamentowiec w topowej Lokalizacji we Wrocławiu naprzeciwko Wrocławskie Ogrodu Botanicznego, tuż u stóp największych architektonicznych perełek Wrocławia Ostrów Tumski, rynek Wrocławski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka wykończona pod klucz, z meblami , z aneksem kuchennym w zabudowie oraz sprzętem agd. Kawalerka jest gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

647 375 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Zatorskiej we Wrocławiu. Dwa niezależne pokoje, w tym jeden z balkonem, jasna kuchnia, łazienka z wanną, duży przedpokój a do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

849 990 zł63 m² 13 447,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wojaczka | 3pok | Garaż | Komórka!. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,2 m2 we Wrocławiu na Psim Polu (ul. Rafała Wojaczka). Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

619 425 zł38 m² 16 279,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja Mieszkanie z widokiem na wodę. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

439 999 zł24 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Widok rzeka Na grobli 25 m2 apartament balkon! Cena 439000netto + 23% vat= 539 000brutto Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,4 m 2 piętro w 2-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

695 000 zł46 m² 15 024 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Agent prowadzący: tel: najważniejsze informacje: serdecznie polecam wykończoną w dobrym standardzie 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na piątej kondygnacji pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

619 000 zł71 m² 8 706,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się na osiedlu Grekor w nowym Smolcu. Nieruchomość znajduje się w dwu piętrowym bloku, pod którym jest garaż a przed nim dwa dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

888 000 zł44 m² 20 381 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż przepiękne 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, o łącznej powierzchni 43,57m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

382 238 zł20 m² 19 521,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam inwestycyjny apartament na sprzedaż na wrocławskich Krzykach, przy Torze Wyścigów Konnych. Mieszkanie z rynku pierwotnego , wykończone pod klucz, gotowe do użytku. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

548 175 zł42 m² 13 209 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz ciszy i spokoju? A może ważna jest dla Ciebie obecność zieleni? Wszystkie te rzeczy znajdziesz właśnie tutaj! 0% prowizji! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

619 999 zł46 m² 13 460,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*3 pok**nowe budownictwo*2 miejsca postojowe! Cena: 619.999 zł do negocjacji 3-pokojowe mieszkanie na Partynicach czeka na nowych mieszkańców! Przestronny i jasny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

561 122 zł42 m² 13 240,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja ta zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul.