dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 408 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 408 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

502 475 zł41 m² 12 255,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klasyczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem świetne na pierwsze mieszkanie, świetne na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

899 001 zł60 m² 14 975,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gaj/2xbalkony/3pok./LUX./WROCŁAW/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 na ostatnim piętrze 6/6 z windą, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

404 404 zł28 m² 14 295 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście! Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: * inwestycja już gotowa * do własnego wykończenia * wysokie wnętrza oraz okna * pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

498 500 zł38 m² 13 258 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60 m2 z balkone. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

650 000 zł90 m² 7 214,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Segment top / 5 pok., ogródek / pompa ciepła Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży samodzielnych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Obecnie trwa etap zakończenia prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

569 000 zł46 m² 12 244,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Expert Ds. Nieruchomości T: e: rok realizacji 2025 cena: 569 000,06 pln cena za metr: 12 244,46 pln metraż: 46.47 m LICZBA POKOI: 2 PIĘTRO: 0 BALKON/TARAS/LOGGIA: Tak OGRÓD: Tak Nr lokalu: 1/1 Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Oferujemy na wynajem mieszkanie dwu pokojowe, położone na wysokim parterze budynku, na zamkniętym, kameralnym osiedlu na Brochowie. Mieszkanie jednopoziomowe, rozkładowe o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

473 000 zł36 m² 13 279,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jodłowickiej. To doskonała oferta dla osób szukających wykończonej nieruchomości, gotowej do zamieszkania. Budynek z 2019 roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

741 742 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie z osobną kuchnią W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieram prowizji od najemcy! Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku. Wrocław, jagodno, ul. Drabika. Dwa oddzielne pokoje na I piętrze z balkonem. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

780 000 zł52 m² 15 136,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe- salon z aneksem kuchennym i osobną sypialnią, łazienką oraz schowkiem/ garderobą. Standard bardzo wysoki. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modelskiego

Leśnica,Wrocław

550 400 zł43 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Uwielbiasz zieleń, naturę , spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, bliskie jest ci życie w duchu slow life. Oferta tego pięknego 2 pokojowego mieszkania jest dla Ciebie. Najbardziej zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

850 000 zł74 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie, w kameralnej zabudowie. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. W najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

5 400 zł68 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand oferuje luksusowy apartament o powierzchni 68m2 na Księcia Witolda. Lokal na pierwszym piętrze to: - duży i przestronny salon z wyjściem na taras - otwarta i doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

545 140 zł56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

telefon: e-mail: nowoczesne Mieszkanie z Widokiem na Park Bieńkowicki Rok budowy 2025 Doskonała Inwestycja dla Młodych | Idealne pod Wynajem Opis: przedstawiamy nową inwestycję mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

8 500 zł103 m² 82,52 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Na wynajem 3 pokojowy apartament (102,65m2) zlokalizowany na VIII piętrze budynku Angel Wings, ul. Walońska, z panoramicznym widokiem na miasto oraz na rzekę. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

559 360 zł44 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 43,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

618 048 zł64 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 64,38m2 i cena poniżej 10tyś/m2! takie mieszkania znajdą Państwo jeszcze we Wrocławiu na zielonym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Karłowice,Wrocław

590 000 zł50 m² 11 683,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 zlokalizowane na osiedlu "cichy Zaułek" na Karłowicach. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym (z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

517 888 zł40 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Śródmieście,Wrocław

9 500 zł107 m² 88,79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem elegancki apartament blisko wrocławskiej starówki z bajecznym widokiem na rzekę! Przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę wynajmu luksusowego apartamentu, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł64 m² 11 688,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz rabat 50000 zł! cena transakcyjna 699000 zł Narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

550 001 zł42 m² 13 253 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Okazja 2-pok/ 41,50m2 Balkon Ogród Garaż` Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie 41,50m2 znajdujące się na ul. Jurija Gagarina. Nieruchomość składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 469,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z windą. Powierzchnia mieszkania to 95,85 m2, na którą składa się pokój dzienny z kuchnią w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

709 000 zł55 m² 12 890,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kajdasza

Krzyk,Wrocław

650 001 zł42 m² 15 461,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium- krzyki ul. Kajdasza 2 pok/42m2 Garaż Przedstawiamy Państwu absolutnie nowe, wykończone i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 przy ul. Kajdasza/ dzielnica: krzyki/jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

778 320 zł56 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Dwustronne mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

537 344 zł42 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 41,98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

829 000 zł73 m² 11 778,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 869000 zł! Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

800 000 zł56 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 175 525 zł74 m² 15 838,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem, dwustronne, narożne o powierzchni 74,22m2 w świetnej lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska/ ul. Karkonoska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

1 465 000 zł110 m² 13 294 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalne rozkłady Nowoczesny apartamentowiec położony blisko centrum z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

597 365 zł65 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i aż dwoma ogródkami, dwustronne, przeciwległe o powierzchni 64,58m2 i cena poniżej 10tyś/m2! takie mieszkania znajdą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

937 440 zł67 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. 4 pokoje z dużym balkonem w Śródmieściu Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 64,90 m2 znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

969 000 zł74 m² 13 068,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia Pod Klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

897 243 zł65 m² 13 825 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. 4 pokoje z dużym balkonem w Śródmieściu Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 64,90 m2 znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królewiecka

Fabryczna,Wrocław

888 894 zł96 m² 9 273,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Inwestycja realizowana jest w dzielnicy Fabryczna na wrocławskich Maślicach. Termin realizacji - II kwartał 2024 rok. Oferuję do sprzedaży nowe 3 pokojowe mieszkanie+ antresola, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

886 048 zł45 m² 19 716,20 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja/ Mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim na 16 piętrze w wieżowcu 17 piętrowym. W wieżowcu są 3 windy z poziomu garażu. Budynek to prestiżowe przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

709 000 zł61 m² 11 611,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Narożne mieszkanie z dużym balkonem i osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Agrestowa

Partynice,Wrocław

662 000 zł45 m² 14 711,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3