dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 459 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 459 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

758 990 zł65 m² 11 711 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Karłowice/polanowice | 3 pok. | wysoki standard!. Mieszkanie 3-pokojowe wykończone w wysokim standardzie! Nieruchomość milart z 2017 roku! Bliski dojazd do A8, s5! Oferuję pięknie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu Tel: serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o dużej powierzchni 60m2 z ogródkiem 40m2. Mieszkanie przestronne, urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

469 504 zł37 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 36,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 071 330 zł87 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament Z widokiem na rzekę! Piękne, czteropokojowe mieszkanie z tarasem od strony Odry, usytuowane na trzecim piętrze mieszczącego się w sercu wrocławskiego Śródmieścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

758 995 zł65 m² 11 696,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Karłowice/polanowice | 3 pok. | wysoki standard! Mieszkanie 3-pokojowe wykończone w wysokim standardzie! Nieruchomość milart z 2017 roku! Bliski dojazd do A8, s5! Oferuję pięknie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

937 945 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot286-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja: północny-zachód, południowy-wschód - antresola 32m2 z balkonem i tarasem 29m2 - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

541 551 zł56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55,83 m2. Inwestycja mieści się nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

464 572 zł31 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

599 500 zł43 m² 13 941,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękny apartament położony na Wrocławskich Krzykach (jagodno), przy ulicy Kopycińskiegoj. Mieszkanie zadbane z 2022 roku, ,nadające się od razu do przeprowadzki mierzące 43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

632 352 zł66 m² 9 613,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 65,78 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

515 075 zł43 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn. Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prudnicka

Huby,Wrocław

699 000 zł47 m² 14 997 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekunka oferty tel. Unikatowe, duże 2-pokojowe mieszkanie widną aneks kuchenni, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu wybudowanym przez dewelopera Atal na Krzykach. Otoczenie nieruchomości: - dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

531 309 zł54 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Funkcjonalne dwustronne mieszkanie. Spokojna zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

673 318 zł58 m² 11 575 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

592 000 zł43 m² 13 783,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Fantastyczna oferta! Nowoczesne, stylowe mieszkanie z przestronnym ogródkiem! Wrocław ul. Turawska - Parter - 2 pokoje - Ogródek 30 m2 - Mieszkanie dwustronne - 2019 rok budowy Zielona okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

947 700 zł78 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja wśród drzew I zieleni apartamenty Z przestronnymi tarasami I ogródkami dostęp do komunikacji miejskiej funkcjonalne rozkłady pomieszczeń Prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

740 000 zł48 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 48 m2 na prestiżowym osiedlu w budynku z 2022 roku w urokliwej, spokojnej części Wrocławia. Nieruchomość po remoncie idealna dla ludzi szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

878 850 zł96 m² 9 169,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego Przystań Królewiecka to nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

1 083 140 zł70 m² 15 473,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m^2 na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli we Wrocławiu - Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

591 850 zł62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,30m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

799 000 zł59 m² 13 565,40 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piekny 3 pok/ ux Premium krzyki jagodno 60m2/garaz/top! Polecamy mieszkanie, które znajduje się na wrocławskim Jagodnie, przy ul. E. Kajdasza. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

89 901 zł89 m² 1 014,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogród80m/taras/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

650 001 zł47 m² 13 903,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./PARTER/TARAS/HIT/OD ZARAZ! Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gaj,Wrocław

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam piękne, jasne, trzypokojowe mieszkanie na rodzinnym osiedlu na wrocławskim gaju. Ściany odmalowane, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

820 000 zł66 m² 12 488,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór wielki/3pok./hit/komórka/autobus/balkon/ Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Psie Pole,Wrocław

775 000 zł57 m² 13 647 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym i luksusowym osiedlu Polana Miłoszycka. Zamknięte osiedle z 2020 roku położone około 8 km od centrum. W bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czysta

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

8 500 zł107 m² 79,44 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Przestronny i wygodny apartament o powierzchni 107 m położony w budynku apartmantowym w ścisłym centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 999 zł70 m² 12 125,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oltaszyn Lux 70m2/2 poziomy /3 pok/ Garaz w cenie Trzypokojowe klimatyzowane mieszkanie z antersolą usytuowane na II piętrze w bloku przy ul. Asfaltowej we Wrocławiu. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

969 000 zł74 m² 13 068,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg181-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - gotowe do odbioru - widok na przestrzeń a nie na sąsiedni blok - przedpokój z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozia

Maślice,Wrocław

569 995 zł46 m² 12 391,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zielone Maślice _ Kozia | 2pok | rozkład!.| Polecam na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu na Maślicach przy ulicy Koziej , spokojna i cicha okolica , dookoła dużo zieleni , plac zabaw , ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

3 700 zł55 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu świetne 3 pokojowe mieszkanie na Oporowie. Mieszkanie po remoncie - pierwszy najem - wszystkie meble i sprzęty nowe. Mieszkanie o pow. 55 m2 - salon z aneksem kuchennym (22m2), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

709 000 zł55 m² 12 890,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pok | ogródek! | Maślcice Polecam na sprzedaż gotowe do zamieszkania, ustawne 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 55m2, z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

702 734 zł72 m² 9 794,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

500 735 zł46 m² 10 895 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 39,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia przy Placu Powstańców Śląskich na Krzykach. Powierzchnia 44m2. Piętro 2 z 5. Najważniejsze atuty mieszkania to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Klecina,Wrocław

614 997 zł44 m² 14 111,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pok | Klecina- jutrzenki | od zaraz!. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia - Klecina - Jutrzenki, w pobliżu parku Klecińskiego. Spokojne miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia przy ulicy Ziemowita na Starym Mieście. Powierzchnia 43 m2. Piętro 2 z 4 z windą. Nowe budownictwo. Czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Śródmieściu przy ulicy Mieszczańskiej na osiedlu River Point. Piętro 5/8 z windą. Powierzchnia 39 m2. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 124 999 zł72 m² 15 609,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Top/ogród Botaniczny/2 balkony do wykończenia! kupujący nie płaci podatku pcc Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,6 mk2 w nowym apartamentowcu przy ul. Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

968 800 zł86 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania inwestycji- marzec 2024 * Świetna lokalizacja Funkcjonalne dwustronne mieszkanie w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

509 309 zł41 m² 12 480 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij