dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Wrocław - Oferty sprzedaży

928 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

928 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruciana

Psie Pole,Wrocław

853 000 zł103 m² 8 281,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis duże upusty na wykończenie! Na sprzedaż 4 apartamenty w nowej inwestycji w sercu zielonych Pawłowic. Apartament 65 m2 Apartament 73,5 m2 Apartament 2-poziomowy 80 m2 Apartament 2-poziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

604 000 zł37 m² 16 399,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesne 2 pokoje 37mkw z balkonem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

949 000 zł77 m² 12 316,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Możliwe Rabaty! Rower elektryczny gratis Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł119 m² 8 176,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Inwestycja zakończona*** oczekujemy na dokumenty * Spokojna okolica teraz promocja! -100000 zł cena przed promocją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

618 500 zł36 m² 17 204,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 35,95m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 363 446 zł86 m² 15 784,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament o powierzchni 86,38m2 z tarasem 31,40m2 wyjątkowy taras znajduje się na dachu kaskadowo zaprojektowanego kompleksu, część apartamentowca pod tarasem jest 4 piętrowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

709 000 zł56 m² 12 604,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 789000 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

583 035 zł31 m² 18 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na ostatnim 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji - tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 128 000 zł89 m² 12 679,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 88,96m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerberowa

Wojszyce,Wrocław

1 050 000 zł105 m² 9 976,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się w budynku przy ul. Gerberowej na wrocławskich Wojszycach. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim, a jeżeli klient.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

984 000 zł67 m² 14 588,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 67,45m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Szczepin,Wrocław

885 053 zł52 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

565 302 zł28 m² 20 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

769 000 zł60 m² 12 740,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Gotowe już Latem teraz niższa cena! cena przed obniżką 839 000,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

578 446 zł26 m² 22 630,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

933 400 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 23 ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

539 118 zł27 m² 19 611,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cena Promocyjna Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

1 296 285 zł100 m² 12 949,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Trzypokojowy apartament (100,1 m2) w stanie deweloperskim z dwiema loggiami (7,4 m2 i 12,1 m2) w nowopowstającej inwestycji oddalonej o ok. 2,5 km od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 128 816 zł52 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przepiękny, luksusowy, gotowy do wprowadzenia Apartament we Wrocławiu nowym apartamentowcu w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Apartament znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Brochów,Wrocław

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Brochów. Mieszkanie w stanie deweloperskim- zakończenie budowy 10.2025 Nie płacisz prowizji ani PCC! Na metraż 56,91 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

899 000 zł64 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! -15000 zł na każdy pokój! cena promocyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

629 141 zł59 m² 10 622 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł85 m² 10 643,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Budowa zakończona- czekamy na dokumenty * Spokojna okolica teraz niższa cena! poprzednia cena 950000 zł! Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

818 855 zł43 m² 19 141,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wrocław, centrum między Dworcem Głównym a Rynkiem idealne na inwestycje! Mieszkanie na 3 piętrze w 5 piętrowym Apartamentowcu z windą z poziomu garażu. Mieszkanie ma klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

437 526 zł33 m² 13 080 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem na Maślicach - gotowa do odbioru! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 33,45 m , położona na parterze kameralnego, monitorowanego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 335 015 zł93 m² 14 350,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

550 625 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

562 224 zł55 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

623 350 zł26 m² 23 746,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc Nowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu klasy premium z 2024 r. To ostatni lokal tego typu w tym budynku! Piękny widok na Stare Miasto (zobacz fotografie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

474 148 zł39 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 131 200 zł57 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja! Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

940 140 zł72 m² 13 010,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania. Zamieszkaj w dworku, miejsce postojowe gratis! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

483 730 zł36 m² 13 549,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

499 730 zł42 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

624 015 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 59,43m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.