dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Wrocław - Oferty sprzedaży

935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł46 m² 12 892,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena transakcyjna 654 000,30 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

609 000 zł51 m² 11 988,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Trzypokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

580 000 zł32 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 32 m znajduje się w samym sercu Wrocławia w w apartamentowcu z 2023 na ul. Braniborska. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

856 813 zł64 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowoczesne budynki znajdują się na zielonym, kameralnym osiedlu we Wschodnio-Południowej części Wrocławia. W bliskiej odległości znajdą Państwo Park Wschodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

591 100 zł41 m² 14 382 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Idealne na start mieszkanie z ogródkiem i tarasem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

607 706 zł51 m² 12 000,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Mieszkanie z możliwością wydzielenia kuchni W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

787 557 zł57 m² 13 792,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Funkcjonalne mieszkanie z dwoma loggiami. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowogródzka

Psie Pole,Wrocław

543 835 zł47 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim - doskonała lokalizacja! Chcesz zamieszkać w sercu miasta, ale w spokoju i ciszy? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 959 249 zł108 m² 18 176,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Informacje O mieszkaniu: apartament znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 33,34m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drobnera

Stare Miasto,Wrocław

2 283 881 zł183 m² 12 501 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Zapraszam na prezentację 4-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie bez barier architektonicznych! Otoczenie nieruchomości: apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 232 058 zł68 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na ostatnim najwyższym piętrze! Apartament o największej pow. 67,5m2 położony na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Księska

Księże Wielkie,Wrocław

676 290 zł57 m² 11 948,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

1 009 000 zł81 m² 12 490,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

621 472 zł49 m² 12 696,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne mieszkanie z balkonem i porannym słońcem - cisza i komfort. ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 354 700 zł87 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa Awangarda życie w centrum miasta! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferta sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 87,4 m przestronność, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

715 875 zł52 m² 13 740 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doradca Klienta: nr licencji pfrn 29417 tel. Oferta Działu Deweloperskiego sdp Nieruchomości! Bez podatku pcc oraz bez prowizji po stronie kupującego! Zapraszamy do naszego biura przy ul.Legnickiej 50 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

650 365 zł56 m² 11 617,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Mieszkanie o powierzchni 55,98 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

644 000 zł60 m² 10 644,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | osobna toaleta | Duży salon | 15min mpk do centrum | Opcja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

595 823 zł41 m² 14 528,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 41,01 m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego mieszkania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę A miejsce postojowe otrzymasz gratis! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Kowale,Wrocław

1 175 050 zł83 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna Rodzinna okolica * Realizacja III Kwartał 2025 Idealne dla Rodziny mieszkanie z dużym Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 335 015 zł93 m² 14 350,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Maślice,Wrocław

878 900 zł96 m² 9 163,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

2M Apartments (omegabuildings) to nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na wrocławskich Maślicach, oferująca stylowe mieszkania w otoczeniu zieleni. Zdjęcia poglądowe. Mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Oporów,Wrocław

592 388 zł76 m² 7 762,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Obejrzyj video podpięte pod to ogłoszenie! Dobry Deweloper Milo Smolec to nowoczesne osiedle położone w podwrocławskim Smolcu, oferujące komfortowe mieszkania z dostępem do profesjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem

Muchobór Wielki,Wrocław

369 900 zł28 m² 13 402,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Osada Sportowa Nowoczesne mieszkania z dostępem do siłowni. Prosimy nie dzwonić na numer z oferty w okresie noworocznym tylko proszę o zostawienie kontaktu przez naszą stronę www.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

611 102 zł57 m² 10 700,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

878 900 zł96 m² 9 167,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Maślice,Wrocław

921 900 zł103 m² 8 957,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

878 900 zł96 m² 9 167,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

975 299 zł58 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Awangarda życie w centrum miasta. Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferta przestronnego 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż, 57,71 m komfort i doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

747 200 zł60 m² 12 453 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z balkonem przy terenach zielonych. Luksusowe osiedle. Opiekun nieruchomości: tel. 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 60,0 m2 znajduje się na parterze w 4- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

618 039 zł57 m² 10 919,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 TERAZ DUŻA PROMOCJA! CENA PRZED PROMOCJĄ 671 782 zł Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ołbin,Wrocław

1 629 775 zł117 m² 13 917,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 117,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

512 000 zł42 m² 12 337,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,50mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

619 000 zł61 m² 10 197,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

676 776 zł39 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

549 600 zł41 m² 13 285 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

774 318 zł65 m² 11 912,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Syryjska

Jagodno,Wrocław

569 360 zł52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy zupełnie nowe lokal usługowy o powierzchni 51,76m2. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

620 000 zł58 m² 10 598,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | duży salon | 15 min mpk do Centrum | Blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę A miejsce postojowe W garażu podziemnym otrzymasz gratis! oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji dla biura! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2.