dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Wrocław - Oferty sprzedaży

935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

999 580 zł102 m² 9 757,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie: sprzedam mieszkanie - Nowa Jutrzenka, wrocław Krzyki-Klecina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, rodzinnego mieszkania w prestiżowej inwestycji Nowa Jutrzenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Funka

Poświętne,Wrocław

539 000 zł49 m² 10 933,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kazimierza Funka. To doskonała oferta dla osób szukających gotowej nieruchomości do własnej aranżacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentowane osiedle to wyjątkowa inwestycja, która łączy wielkomiejski styl z naturalnym pięknem nad brzegiem Odry. Położone jest na wrocławskim Szczepinie - prężnie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczepin,Wrocław

1 264 000 zł92 m² 13 688,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

531 010 zł42 m² 12 661 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z balkonem. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

925 000 zł81 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe już na Jesień Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

376 295 zł32 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszanie z ogródkiem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białostocka

Maślice,Wrocław

899 000 zł99 m² 9 106,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim do wykończenia bez podatku pcc. Do sprzedania dwa górne mieszkania z balkonem, dolne z ogródkami zostały sprzedane. Opis Inwestycji: kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

624 903 zł46 m² 13 647 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kawalerka z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie, przy terenach zielonych. Gotowe do odbioru! Opiekun oferty: tel. Gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lubomierska

Fabryczna,Wrocław

670 000 zł50 m² 13 497,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,64 metra, na parterze z ogródkiem, mieszczące się na Praczach Odrzańskich we Wrocławiu. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, po odbiorze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

1 061 450 zł86 m² 12 395,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Świetna opcja dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

831 075 zł60 m² 13 851,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Narożne mieszkanie z dwoma balkonami. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

568 729 zł50 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 50,33m2 z narożnym ogrodem i tarasem o powierzchni 53,57m2 we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

492 900 zł32 m² 15 241,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

739 000 zł56 m² 10 090,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz teraz rabat -50000 zł cena transakcyjna 689000 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Borek,Wrocław

754 845 zł55 m² 13 825 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle w zgodzie z naturą i nowoczesnością - Wyobraź sobie swoją oazę spokoju w samym sercu miasta! Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Spokój i bliskość natury /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

741 595 zł63 m² 11 808,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne i jasne 3 pokojowe mieszkanie ze skosami do 4,5m wysokości nadające mieszkaniu unikalnego charakteru! A może powiększysz mieszkanie o antresolę ? 62,8m2 / 3. piętro / 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

949 000 zł65 m² 14 704,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament w samym centrum Wrocławia, tuż przy Ogrodzie Botanicznym. Bez prowizji biura i podatku pcc. Niepowtarzalny klimat zapewnia to, że budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nefrytowa

Krzyki,Wrocław

673 318 zł58 m² 12 629 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc Bez prowizji Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57,24m2, położone we Wrocławiu na Ołtaszyn- krzyki przy skrzyżowaniu ul. Nefrytowej i Brylantowej. Inwestycja ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

592 000 zł60 m² 9 842 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji bez pcc Na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem na Lipie Piotrowskiej Planowany termin zakończenia budowy - I kw 2025 r. Mieszkanie położone na parterze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

715 875 zł52 m² 14 428,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Idealne na start, funkcjonalne mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia