dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Wrocław - Oferty sprzedaży

928 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

928 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nefrytowa

Krzyki,Wrocław

326 344 zł26 m² 12 551,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Udogodnienia: w okolicy znajdują się tereny zielone, przedszkole, opieka zdrowotna, ogrzewanie podłogowe w każdym lokalu. Przynależności: każde mieszkanie posiada balkon lub loggie. Deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

444 997 zł35 m² 12 868,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

!top nowy Blok stan deweloperski/kawalerka+balkon Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34,5 mkw , znajdujące się na Nowym Osiedlu przy ul. Przejazdowej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

800 000 zł116 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

719 000 zł61 m² 11 786,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

704 694 zł72 m² 9 794,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

749 000 zł66 m² 11 350,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie z narożnym balkonem, na spokojnym osiedlu na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 539 100 zł110 m² 13 928,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

1 018 994 zł77 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament na osiedlu Olimpia Port, ostatnie dostępne na tym osiedlu mieszkanie z tarasem na podwyższonym parterze w 2 linii zabudowy od rzeki. Mieszanie gotowe, sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

595 365 zł64 m² 9 230,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Indonezyjskiej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

589 255 zł49 m² 12 099,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem na 11-2024, w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

913 452 zł45 m² 20 326 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim na 16 piętrze w wieżowcu 17 piętrowym. W wieżowcu są 3 windy z poziomu garażu. Budynek to prestiżowe przedsięwzięcie z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

515 000 zł43 m² 11 888,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego promocja! Do każdego zakupionego mieszkania komórka lokatorska o wartościzł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

575 535 zł48 m² 12 015,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Funkcjonalne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

511 390 zł46 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,49 m2. Inwestycja mieści się nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

541 950 zł43 m² 12 574,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,10 m2 z balkonem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

666 900 zł70 m² 9 498,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Indonezyjskiej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

479 999 zł36 m² 13 370,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Krzyki/jagodno/dwa pokoje lux/2021! Sprzedam mieszkanie przy ulicy Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie o powierzchni 34,34 m składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

597 627 zł57 m² 10 501,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

705 123 zł61 m² 11 578,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw230-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - położenie wschód- południe - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - korytarz z miejscem na szafę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

756 006 zł73 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wrocław Krzyki Jagodno, ul. Kajdasza tu znajdą Państwo piękne duże mieszkanie 4 pokojowe w bloku na 2 piętrze z dwoma balkonami!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

488 993 zł35 m² 13 931,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

498 500 zł38 m² 13 258 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60 m2 z balkone. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

768 915 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot293-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - ekspozycja południowy-wschód - antresola 25m2 - balkon 8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

588 720 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Bez podatku pcc! Opiekun oferty: tomasz Leiman Nr Licencji pfrn 28679 Tel: na sprzedaż mieszkanie z osobną sypialnią w nowej inwestycji przy ulicy Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

800 035 zł71 m² 11 331,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw291-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - położenie zachód- wschód - przestrzałowe z dwoma tarasami - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

617 238 zł34 m² 18 425 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w III kwartale 2024 * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start lub jako inwestycja. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

499 226 zł42 m² 11 830 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp283 oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 Północ - niska zabudowa, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

942 700 zł86 m² 11 012,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw289-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - położenie południe- zachód - korytarz z miejscem na szafę - dodatkowe wc - duża łazienka ok. 5m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

502 475 zł41 m² 12 255,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klasyczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem świetne na pierwsze mieszkanie, świetne na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

584 250 zł62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

948 360 zł102 m² 9 257,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem. Na pierwszym poziomie zlokalizowany pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. Drugi poziom to otwarta przestrzeń do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

683 952 zł34 m² 20 033,70 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Gotowy apartamentowiec z mieszkaniem o pow. 34,14m2 z balkonem i niepowtarzalnym widokiem na Odrę z ostatniego 17 piętra! browary wrocławskie/ Ul. Jedności Narodowej Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

504 595 zł38 m² 13 420,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,60 m2 z tarasem!. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

357 816 zł35 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała cena! Idealne mieszkanie na start. 2 pokoje z balkonem na południu Wrocławia! Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

742 469 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie z osobną kuchnią W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

488 999 zł35 m² 13 971,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Krzyki/jagodno/dwa pokoje lux/2021 Sprzedam mieszkanie przy ulicy Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie o powierzchni 34,34 m składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

860 000 zł80 m² 10 683,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

English below Mieszkanie przygotowane do wykończenia, ulepszone względem standardu deweloperskiego! Rozbudowana instalacja elektryczna, tv w każdym pokoju, przyłącza pod klimatyzatory. Dla tego.