dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Wrocław - Oferty sprzedaży

933 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

933 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

579 000 zł55 m² 10 590,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Gotowe już Latem! Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

1 192 801 zł99 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Cztery pokoje + trzy duże balkony Dział deweloperski sdp Nieruchomości: zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem podatku pcc (podatek od Czynności Cywilnoprawnych).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Przedmieście Oławskie

Przedmieście Oławskie,Wrocław

490 000 zł28 m² 17 431,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Komfortowy apartament w Angel City Prezentuję Państwu komfortowy, wykończony z dbałością o detale i jakość użytych materiałów apartament o powierzchni 28,11 m2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

506 022 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez Prowizji! Bez Podatku pcc! Opiekunem oferty prom-ms-1662 jest; tel. Cena dewelpera 506 022 zł Inwestcja, obok ul.Kamieńskiego we Wrocławiu składa się z jednego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

510 720 zł38 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w Lipcu 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start lub jako inwestycja W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

538 460 zł61 m² 8 798 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości tel. Nowe mieszkanie, do własnej aranżacji o powierzchni ok. 61,20 m2. Położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

439 000 zł40 m² 11 105,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Gotowe już Latem! Słoneczne mieszkanie na Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

794 640 zł60 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z balkonem i widokiem na rzekę Centrum Miasta Opiekun oferty tel. Apartament: 3 pokojowy apartament o projektowanej powierzchni 60,2 m2 znajduje się na 6 piętrze w 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

549 845 zł40 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp160-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ogródek- idealne miejsce na odpoczynek, wystarczy wstawić piaskownicę czy huśtawkę, żeby ogród zamienił się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

599 000 zł58 m² 10 345,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Cztery Pory Roku (deweloper Archicom). Budynek z 2011 roku. Ochrona, parking za szlabanem tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

515 770 zł56 m² 9 140 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam mieszkanie na kameralnej inwestycji, składającej się z 2 budynków, z cichobieżnymi windami. Na terenie inwestycji będą zlokalizowane: - stojaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

517 256 zł38 m² 13 612 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Kawalerka z możliwością wydzielenia 2 pokoi. Inwestycja w centrum miasta, nad Odrą! Dział deweloperski sdp Nieruchomości: zakup z rynku pierwotnego wiąże się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Józefa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 000 000 zł85 m² 11 770 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 84,96 m2 znajduje się na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym budynku z reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

419 000 zł47 m² 8 986 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe dwupokojowe mieszkanie O powierzchni 46.63 m2 DO WŁASNEJ ARANŻACJI Dział deweloperski SDP Nieruchomości Zakup z rynku pierwotnego wiąże się z brakiem podatku PCC (Podatek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

455 000 zł50 m² 9 191,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe Nowe Deweloperskie 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 49.50 m2 na Jagodnie nie daleko ul. Komedy we Wrocławiu Atuty mieszkania: - do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

575 878 zł47 m² 12 175 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start * Realizacja Kwiecień 2024 Słoneczne mieszkanie na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

440 916 zł52 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe mieszkania we wrocławiu zadzwoń I wybieraj. Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 52,49m2. Położone jest na drugim piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

753 120 zł58 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne dla Rodziny Funkcjonalne z ogrodem mieszkanie na Krzykach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 213 700 zł87 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. 4 pokoje z dużym balkonem w Śródmieściu Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 86,7 m2 znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

499 000 zł43 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości tel. 2 pokoje z balkonem nad rzeką. Inwestycja w centrum miasta! Dział deweloperski sdp Nieruchomości: zakup z rynku pierwotnego wiąże się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

879 000 zł84 m² 10 418,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena 929772.00 zł Idealne dla Rodziny mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

387 450 zł46 m² 8 484 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. Nieruchomość ok. 42m w stanie deweloperskim. Do nabycia z ogródkiem oraz miejscem postojowym w cenie! Otoczenie: nieruchomość znajduje się w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

539 000 zł51 m² 10 527,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Funkcjonalny układ * Możliwość wykończenia pod Klucz Gotowe już Latem Funkcjonalne Mieszkanie z ogródkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jagodno,Wrocław

646 000 zł68 m² 9 458,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68,3 m2 w podwyższonym standardzie deweloperskim z dużym ogrodem, na nowo powstałym osiedlu przy ul. Kopycińskiego na wrocławskim Jagodnie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

532 521 zł49 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Gotowe już we Wrześniu Dwupokojowe mieszkanie z Ogrodem w Miejskiej Willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Józefa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 175 000 zł90 m² 13 040 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 90,11m2 znajduje się na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym budynku z reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

537 158 zł56 m² 9 575 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w jednej z ulubionych dzielnic Wrocławia - Oporowie. Otoczenie nieruchomości: - park Grabiszyński 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. da Gamy

Sępolno,Wrocław

758 500 zł74 m² 10 234,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie przy odrze wprost od developera! - Lokalizacja: osiedle Olimpia Port ( Wrocław Sępolno ) - Gotowe do odbioru - Powierzchnia 74,11m2 ( 4 pokoje ) - Widok na zielony skwer - Parter - Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

478 645 zł55 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Opiekun oferty: specjalista ds. Nieruchomości tel. Nowe mieszkanie, do własnej aranżacji o powierzchni ok. 55,08 m2. Położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

579 000 zł50 m² 11 516 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości tel. 2 pokoje z balkonem nad rzeką. Inwestycja w centrum miasta! Dział deweloperski sdp Nieruchomości Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

880 000 zł79 m² 11 170,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Serdecznie polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie (78,78 mkw) z balkonem urządzone przez Architekta na wrocławskim Jagodnie. Gotowe do wprowadzenia od zaraz. Atuty: - 4 pokoje rozkładowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

565 000 zł58 m² 9 783,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

M 3-pokojowe, w stanie deweloperskim, położone w 4-letnim budynku - ul. Hermanowska, kuźniki. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 3 mkw (zakup obligatoryjny za cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polo

Sępolno,Wrocław

513 386 zł48 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie Z rynku pierwotnego! Lokalizacja: wrocław Sępolno ( Olimpia Port ) Metraż 47,98m2 ( 2 pokoje ) Stan deweloperski Położenie południowo - wschodnie Widok na zielony skwer Balkon 5,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

1 029 750 zł80 m² 12 888 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w Lipcu 2023 * Przewidywane przekazanie kluczy do Listopada * Możliwość wykończenia pod klucz teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

587 428 zł64 m² 9 203,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie gotowe do odbioru Funkcjonalne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

429 000 zł39 m² 10 997,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Jagodno

Jagodno,Wrocław

689 000 zł100 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja. W sprzedaży posiadamy wiele kombinacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

415 684 zł34 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe we wrześniu 2023 Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

547 085 zł41 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

393 888 zł45 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości tel. Nowe mieszkanie, do własnej aranżacji o powierzchni ok. 44,76 m2. Położone na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość.