dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

356 999 zł32 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,5 m2, położone w dzielnicy Psie Pole, w bliskiej okolicy Ryneczku Psiego Pola. Usytuowane jest na piętrze 5/10p. budynku z 1983 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Ołbin,Wrocław

480 000 zł55 m² 8 763,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 55 m2 położone na 4 piętrze sześciopiętrowej kamienicy z lat 50. Cena: 480 000 pln (do negocjacji) gdzie znajduje się mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodkowica

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w samym centrum miasta - ul. Włodkowica. Układ funkcjonalny lokalu: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

550 000 zł52 m² 10 617,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kiedy Osioł spotkał Shreka: osioł: shrek, shrek! Patrz, patrz! Znalazłem mieszkanie! 8. piętro, dwa pokoje, wielki balkon! Wyobrażasz to sobie? Balkon taki, że można na nim tańczyć kankana! Shrek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

667 700 zł47 m² 14 267,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Śliczne po generalnym remoncie do zamieszkania bez nakładów Wójciki Wysoki standard, wg projektu architekta, w pełni wyposażone i umeblowane tak jak na zdjęciach, blisko Park Grabiszyński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

509 000 zł37 m² 13 584,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia - z ogromnym potencjałem i w doskonałej lokalizacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane przy pl. Kościuszki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Śródmieście,Wrocław

580 000 zł40 m² 14 573 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szanowny kliencie, jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego z gwarancją ciągłego najmu, to znalazłeś. Aktualnie wynajęte ( umowa na rok od kwietnia 2025). Czynsz najmu 2500,00 + zaliczki na media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

565 000 zł49 m² 11 444,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, na osiedlu Księże Małe, przy ul. Opolskiej Mieszkanie zadbane, mierzące 49,37m2, składające się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Huby,Wrocław

639 900 zł57 m² 11 187,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: jasne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w ścisłym centrum Wrocławia w atrakcyjnej lokalizacji. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i na inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

379 000 zł32 m² 11 843,80 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 32m2, położone w dzielnicy Stare Miasto w okolicy Placu Legionów, 5 min do Rynku. Usytuowane jest na piętrze 2/14 wieżowca z lat 70tych ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nadodrze,Wrocław

950 000 zł115 m² 8 235,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w odrestaurowanej kamienicy, w sercu artystycznego Nadodrza, ul. Łokietka, zaledwie 15 min spacerem od Rynku. Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

480 000 zł52 m² 9 183 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: tel. Gotowiec inwestycyjny w centrum Wrocławia! Układ nieruchomości: - sypialnia I - Sypialnia II, - łazienka, - kuchnia. Otoczenia nieruchomości: ulica Kaszubska we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

979 000 zł85 m² 11 502,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 85,1 m , położonego w zadbanej, przedwojennej kamienicy z charakterystyczną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sierakowskiego

Sępolno,Wrocław

779 900 zł54 m² 14 394,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 56m2 na Sępolnie z ogródkiem! * wysoki parter * 2 osobne pokoje, przestronna kuchnia z jadalnią, duża łazienka z oknami * możliwość przywrócenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

714 000 zł60 m² 11 801,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Na sprzedaż pełno rozkładowe mieszkanie/wschód-zachód/ o powierzchni 60,5m2 usytuowane przy ul. Horbaczewskiego na wysokim parterze w 6 -piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

798 000 zł58 m² 13 878 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Stefana Czarnieckiego na Wrocławskim Szczepinie. Na osiedlu znajduje się dużo sklepów oraz lokali usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Strachowice,Wrocław

399 000 zł47 m² 8 565,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie na cichym spokojnym osiedlu blisko licznych terenów zielonych na wrocławskich Strachowicach. Świetna lokalizacja i ostatnie dostępne mieszkanie. Tylko 5 minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem i przynależną piwnicą na spokojnym zielonym osiedlu Gądów , dobrze skomunikowanym z każdą częścią Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Fabryczna,Wrocław

619 900 zł47 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, dziś nowa oferta prosto od właściciela. Skład nieruchomości: 2 pokoje Przedpokój Salon Kuchnia Sypialnia Łazienka Balkon Piętro 1 Mieszkanie ma kuchenkę gazową, można gotować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Fabryczna,Wrocław

730 000 zł65 m² 11 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wygodna lokalizacja, dobre wnętrze, optymalne parametry czynią tę ofertę atrakcyjną zarówno pod kątem zamieszkania jak i inwestycji. M 3-pokojowe o powierzchni 65 mkw, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Owcza

Pracze Odrzańskie,Wrocław

439 900 zł34 m² 12 938,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34m2. Mieszkanie składa się z *salonu z aneksem *pokoju z antresolą *łazienki *do mieszkania przynależy duża piwnica *ogródek Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

698 000 zł57 m² 12 181,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie | 57,3 m | Wrocław, popowice | Stopa zwrotu 8% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego mieszkania o powierzchni 57,3 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Popowice Południowe,Wrocław

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 63 m | ul. Kwiska okolice ch Magnolia Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Zgorzelisko,Wrocław

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - 2-pokojowe mieszkanie, 40 m Lokalizacja: ul. Kasztelańska Powierzchnia: 40 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2 z 4 Dostępne od zaraz Do wynajęcia komfortowe mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pilczyce,Wrocław

609 000 zł61 m² 9 967,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

61,10m2 / 3 pokoje + balkon / wyjątkowy widok! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,10m2 usytuowane na 8 pietrze, 10 piętrowego budynku z wielkiej płyty. Mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

430 000 zł38 m² 11 286,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka (34,2 m2), osobna kuchnia + piwnica. Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Reja w kamienice po całkowitej renowacji. Mieszkanie jest bardzo urokliwe, dobrze oświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

890 000 zł62 m² 14 313,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji Śródmieście Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

379 000 zł26 m² 14 747,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Centrum | Kawalerka 5 minut od Rynku | Idealna pod wynajem lub dla singla/pary Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka w samym sercu Wrocławia przy ul. Rybackiej. To świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

399 000 zł42 m² 9 394,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie do remontu, w pełnym rozkładzie przy ul. Górniczej - Pilczyce Powierzchnia: 42,47 m + piwnica 5,43 m Piętro: 2/3 Budynek z lat 30. Pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chudoby

Przedmieście Oławskie,Wrocław

390 000 zł45 m² 8 718,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się na wrocławskich Przedmieściach Oławskich, ul. S. Chudoby 11. Mieszkanie o powierzchni 44,73 m2, znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

465 555 zł44 m² 10 532,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania z potencjałem o powierzchni 44,17 m , położonego w pobliżu Dworca Głównego, które przeszło podstawowy remont w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

569 000 zł59 m² 9 598,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż Mieszkanie 2-pokojowe, plac Grunwaldzki, wrocław Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m położone w doskonałej lokalizacji tuż przy Placu Grunwaldzkim we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

499 000 zł39 m² 12 762,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 39,1 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Lubińskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł36 m² 17 893,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie przy Kuźniczej Twój sposób na wysokie dochody. Chcesz inwestować w nieruchomość, która przynosi zyski i rośnie na wartości? Oferujemy Ci wyjątkową okazję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielna