dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

889 999 zł66 m² 13 403,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

toplokalizacja/gaj/orzechowa/4pok./Dla rodziny/Premium/balkon/Krzyki/piwnica Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

575 000 zł47 m² 12 355 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opis Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie, które stanowi doskonałą propozycją dla inwestorów poszukujących stabilnego źródła dochodu. Charakteryzuje się dogodną lokalizacją Krzyki, ul. Krucza, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

408 495 zł27 m² 15 112,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Gotowa Kawalerka przy Legionów/po remoncie Perełka doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Bardzo atrakcyjne jednopokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Nadodrze,Wrocław

665 000 zł58 m² 11 505,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,8 m2, w okolicy ul. Dubois. Na mieszkanie składa się: - 2 pokoje - salon - kuchnia - toaleta Dodatkowo: - loggia - piwnica - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

480 000 zł35 m² 13 714,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35m2 , Wrocław, krzyki, ul. Powstańców Śląskich , okolice Sky Towera. Usytuowane jest na piętrze 10/11 bloku z lat 70-tych , budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z nyżą Wrocław, śródmieście, ok. ul. Pomorskiej. Doskonała lokalizacja w sercu miasta, w pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stwosza

Wrocław,dolnośląskie

949 900 zł60 m² 15 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59.83 m2. W skład mieszkania wchodzą: - dwa pokoje - osobna kuchnia - łazienka z w.c. - przedpokój - garderoba. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

550 000 zł41 m² 13 546,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! Zapraszam do zakupu, komfortowego mieszkania w kamienicy na Śródmieściu w super lokalizacji Wrocławia. Nieruchomośc na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

410 000 zł27 m² 15 321,40 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie z pełnym wyposażeniem Świetna lokalizacja - ul. Grabiszyńska / pl. Legionów Kawalerka - 26,76 m2| * 10 minut pieszo do Rynku * 20 minut pieszo Dworzec pkp Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

849 000 zł63 m² 13 476 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego czteropokojowego mieszkania znajdującego się na zielonych Krzykach. Duża przestrzeń oraz dogodne położenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okulickiego

Zakrzów,Wrocław

324 995 zł23 m² 14 361,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakrzów- okulickiego | Kawalerka!|. Polecam na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Zakrzowie przy ul. Okulickiego! Mieszkanie umeblowane, szafy, komody, pralka, lodówka( nowa), kuchenka mikrofalowa(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

614 999 zł47 m² 13 057,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecam na sprzedaż przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10 m2, usytuowane na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego budynku z wielkiej płyty z 1984 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

709 500 zł55 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gaj-Huby | 3pok | Rozkład! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55 m na wysokim parterze, ul. Kamienna świetna lokalizacja i pełna infrastruktura! opis mieszkania Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

750 000 zł56 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul. Drukarskiej Lokalizacja: południe, ul. Drukarska W niedalekiej odległości Park Generała Andersa i Skowroni. Świetnie skomunikowane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Macieja

Nadodrze,Wrocław

589 000 zł55 m² 10 779,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Ładne, wyremontowane mieszkanie z opcję podziału na 3 pokoje! Mieszkanie aktualnie 2 pokojowe, wysokie, w kamienicy, w centrum miasta, na Nadodrzu, boczna ulica. Możliwy zakup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kuźniki,Wrocław

549 900 zł52 m² 10 677,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Kuźnikach. Podstawowe informacje: cena: 549 900 zł Powierzchnia: 51,2 m + 3,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

599 903 zł47 m² 12 753 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe od Zaraz/ Szczepin Lubińska/3 pok/rozkład Zapraszamy na prezentację ładnego w pełni rozkładowego mieszkania 3 pokojowego, znajdującego się przy ul. Lubińskiej na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

520 000 zł41 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/od/zaraz/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, Wyspiańskiego

Śródmieście,Wrocław

1 450 zł23 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy Wybrzeżu Stanisława Wyspiańskiego 35 *po sąsiedstwu Politechnika Wrocławska, uniwersytet Medyczny oraz Uniwersytet Przyrodniczy *w pobliżu mnóstwo punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Nadodrze,Wrocław

327 900 zł19 m² 17 257,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 18,9 m2, usytuowaną na czwartym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Jagiellończyka we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

999 000 zł83 m² 11 966 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Wyłączny Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem - Pokój - Pokój - Łazienka - Przedpokój - Piwnica Najważniejsze informacje: - ogrzewanie gazowe - Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

685 000 zł67 m² 10 245,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: łódzka/ Huby Metraż: 66,86m2, piętro: 3/5, kamienica z windą, dostępne: obecnie wynajmowane z umową do końca września. Polecam do zakupu trzypokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wyspiańskiego

Śródmieście,Wrocław

1 999 000 zł155 m² 12 906 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1912

Oferuję do sprzedaży piękny apartament w kamienicy, położony na 4 piętrze zabytkowego budynku z 1912 roku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej okolicy, w pobliżu Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

310 000 zł33 m² 9 371,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe (powierzchnia użytkowa 29,23 m2), położone przy ul. Kobierzyckiej na Klecinie (krzyki). Kawalerka usytuowana jest na wysokim parterze w dwupiętrowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Wielkopolskich

Nadodrze,Wrocław

669 000 zł67 m² 9 997 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż, zadbane 2-pokojowe mieszkanie tuż obok Dworca Nadodrze o powierzchni 66,92m. Lokal położony jest na wysokim parterze w kamienicy po rewitalizacji elewacji oraz klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

665 000 zł69 m² 10 017 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

For english version please go below Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 69,38m2, znajdujące w domu wielorodzinnym z lat 30-tych na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sopocka

Szczytniki,Wrocław

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Sopockiej. Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne, bardzo słoneczne po generalnym remoncie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

2 200 zł32 m² 69,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Odremontowana i wyposażona w nowe meble przestronna 31m kawalerka przy ul. Drukarskiej (blisko, rondo Powstańców, sky Tower, aquapark, uniwersytet Ekonomiczny). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

490 000 zł46 m² 10 656,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie 2-pokojowe z możliwością uzyskania pełnego rozkładu - ul. Chrobrego Metraż: 45,98m2 + pomieszczenie w piwnicy Kamienica z 1907 roku Wyższy parter z 4 pięter bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

550 000 zł49 m² 11 178,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na dziesiątym piętrze bloku z lat 80. czeka mieszkanie, które łączy miejski komfort z bliskością natury. 49,2 m , dwa ustawne pokoje i funkcjonalna kuchnia kompaktowa, ale wygodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

639 000 zł60 m² 10 579,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyobraźcie sobie miejsce, gdzie każdy znajdzie kawałek przestrzeni dla siebie, a życie codzienne toczy się w przyjemnej i wygodnej atmosferze. Trzy pokoje, które aż proszą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bezpieczna

Psie Pole,Wrocław

849 000 zł80 m² 10 612,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Różance na ul.Bezpiecznej. 5 pierto w wieżowcu z windą. Mieszkanie składa się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oporowska

Grabiszyn,Wrocław

625 000 zł46 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Piękne mieszkanie po generalnym remoncie z bliskością komunikacji miejskiej. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Mieszkanie z trzema, osobnymi pokojami, widną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rozbrat

Śródmieście,Wrocław

379 000 zł23 m² 16 645 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

W lokalu działa najem krótkoterminowy prowadzony przez zewnętrzne biuro Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Opiekun oferty: tel. Kawalerka po generalnym remoncie. Idealna dla studenta m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

571 000 zł47 m² 12 046,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach ulicy Pereca. Mieszkanie dwustronne, w pełnym rozkładzie. Idealne pod inwestycje na najem długoterminowy. W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodnicka

Wrocław,dolnośląskie

449 999 zł36 m² 12 676 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Magnolia/tramwaj/2pokoje /rozkład! tramwaj! Polecamy na sprzedaż mieszkanie ul Kłodnicka 43 przy Magnolii , 5 min do centrum Mieszkanie składa się 2 oddzielnych pokoi , kuchni, łazienki duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Okazja /ok.UL.KRUCZEJ/ 35MKW/BALKON /PIWNICA/GAJOWICE Do sprzedania oferuję mieszkanie w bloku 4 piętrowym, na 2 piętrze. Blok z wielkiej płyty. Okna plastikowe. Klatka schodowa czysta, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cinciały

Ołbin,Wrocław

579 000 zł70 m² 8 271,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni całkowitej 70m2 + piwnica o pow. 6.5 m2 położone przy ul. Andrzeja Cinciały (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

467 700 zł48 m² 9 743,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tanio/toplokalizacja/krzyki/wróbla/3pok Przedstawiamy Państwu na sprzedaż słoneczne, 3-Stronne mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na Wysokim Parterze (ponad 2m wysokości) w 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bardzka

Gaj,Wrocław

650 000 zł53 m² 12 202 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam na sprzedaż śliczne, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 53,27m2. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w dziesięciopiętrowym bloku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

584 998 zł43 m² 13 479,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

2pok./Pereca/toplokalizacja/po remoncie!/centrum/inwestycja! Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią mieszczące.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij