dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

2 900 zł42 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem słoneczne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na ulicy Bobrza. Mieszkanie bardzo wygodne i zadbane. Oferta wyłącznie w biurze Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

459 000 zł50 m² 9 134,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w kamienicy w kapitalnej lokalizacji w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie: > Ekspozycja wschodnia. > okna od strony dziedzińca zapewniają ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

339 000 zł24 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży inwestycyjne mieszkanie w Centrum Wrocławia - okolice pl. Św. Macieja. Znakomite pod wynajem, bardzo funkcjonalny układ, wysoki standard. Nieruchomość położona na 3 piętrze, pow 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

525 000 zł54 m² 9 704,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 położone na wrocławskich Popowicach to doskonały wybór dla rodziny z dziećmi lub inwestycyjnie pod wynajem, w celu ulokowania swojego kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

475 000 zł54 m² 8 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie - Jedności Narodowej - Ołbin Lokal położony w kamienicy z 1930 roku, w wyjątkowej lokalizacji. Nieruchomość z dwoma nieprzechodnimi pokojami. Bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Kryzki,Wrocław

340 000 zł26 m² 12 957,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Rezerwacjakawalerka/ klimatyzacja/ balkon/ piwnica/ komfortowa lokalizacja - Krzyki ul.Jemiołowa Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum po remoncie instalacji Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

529 993 zł48 m² 11 087,70 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lux 3 pokoje premium/ 47m2 fat loggia! 3 pokojowe mieszkanie 46,80 m2, z balkonem/loggią, na 8 piętrze, blisko centrum przy ul. Inżynierskiej. 2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Grabiszyn,Wrocław

310 000 zł45 m² 6 956,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta na Wrocławskim Grabiszynie na ulicy Szczęśliwej. W pobliżu znajdują się wszelkie niezbędne usługi i handel takie jak szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Szczepin,Wrocław

399 000 zł33 m² 12 239,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyremontowane rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na Szczepinie na parterze w bloku z 1980r przy ulicy Głogowskiej 32,6m2. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Przedmieście Oławskie,Wrocław

689 000 zł63 m² 10 901,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż, znakomicie usytuowane mieszkanie w trakcie realizaowania projektu Mieszkanie nowoczesne, zaprojektowane z akcentem- navy blue, drewna i złota. Oddanie przewidziane na koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Różanka,Wrocław

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2, usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 1980 roku, zlokalizowanego w okolicy ulicy Bałtyckiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czytankowa

Psie Pole,Wrocław

359 000 zł45 m² 7 978 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam na sprzedaż przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w budynku z 1990 roku. Niska zabudowa 3 piętrowa. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku bez windy. Na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Grabiszyn,Wrocław

310 000 zł45 m² 6 956,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie zlokalizowane blisko centrum miasta, w okolicy dobrze skomunikowanej z nim. W pobliżu znajdują się wszelkie niezbędne usługi i handel takie jak szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

445 000 zł48 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Swojczyce!/3 pok/rozkład! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,06 m2 położone w kameralnym budynku, przy ulicy Swojczyckiej we Wrocławiu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wandy

Powstańców Śląskich,Wrocław

859 000 zł72 m² 11 848,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72,49m2 z balkonem oraz piwnicą. Na nieruchomość składa się: - przestrony salon z aneksem kuchennym(w pełni wyposażony) ok. 23,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Ołbin,Wrocław

929 000 zł131 m² 7 087,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie z dwoma balkonami z widokiem na Skwer Obrońców Westerplatte - ul. Nowowiejska Spacer wirtualny: /9gvdgg.html PODSTAWOWE INFORMACJE: Cena: 929 000 zł Metraż: 131,08m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parnickiego

Różanka,Wrocław

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Inwestycja / świetny rejon / parter / 2 pokoje / niska zabudowa / różanka Nieruchomość o powierzchni ok. 40 składa się : - kuchni z oknem - dwóch pokoi - łazienki - przedpokoju - loggi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejska

Ołbin,Wrocław

440 000 zł32 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie - Nowowiejska - Ołbin Na sprzedaż piękne mieszkanie we Wrocławiu, tuż Lokal znajduję się w kamienicy. Na osiedlu jest mnóstwo zieleni oraz licznych sklepów osiedlowych tuż za rogiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojrowicka

Fabryczna,Wrocław

658 000 zł58 m² 11 443,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m2. (Liczone po skosach aż 110m2!) Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

649 000 zł95 m² 6 864,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Superpromocja ograniczona czasowo przy zakupie (akt notarialny), gdzie kwota co najmniej 200.000 ZŁ ZOSTANIE ZAPŁACONE DO 28 MARCA WŁĄCZNIE, CENA JEST O 108.000 ZŁ NIŻSZA, OD DOTYCHCZASOWEJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brochów,Wrocław

524 000 zł60 m² 8 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie (60 mkw). Kamienica na wrocławskim Brochowie. Stylowe i klimatyczne wykończenie. Sprzęty nowe i w cenie mieszkania. Pokrótce: wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Śródmieście,Wrocław

650 000 zł46 m² 13 990,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 46,46 m . 2-pokojowe z balkonem i piwnica, ogrzewanie miejskie. Rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie do zamieszkania od zaraz. Pełen rozkład: osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

619 999 zł61 m² 10 180,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Park Zachodni / 3 pok. z tarasem / odnowione!1luxusowe Mieszkanie top! Piękne mieszkanie! Wysoki standard! Lokalizacja top! po remoncie! Polecamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

358 990 zł39 m² 9 118,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Ul.Sarbinowska/2pok/Rozkład!. Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 39,35m Ul. Sarbinowska, niski blok piętro II, spokojne osiedle dobrze skomunikowane autobusy i stacja pkp 350m. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł51 m² 41,26 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe Legnicka/ Magnolia/ 50m2 Balkon Winda Polecam do Wynajmu mieszkanie przy Magnolii ul. Niedzwiedzia / tramwaj! Mieszkanie 2 pokojowe, jednopoziomowe, usytuowane na 10 pietrze , budynku11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Przedmieście Oławskie,Wrocław

557 000 zł79 m² 7 023,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo ładne mieszkanie z wysokimi sufitami w świetnej lokalizacji! Opis mieszkania: układ: mieszkanie o łącznej powierzchni 79.3m2 Składa się z bardzo dużych 3 pokoi, które są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

415 000 zł41 m² 10 122 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie w okolicy Magnolii znakomita lokalizacja, winda, zadbany budynek, duży parking Biuro Traczyk Nieruchomości poleca na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

398 000 zł39 m² 10 205,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

1 075 000 zł81 m² 13 221 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Świetna inwestycja oparta o wynajem 3 kawalerek umiejscowionych w fantastycznej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piesza

Różanka,Wrocław

449 000 zł52 m² 8 634,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 51,9m2 na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1978r. Składa się z: - 2 pokoi, - widnej kuchni, - przedpokój, - osobna łazienka i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suchardy

Plac Grunwaldzki,Wrocław

657 000 zł73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rozkładowe / inwestycja / blisko tramwaj / dwustronne / pl grunwaldzki Mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Układ pomieszczeń: - kuchnia - 3 niezależne pokoje - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

485 000 zł54 m² 8 964,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Popowice; piętro 9/10., winda. - rozkładowe, dwustronne, jasne, o powierzchni użytkowej 54,10 m2. - oddzielna kuchnia, oddzielne wc, duży przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Wrocław

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje W świetnej lokalizacji, blisko rynku! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze 8-piętrowego budynku przy ul. Szpitalnej. Dostępne od zaraz. Na całość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Reja

Ołbin,Wrocław

749 000 zł95 m² 7 884,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

Duży potencjał adaptacyjny Mam Państwu do zaoferowania 5-pokojowe mieszkanie na parterze kamienicy z 1903 roku, mieszkania jest narożne, dzięki czemu jest jasne i słoneczne. Loka mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

449 500 zł54 m² 8 324,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Doskonała oferta dla inwestora Mieszkanie inwestycyjne w centrum Wrocławia, w dzielnicy Grabiszyn przy ulicy Kruczej. Łączy w sobie bliskość ścisłego centrum oraz dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

749 000 zł95 m² 7 881 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28289 tel. Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej 95 m2 w ścisłym otoczeniu Placu Grunwaldzkiego. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

419 000 zł46 m² 9 069 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Wyłączny opiekun oferty: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m2 na Gądowie Małym - Bulwar Ikara. Otoczenie nieruchomości Gądów Mały to jedna z najpopularniejszych części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

506 999 zł49 m² 10 338,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowy dwór po remoncie 2m/park,factory+balkon Piękne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 po generalnym remoncie w rozkładzie z osobną kuchnią i stylową łazienką. W cenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Sępolno,Wrocław

3 500 zł62 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: (for english scroll down) *** klucze W biurze *** Najważniejsze informacje: do wynajęcia przestronne mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy na Sępolnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Stare Miasto,Wrocław

455 000 zł51 m² 8 921,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 50,90 m2 Układ pomieszczeń: -salon -pokój -kuchnia -przedpokój -balkon Najważniejsze informację: - media miejskie -do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

530 000 zł51 m² 10 377,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Wrocławia, przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 51,07 m oraz niebagatelnej wysokości 2,90m. Główne atuty mieszkania: - 2.