dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w pełni wyposażona, komfortowa, 15 minut pieszo od rynku. Przestronny pokój + oddzielna kuchnia + łazienka. Mieszkanie w plombie z 1999 roku, wokół odremontowane kamienice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biskupin

Biskupin,Wrocław

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie willowe Z garażem i ogrodem na Biskupinie, w cichej uliczce z bezpośrednim wjazdem od. ul. J. Chełmońskiego. Powierzchnia o łącznym metrażu ok. 80 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

590 000 zł126 m² 4 682,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie dwupoziomowe 126 m2 + oddzielny, zamykany garaż w podziemiu 18 m2 - 590 000 zł za całość. Na dolnej kondygnacji: otwarty salon z jadalnią i kuchnią, garderoba, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doskonała lokalizacja! Centrum z idealną komunikacją! 10min do rynku! sky tower / Akademia Ekonomiczna Polecam 2- pokojowe mieszkanie o pow. 33m2 przy ul. Powstańców Śląskich Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne mieszkanie w pełnym rozkładzie, dwustronne - okolica ul. Orzechowej i Orłowicza. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołbińska

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł71 m² 5 056,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w bloku z cegły bez windy z 91r. na Vp. w Śródmieściu, okol. Ul. Ołbińskiej. Mieszkanie duże, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Śródmieście,Wrocław

310 000 zł66 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w pełni rozkładowe 2 pokoje, 66mkw. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy znajdującej się w okolicy ul. Elizy Orzeszkowej Lokal składa się z: pokoju 22,90 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

176 000 zł38 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

#####kontakt agata mrożek##### Polecam do sprzedaży duże mieszkanie 1 pokojowe z osobną kuchnią o pow. 37,60 m2 w budynku z 1985r w 7 piętrowym budynku na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

275 000 zł63 m² 4 381,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

| idealna oferta dla rodziny! Duże, przestronne 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 62,77 mkw, w kameralnej, zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie znajduje się przy ul. Dolnobrzeskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szparagowa

Krzyki,Wrocław

279 000 zł47 m² 5 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

| mieszkanie 2-pokojowe, w rozkładzie, 47 m2, na pierwszym pietrze. Niska zabudowa, dogodny dojazd do centrum oraz ch Bielany i aow. Nieruchomość znajduje się w zadbanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

165 000 zł36 m² 4 596,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

|! tylko U nas! 165 000 zł! 2 pokoje! rozkład! Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc oraz widnej kuchni z zabudową. Mieszkanie jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sanocka

Krzyki,Wrocław

198 000 zł33 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 33m2, znajdujące się na 3 piętrze w budynku z 1978 roku (winda) przy ul. Sanockiej w sąsiedztwie Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie blisko centrum Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m . Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze bloku z 1990 roku, położonego na północnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Krzyki,Wrocław

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

| *** Atrakcyjne *** w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe w samym centrum Wrocławia. Lokal znajduje się przy ulicy Grabskiego na 3/4 piętrze. W okolicy sklepy spożywcze, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

404 000 zł62 m² 6 464 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa - niska cena! piękne mieszkanie Z widokiem na park W sprzedaży komfortowe i w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 62,50 mkw. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stein

Śródmieście,Wrocław

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne dla 4 studentów! 600zł za osobę z wszelkimi opłatami! W pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow.50m2 w okolicach Parku Tołpy Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

395 000 zł80 m² 4 937,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie gustownie urządzone z klasą! Gotowe do wprowadzenie, bez dodatkowych nakładów finansowych Krzyki / Gaj / okolice ulicy Ślicznej W sprzedaży piękne mieszkanie 4-pokojwe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grudziądzka

Psie Pole,Wrocław

258 000 zł50 m² 5 166,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

| - 3 pokoje! - pełen rozkład! - Jasne, trójstronne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze kamienicy przy ul. Grudziądzkiej we Wrocławiu (okolice pl. Kromera). Dzięki temu, że budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

387 000 zł65 m² 5 953,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! Polecam Państwu ładne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki. Mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie pełni rozkładowe, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu gustowne, 4 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - okolica ul. Pretficza, energetycznej. Piękne, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzielna

Fabryczna,Wrocław

272 000 zł67 m² 4 073,08 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

| - pełen rozkład! - Przestronne, trzypokojowe mieszkanie na Kozanowie. Lokal po remoncie (wymienione okna, instalacje, drzwi wejściowe, meble kuchenne na wymiar), wymaga jedynie odświeżenia. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

1 600 zł64 m² 24,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| przestronne, w prłni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Klecinie. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z roku 2001. Do każdego pokoju wejście z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

450 000 zł97 m² 4 639,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż piękne mieszkanie w świeżo odrestaurowanej kamienicy z 1903r. W pełni rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 97 mkw zlokalizowane na Krzykach w okolicy ul. Gajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

409 000 zł72 m² 5 680,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy-A.M. Nieruchomości kontakt: - , piękne mieszkanie wysoki standard! dwa poziomy! dwie łazinki! dwa balkony! całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

375 000 zł67 m² 5 597,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze-własnościowe na wrocławskim Biskupinie. Mieszkanie o pow. 67m2 na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. Nieruchomość składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubuska

Fabryczna,Wrocław

1 450 zł46 m² 31,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników. Mieszkanie jest rozkładowe 2-pokojowe o powierzchni 46m2 na V piętrze w bloku przy ul.Lubuskiej. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w pełni rozkładowe przy ul. Drukarskiej. Umeblowane, wyposażone, idealne dla 3 osób. Doskonała lokalizacja - w pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

409 000 zł72 m² 5 680,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Fabryczna,Wrocław

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Stalowej Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z lat ’60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

360 000 zł72 m² 5 013,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

| przestronne rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Gądowie o pow.71,8m2. Spory salon z wyjściem na loggię, z której rozciąga się widok na plac zabaw i skwer. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

449 000 zł106 m² 4 245,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

| przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze przedwojennej, kamienicy w bliskim sąsiedztwie Pl. Grunwaldzkiego. Lokal wymaga remontu, dzięki czemu można zaaranżować przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Krzyki,Wrocław

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne 2 pokojowe w pełni rozkładowe przytulne mieszkanie z balkonem i oknami wychodzącymi na wschód, południe i zachód. Mieszkanie znajduje na 6 piętrze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

355 000 zł72 m² 4 930,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Oferta wstrzymana. -zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 4- pokojowe, bardzo ładne I zadbane, z balkonem 9 mkw I miejscem postojowym. Zapraszam Państwa do przytulnego, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

205 000 zł34 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

| kawalerka pod wynajem z najemcą w bardzo dobrej lokalizacji. :kontakt do agenta | Piotr Starski | :dane biura | Neshouse Sp. z o.o. | plac Powstańców Śląskich 16-18 | 53-314 Wrocław | |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

148 000 zł31 m² 4 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opis: polecam na sprzedaż jasną przestronną kawalerkę (31m2). Mieszkanie składa się z ustawnego, dobrze doświetlonego pokoju ( 19m2 ) z kratką balkonową, półotwartej kuchni (4,5m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu gustowne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem na strzeżonym osiedlu w okolicy ul. Rodzinnej - cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Krzyki,Wrocław

250 000 zł43 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń - kamila adamowicz zapraszam na bezpłatną prezentację! Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Opolskiej i Bytomskiej. Mieszkanie 2-pokojowe, na terenie Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / balkon / budynek ogrodzony / ciche! Polecam mieszkanie o powierzchni 48 m2 na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grudziądzka

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Tylko U nas! nowa cena 269000 - do rozmów! Jak na Biskupinie ;))) Polecam 3 pokojowe, dwustronne, słoneczne mieszkanie położone w bardzo zielonej części na granicy Karłowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Krzyki,Wrocław

250 000 zł43 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń - kamila adamowicz zapraszam na bezpłatną prezentację! Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie - boczna ul. Opolskiej - ok. Bytomskiej. Mieszkanie 2-pokojowe, na terenie Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tyrmanda

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! balkon / nowe osiedle / dwa poziomy Przedstawiam Państwu ładne i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie o pow. ok. 56m2 po podłodze 62m2,.