dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 061 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 061 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

609 999 zł46 m² 13 260,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

STablowice piekne lux 2 pokoje Parter /2016! polecamy na sprzedaz mieszkanie na ul kokosowej we Wrocławiu (stabłowice).Do mieszkania została dokupiona komórka 3m2. .Mieszkanie jest nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

549 000 zł61 m² 8 979,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Agencja digitalbroker prezentuje mieszkanie z ogromnym potencjałem w samym sercu Wrocławia. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na korzystny rozkład pomieszczeń oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

669 000 zł53 m² 12 687,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,73 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

590 000 zł49 m² 11 928,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania komfortowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 49,46m2, zlokalizowane na Księżu Wielkim. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze, w 3 piętrowym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

749 998 zł61 m² 12 376,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Gądów/horbaczewskiego/3pok./BALKON/WINDA/PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe mieszczące się na 1-szym piętrze 11-piętrowego bloku z dwoma windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł46 m² 10 652,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Krzyki/borek/mielecka/2pok./ROZKŁAD/TANIO/OKAZJA! MEGALOKALIZACJA! TANIO! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe, w pełni rozkłądowe meszkanie na Krzykach przy ul.Mieleckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

528 998 zł38 m² 13 812 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno/krzyki/strawińskiego/2pok./LUX/PREMIUM! OKAZJA! OBNIŻONA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Jagodno. Nieruchomość 36 m2 posiada duży balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 995 zł48 m² 14 412,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

459 501 zł40 m² 11 458,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Megainwestycja/centrum/forummuzyki/krupnicza/2pok.! SUPERINWESTYCJA W CENTRUM WROCŁAWIA! TOPLOKALIZACJA!TYLKO 3 MINUTY OD RYNKU! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

488 900 zł54 m² 9 138,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum/topinwestycja/bema/staremiasto/3pok./TANIO Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy pl. gen. Józefa Bema. Mieszkanie do gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyk,Wrocław

354 996 zł23 m² 15 170,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Gaj/krzyki/borowska/1 pok./PIWNICA/TOPLOKALIZACJA! Świetne pod inwestycję ze względu na lokalizację! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 22,87 m2 mieszczącą się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

844 001 zł38 m² 22 094,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lux/premium/nyskaresidence/penthouse/2pok./BALKON! TOPLOKALIZACJA! PREMIUM! LUKSUSOWY APARTAMENTOWIEC NYSKA RESIDENCE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyk,Wrocław

896 043 zł70 m² 12 818,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Krzyki Jagodno 3 pokoje 70m2 /taras /garz/ogrodek! polecamy 3 pokojowego mieszkania 68,40m2 bezpośrednio od właściciela. Bez Prowizji. Księga Wieczysta bez obciążeń. Atuty nowoczesne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Nadodrze,Wrocław

949 000 zł60 m² 15 949,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wróciło mieszkanie! Łap Okazję! Klucze do odbioru! Ścisłe Centrum Wrocławia/ Pl. Bema! Jedyna Taka Inwestycja we Wrocławiu! Sam zobacz i zdecyduj- umów się na Spotkanie. Lokalizacja Nr 1 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Karłowice,Wrocław

445 000 zł50 m² 8 908,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! 2 pokojowe #mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

390 000 zł31 m² 12 741 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zamieszkaj od zaraz w przestronnej, jasnej kawalerce po remoncie! Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, z wymienioną instalacją elektryczną, oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

820 000 zł76 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Muchobór wielki/2pok./parter/taras/ogród/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie (można powiększyć o jeden pokój robiąc bezpośrednie przejście do "rowerowni").

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieniecka

Tarnogaj,Wrocław

880 000 zł95 m² 9 252,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na malowniczej i kameralnej ulicy. we Wrocławiu. Nieruchomość jest położona w atrakcyjnym miejscu miasta, skąd można dostać się komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

680 000 zł52 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 52 m2 świetna lokalizacja, ścisłe centrum. Stylowo urządzone mieszkanie na sprzedaż, gotowe do zamieszkania. Właściciele pozostawiają większość elementów wyposażenia np. szafy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

699 000 zł64 m² 11 008 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 3-pokojowe na Lipie Piotrowskiej w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania od zaraz! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

575 000 zł55 m² 10 506,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nie pozwól, by ktoś kupił.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

519 000 zł36 m² 14 408,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania blisko miasta, usług ale i zieleni? Ta inwestycja na pewno Ci się spodoba! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,02 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Składowa

Stare Miasto,Wrocław

430 000 zł41 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż mieszkanie blisko rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego(między Pomorską, dubois, kurkową) 10 min pieszo do rynku, 6 min pieszo do Uniwersytetu, 4 min pieszo na wyspę Słodową. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mostowa

Nadodrze,Wrocław

790 000 zł45 m² 17 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne, bardzo słoneczne i jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużymi oknami w okolicy Placu Jana Pawła II we Wrocławiu. Bardzo nowoczesne i prestiżowe osiedle. Mieszkanie: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

717 080 zł61 m² 11 717 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Narożne mieszkanie, idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

417 880 zł26 m² 15 943,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 1 pokojowe, z balkonem, na II piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). 236/7 Lokalizacja: - północna cz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Krzyk,Wrocław

2 300 zł41 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie. Lokalizacja: wrocław - Krzyki, przedmieście Oławskie ul. Traugutta 146. Z ładnym widokiem na rzekę Oławę. Mieszkanie o powierzchni 41 m2, 2 pokoje, położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 350 000 zł47 m² 28 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament w standardzie premium położony w sercu Wrocławia High-end, luxury condo located in the heart of Wrocław (for english scroll down) Przedstawiam Państwu komfortowy, 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

489 999 zł34 m² 14 411,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Krzyki Jagodno /34m2/2 pok/2019! Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Buforowej-Jagodno. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,93 m 3 piętro w 3-piętrowym bloku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glogera

Gaj,Wrocław

615 000 zł58 m² 10 603,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, na osiedlu Gaj, okolice ul. Glogera. Mieszkanie zadbane, mierzące 58m2, składające się z 3 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

699 000 zł50 m² 14 027,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym balkonem! Dodatkowym atutem jest spory schowany aneks kuchenny i miejsce na szafę w korytarzu, a duże okna umożliwiają nam wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł36 m² 13 583,30 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Plac Legionow - centrum lux 2 pokoje okazja! Polecamy na sprzedaz komfortowe, bardzo nowocześnie, urządzone i zaplanowane przez projektanta wnętrz mieszkanie (pierwotnie dwupokojowe), po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

849 999 zł63 m² 13 406,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Muchobór wielki/3pok./HIT/PARKING/BALKON/KOMÓRKA Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 036 463 zł75 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Słoneczne, narożne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

649 999 zł47 m² 13 900,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./PARTER/TARAS/HIT/OD ZARAZ! Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

819 999 zł66 m² 12 488,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./top/komórka/autobus/balkon Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

899 001 zł89 m² 10 139,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogród80m/taras/hit/OKAZJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

682 007 zł50 m² 13 700,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z ogodkiem /garaz /3pok/49m2/krzyki! polecamy aństwu niezwykle atrakcyjną ofertę jasnego 3-pokojowego apartamentu, gotowego do zamieszkania - usytuowanego w popularnej i prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

1 000 000 zł62 m² 16 134 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Kajetan Adamek Nr Licencji pfrn 28289 tel. Spacer wirtualny: zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, luksusowo wykończonego mieszkania o powierzchni 62 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

497 000 zł38 m² 13 079 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni całkowitej 38m2 położone przy ul. Wyszyńskiego (dzielnica Ołbin we wrocławiu)inwestycyjnie, blisko uczelni! mega okazja! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł39 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania blisko miasta, usług ale i zieleni? Ta inwestycja na pewno Ci się spodoba! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,27 m2, z loggią. Inwestycja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij