dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 063 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 063 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

899 750 zł82 m² 10 967,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy Październik 2024 Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Powstańców Śląskich,Wrocław

899 000 zł61 m² 14 793,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż doskonała oferta inwestycyjna zlokalizowana przy ul. Kruczej, w apartamentowcu z 2016r. 2 mieszkania, które zostały wyodrębnione z jednego lokalu o powierzchni 60,77m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

790 000 zł91 m² 8 672 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Opiekun oferty: wioletta Jabłońska tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,10 m2, znajdujące się na 1 piętrze, w czteropiętrowej kamienicy na Ołbinie! Otoczenie nieruchomości: ołbin, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

823 650 zł38 m² 21 749 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czysta 4 to nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

659 900 zł50 m² 13 198 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pok. mieszkanie umiejscowiony przy samym Rynku - na ul. Piotra Skargi. Idealne na wynajem lub dla kogoś kto ceni sobie idealną lokalizację w Centrum miasta. Sypialnia od podwórka (cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

709 000 zł42 m² 17 018,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam apartament 2-pokojowy w budynku premium, z dwoma dużymi balkonami na Starym Mieście. Nieopodal Odry, na Starym Mieście powstają komfortowe i funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

519 000 zł36 m² 14 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wygodne i kompaktowe mieszkanie dwupokojowe 36 mkw, znajdujące się na 1 piętrze w 8 kondygnacyjnym bloku z windą. Mieszkanie zostało gruntownie odremontowane - Wejdź i zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milicka

Psie Pole,Wrocław

520 000 zł41 m² 12 618,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,21 m2. W skład mieszkania wchodzą: - sypialnia, - salon z aneksem kuchennym, - łazienka z wc, - przedpokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osobowicka

Osobowice,Wrocław

465 000 zł33 m² 14 091 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Wrocław osobowice. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe. Na I piętrze 2-piętrowego bloku. Powierzchnia 33 mkw, na którą składa się: aneks kuchenny, przedpokój, łazienka z wc, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Karłowice,Wrocław

1 490 000 zł94 m² 15 834 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Opiekunka oferty tel. - oferta wyłącznie W sdp nieruchomości - Unikatowe, 4-pokojowe mieszkanie na zielonych i spokojnych Karłowicach. Do mieszkania przynależy duży ogród. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

632 000 zł61 m² 10 360,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska. 0% prowizji. Oddanie 09.2023! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,92mkw z przynależnymi balkonami 3,9mkw oraz 3,86mkw. Funkcjonalny układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

567 450 zł39 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

1 078 339 zł98 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchn 98,12 mkw. usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy duży tara- 79mkw. Inwestycja wznoszona jest we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

710 000 zł109 m² 6 501 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie w kameralnej zabudowie. Inwestycja jest już ukończona, a mieszkanie czeka na przekazanie w ręce nowych domowników. Możesz rozpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

725 000 zł75 m² 9 634,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży ładne, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, położone na wysokim parterze niskiego budynku w ok. ul. Skarbowców. Mieszkanie jasne, dwustronne. Na całość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

559 000 zł45 m² 12 315,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

558 990 zł49 m² 11 478,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 Funkcjonalne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

730 989 zł59 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,43 mkw usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależą balkon. W każdym mieszkaniu znajduję się pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 7 z widokiem bocznym na sobótkę. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

879 000 zł65 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne, nowe, wyposażone 3 pokoje z 2 tarasami 15 minut od Centrum Opiekun oferty: tel. Otoczenie: jagodno, to popularna, wrocławska dzielnica w Południowej części miasta. Oferuje dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

730 005 zł59 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,35 mkw usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależą balkon. W każdym mieszkaniu znajduję się pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

541 000 zł37 m² 14 543 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji! Fitness, klub Mieszkańca, place zabaw i zielone dziedzińce! Ochrona i monitoring 24h! Stacja ładowania aut elektrycznych! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Sępolno,Wrocław

680 000 zł61 m² 11 091,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Genialna lokalizacja / zielono / spokojnie 3 osobne pokoje / niewielki balkon / mieszkanie po remoncie / do wprowadzenia mieszkanie na zielonym biskupinie piwnica O pow. 30M2! zadzwoń I umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

518 000 zł39 m² 13 343,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Możliwy zakup w kredycie 2% Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,82 mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna architektura budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

549 999 zł37 m² 14 905,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Okazja/jagodno/krzyki/strawińskiego/2pok./LUX/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Jagodno. Nieruchomość 36 m2 posiada duży balkon od strony zachodniej. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

699 000 zł68 m² 10 319 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Agencja nieruchomości premium - sprawdzone biuro nieruchomości prezentuje: 3 pokojowe #mieszkanie na #sprzedaż we Wrocławiu - Grabiszyn o powierzchni 67,74 m2 z balkonem o powierzchni 8,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: tel. Przestronna kawalerka o powierzchni ok. 40m2 położona jest na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

699 000 zł43 m² 16 248,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zupełnie nowe, jeszcze niezamieszkałe, wykończone mieszkanie w budynku z 2023 roku na wrocławskich Krzykach - na ul. Mglistej (boczna ul. Krzyckiej). Sprzedawane wraz z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 005 zł61 m² 9 374,05 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Centrum Zielińskiego /top:60m2/2pok/rozkład!top. lokalziacja hit Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum Zielińskiego 39 w plombie nowej z lat 90tych Media miejskie Top Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poelziga

Żerniki,Wrocław

798 005 zł66 m² 12 094,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe zerniki 64,5m2/lux premium/garaz!lpremium/top Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki, przy ulicy Poelziga. Mieszkanie o powierzchni 63,39m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 001 zł54 m² 14 906,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Belveder Park 53m2 2 pokoje lux premium! Na sprzedaż piękne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 7 z widokiem bocznym na sobótkę. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

609 995 zł55 m² 11 076,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oltaszyn Piekne 52m2 Piwnica M postojowe /hit/!premium polecamy ul. Parafialna (ołtaszyn), w bloku 4 piętrowym jak na wakacjach w Grecji. W środku budynku znajduje się atrium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zacisze,Wrocław

540 000 zł56 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania: mieszkanie willowe w 3-rodzinnym domu poniemieckim, jednorodzinnym, zlokalizowane na Zaciszu, w bocznej uliczce, graniczącej z parkiem. To wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

1 078 339 zł98 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże, rozkładowe, trójstronne mieszkanie 4 pokojowe w bloku na Jagodnie od dewelopera ostatnie 4 piętro z wielkim tarasem. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana z centrum Wrocławia poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Macieja

Nadodrze,Wrocław

580 000 zł57 m² 10 122 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3-pokojowe mieszkanie w pięknej okolicy Opiekun oferty: tel. Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania, znajdującego się w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

968 559 zł84 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg099-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - gotowe do odbioru- zapraszam do obejrzenia - przedpokój z miejscem na dużą szafę wnękową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

699 999 zł54 m² 12 991,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 2 pokoje 53,88m2/balkon/ komórka lokatorska/ miejsce postojowe Róży Wiatrów Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe jednopoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

725 046 zł59 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

616 400 zł46 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start * Realizacja Kwiecień 2024 Dwustronne mieszkanie na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Meliorancka

Widawa,Wrocław

970 000 zł111 m² 8 739 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam na sprzedaż 4 domki w zabudowie szeregowej. Prezentowany w tej ofercie domek środkowy z poddaszem użytkowym 4 pokoje 111m2 (+ dodatkowe 30m2). Tylko 8 km do Rynku. Uwaga: kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Kozanów,Wrocław

499 000 zł48 m² 10 483,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojwe mieszkanie o pow. blisko 48 m2 w pełnym rozkładzie na ul. Gwareckiej. balkon, media miejskie, w budynku winda mieszkanie pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój.