dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

599 000 zł44 m² 13 770,10 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta bepośrednia! dostępne od zaraz Mieszkanie 2 pokojowe 43,5 m2 w centrum Wrocławia przy ul. Zachodniej (szczepin) w wieżowcu na 12 piętrze - 10 min pieszo do Rynku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

647 000 zł65 m² 9 953,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Idealne dla rodziny dwupoziomowe mieszkanie przy Róży Wiatrów. Do wprowadzenia. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej położenie z dala od głównej jezdni bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Hit/kawalerka-25m2/centrum Na sprzedaż kawalerka 25 m2/ 1 pokój w centrum miasta - budynek Lotos przy placu Legionów. Pełna własność z księgą wieczystą, zarządca - Spółdzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Ołbin,Wrocław

639 000 zł56 m² 11 410,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na Śródmieściu w pobliżu komunikacji miejskiej. Przestronne, świetne pod wynajem, osobne pokoje. Mieszkanie o powierzchni ok. 56 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy, usytuowane w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia. Lokalizacja : Wrocław / Śródmieście / Nadodrze / ul. Otwarta Nadodrze to prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ubocze

Wojnów,Wrocław

505 000 zł45 m² 11 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż pachnące nowością, umeblowane dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem- 6m2, we Wrocławiu. Brak podatku pcc 2%, faktura vat Osiedle Wojnów leży we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

575 190 zł40 m² 14 525 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp220-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - cena 14 525zł/m2 w centrum - balkon ok 10m2 od strony wschodniej - lokalizacja w centrum miasta- 1,6 km do Rynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

429 000 zł36 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadbane i wykończone mieszkanie na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, 5 min piechotą od stacji pkp Pracze Odrzańskie -> 15 min do centrum! Na terenie osiedla znajdują się place zabaw, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

471 463 zł50 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. | 3 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny Z ogródkiem | Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej rozwijających się części Wrocławia, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

553 040 zł45 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie 2 pokojowe, w centrum miasta, w nowym, elegancko wykończonym budynku z 2023 roku. Lokalizacja: - śródmieście centrum, pomiędzy ul. Rychtalską i mostami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

390 000 zł32 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, przy Pl. Legionów. Mieszkanie znajduje się w 14 piętrowym budynku z lat '70 z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

430 680 zł36 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Świetna opcja na start. Funkcjonalne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

479 000 zł43 m² 11 116,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42m2 mieszczące się w centrum wrocławia! Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania - lokalizacja - dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

575 000 zł42 m² 13 772,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! nieruchomość idealna również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lniana

Powstańców Śląskich,Wrocław

518 000 zł55 m² 9 363,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m2 w Południowej części Wrocławia. Oferta na wyłączność. * tylko w naszym biurze * Nieruchomość zlokalizowana jest w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

536 689 zł60 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Sdp pod klucz. Zapytaj o szczegóły. Opiekun oferty: agnieszka Chodakowska kom. Mieszkanie o powierzchni 60,04 m2 znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwale

Śródmieście,Wrocław

1 650 000 zł52 m² 31 573 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: luksusowy apartament z tarasem. Kompletnie wyposażony i umeblowany. Gotowy do zamieszkania. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

520 000 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Lux/krzyki/ołtaszyn/partynice/2pok./BALKON/PARK Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament po remoncie gotowy do zamieszkania. Mieszkanie 37,10 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

678 000 zł70 m² 9 686 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży piękne 4 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w pełny wyposażony gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 70m2 składające sie z: - 3 sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

649 000 zł70 m² 9 271,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż słoneczne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i komórka lokatorską we Wrocławiu. Mieszkanie w Księdze Wieczystej: 56m2 Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

626 400 zł58 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: op118-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 58m2 Cena: 626 400zł Termin realizacji: 2023-07 Standard wykończenia- stan deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gaj

Gaj,Wrocław

522 747 zł61 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Chcesz mieć prosty dojazd do miasta, a dodatkowo w sąsiedztwie tereny zielone? Ta inwestycja to to, czego szukasz. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

525 000 zł58 m² 8 986,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klucze w biurze! dla biura! Nowa niższa cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 58,42 m 2 z dwoma tarasami i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczepin

Szczepin,Wrocław

498 996 zł55 m² 9 089,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Tanio!/centrum/staremiasto/rozkład/2pok./OKAZJA! OKAZJA! OBNIŻONA CENA! TANIEJ! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na Szczepinie - blisko mostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł93 m² 11 250,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,33m2 (po podłodze 120m2) usytuowane na 3 piętrze w trzy piętrowej, przepięknej willi miejskiej, nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

547 000 zł52 m² 10 519,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie. Mieszkanie z dużą łazienką, po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2020 roku. Do mieszkania należy piwnica, w budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

749 000 zł61 m² 12 198,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Kozanowie w bloku wybudowanym w 2011 roku. Mieszkanie położone jest na 6-tym piętrze bloku liczącym 7 kondygnacji. Okna sypialni i pokoju dziecięcego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Maślice,Wrocław

415 000 zł40 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku z windą. Jest ono w pełni rozkładowe i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakrzów,Wrocław

445 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie na zamkniętym osiedlu ok. 44,5m2 zlokalizowane na I piętrze. w budynku z windą z 2012 r. Na Wrocławskim Zakrzowie. Mieszkanie w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

481 326 zł30 m² 16 141 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 1 pokojowe w budynku już Gotowym. Wytwórnia Kawy to 7 piętrowy apartamentowiec w nowoczesnym stylu z terenem połączonym z historyczną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

458 790 zł40 m² 11 498 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 39,30 m2 położone jest na I piętrze w trzypiętrowym bloku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Funka

Poświętne,Wrocław

582 635 zł68 m² 8 505,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu mieszkanie na nowym osiedlu Poświętne. Jest to narożne mieszkanie, które posiada dwie sypialnie w świetnym rozkładzie! Jeśli szukasz mieszkania, które posiada ogródek, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jagodno,Wrocław

536 000 zł60 m² 8 878,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

1 175 000 zł101 m² 11 602,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż przepiękne, 5 pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia! Na 101,27 m2 powierzchni wpisanej w kw składa się: 95,30 m2 powierzchnia użytkowa mieszkania 5,97 m2 piwnica Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

614 000 zł53 m² 11 576,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w nowym osiedlu na Zakrzowie Mieszkanie - Salon z aneksem kuchennym - Sypialnia 1 - Sypialnia 2 - Łazienka z prysznicem i wc - Przedpokój * Do mieszkania należą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

646 850 zł64 m² 10 091,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna cena i atrakcyjna okolica, sprawdź, czy to miejsce dla Ciebie. 0% prowizji! nowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,10 m2 z tarasem. Inwestycja to kameralny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

695 000 zł44 m² 15 795,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stare Miasto ulica Kuźnicza to miejsce, gdzie historia i nowoczesność spotykają się, by stworzyć wprost niepowtarzalny klimat. Zakup mieszkania w tym rejonie to jak trafienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brochów,Wrocław

391 082 zł44 m² 8 850,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje / garderoba / przy parku / okazyjna cena / cicha I spokojna okolica / niska zabudowa Bez prowizji i pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 -pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

553 285 zł46 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp221-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - cena 11 950zł/m2 w centrum - możliwość wydzielenia części sypialnianej - zielony taras ok. 10m2 - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

519 000 zł50 m² 10 388,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na park- wykończone i umeblowane, gotowe na nowych właścicieli. Lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się na Psim Polu ul. Gorlicka.