dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 060 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

699 000 zł36 m² 19 438,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 422 276 zł54 m² 26 275,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

764 000 zł46 m² 16 609 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 2 osobnymi kawalerkami - 2-pak! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: tel. Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 23,05 m2 - Kawalerka 2 - 16,55 m2 - Przedpokój - 6,34 m2 Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

774 439 zł45 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Wielkopolskich

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł67 m² 8 951 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Firma Kompas Nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy w samym sercu Nadodrza przy Placu Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drobnera

Nadodrze,Wrocław

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel: przestronne i stylowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z malowniczym widokiem na rzekę. Oferta, obok której nie sposób przejść obojętnie. Unikatowa nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

1 139 026 zł96 m² 11 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do odbioru - wykończone pod klucz Wykończone w wysokim standardzie i wyposażone w nowoczesne, starannie dobrane elementy wystroju oraz sprzęty renomowanych producentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

690 000 zł48 m² 14 526 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament z balkonem i garażem 7. piętro, widok na zieleń | Wrocław, przedmieście Oławskie Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament na 7. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

462 098 zł26 m² 17 973,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

699 875 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,99 m, usytuowane na I piętrze inwestycji Południk 17. Ekspozycja północno-wschodnia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

448 000 zł36 m² 12 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kamieńskiego we Wrocławiu. Nieruchomość położona jest w zadbanym budynku cechującym się niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł66 m² 13 130,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe, 66,26 m , ul. Reja, centrum wrocławia, zielone tereny Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo jasne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 66,26 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

379 000 zł30 m² 12 591,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka w centrum Wrocławia 30,10 m2 w budynku z cegły z 1960r. Osobna kuchnia, łazienka, przedpokój, salon. Wysokość pomieszczeń 2,70 m, instalacje częściowo wymienione, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Grabiszyn,Wrocław

619 000 zł66 m² 9 421,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

2 pokoje / oddzielna kuchnia / duża przestrzeń / spokojna okolica W ofercie sprzedaży przytulne i rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 65,75m2, znajdujące się w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

573 224 zł40 m² 14 164,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc - Przestrzeń pełna światła, elegancki minimalizm i atmosfera spokoju to mieszkanie, które zachwyca od pierwszego spojrzenia. Idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

578 427 zł28 m² 20 754,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

899 000 zł56 m² 16 186,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Doskonała lokalizacja | Blisko komunikacji miejskiej | Minimalistyczna architektura | Starannie zaplanowane części wspólne I Duży balkon I Komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowy 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

838 862 zł71 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 71,09mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą 2x Loggia Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

476 640 zł33 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc - Szukasz mieszkania, które łączy komfort, zieleń i świetną komunikację z centrum Wrocławia? Ta oferta spełnia wszystkie te warunki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

796 748 zł57 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej części Wrocławia na osiedlu Żerniki przy ul. Rumiankowej 57. Mieszkanie dwustronne (wschód-zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

569 000 zł44 m² 12 838,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Wrocław, oferta W rezeracji Oferuję na sprzedaż zadbane, dobrze zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

689 000 zł39 m² 17 845 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38,61 m2 w bloku z windą, położonym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Wrocławia na osiedlu Nowy Grabiszyn. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 016 800 zł55 m² 18 623 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament na Kępie Mieszczańskiej wykończony i gotowy do zamieszkania! Opiekun oferty Numer licencji pfrn 31446 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

479 000 zł33 m² 14 648,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,7 m z balkonem i piwnicą położone przy ul. Jeleniej na cenionym osiedlu Popowice we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boczna

Krzyki,Wrocław

1 098 500 zł96 m² 11 442,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowe, wysokie Mieszkanie 3-Pokojowe 96 m - Wrocław Centrum (ul. Boczna) | 3,10 m Wysokości | Blisko pkp/pks Powierzchnia: 96 m Liczba pokoi: 3 Parter Czynsz: 340 zł - Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł62 m² 11 612,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przestronne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Kolejowej, boczna Grabiszyńskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze czterokondygnacyjnego budynku wybudowanego w 1962.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

719 161 zł60 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem Przedpokój Łazienka Duży Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

688 354 zł48 m² 14 476,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 47,55 m usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

599 000 zł45 m² 13 182 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Centrum | Szczepin | okolice Kępy Mieszczańskiej | Do wprowadzenia! Opiekun oferty: licencja pfron: 31437 Kontakt: otoczenie Nieruchomości: szczepin to dobrze skomunikowana dzielnica Wrocławia, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

494 868 zł39 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie , położone na III piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego , jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

479 512 zł46 m² 10 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dedala

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

799 000 zł49 m² 16 306 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lokum da vinci | winda | klimatyzacja | nowe budownictwo | drewniane podłogi Gądów - osiedle na zachodzie Wrocławia, oddalone o ok 20 minut komunikacją miejską od rynku z doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Borek,Wrocław

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Polecam rozkładowe mieszkanie przy ul. Ślężnej nieopodal Parku Południowego na osiedlu Borek! Rewelacyjnie skomunikowane (linie tramwajowe i autobusowe, 8 min do dworca pkp), tuż obok parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

383 310 zł30 m² 12 658,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

644 410 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego w nowej inwestycji Południk 17. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

1 998 972 zł81 m² 24 706,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania sie z ofertą nieruchomości na sprzedaż o powierzchni 80,91 m, położonej w nowej inwestycji z 2024 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 399 000 zł88 m² 15 898 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Polecam! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 88 m2 z balkonem w odrestaurowanej kamienicy na Pl.Grunwaldzkim! Wysokość mieszkania 360cm! Opiekun Oferty NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

699 030 zł52 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, jasne, ustawne mieszkanie od strony zachodniej z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, holem i balkonem na wrocławskim Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielecka

Grabiszyn,Wrocław

529 000 zł49 m² 10 826,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Grabiszyn | Rondo Powstańców | Centrum Borek | Do wprowadzenia Opiekun oferty: licencja pfron: 31437 Kontakt: otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

442 340 zł26 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu - doskonała lokalizacja, świetna lokata kapitału! Lokalizacja: wrocław, blisko ścisłego centrum miasta Mieszkanie: metraż: 26,02 m Pokoje: 1 Piętro: drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

1 300 000 zł91 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jest 4-pokojowy apartament położony na ostatnim, trzecim piętrze kameralnego budynku, z dużym prywatnym tarasem 22 m . Apartament nowocześnie zaprojektowano z myślą.