dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 063 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 063 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Brochów,Wrocław

592 553 zł46 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją na wschód oraz północ, co zapewnia optymalne nasłonecznienie rano. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł50 m² 16 315 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: licencja pfron: 31437 Kontakt: o nieruchomości: mieszkanie po kapitalnym remoncie (włącznie z wymianą instalacji technicznych), gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

895 000 zł63 m² 6 336,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachowany styl kamieniczny, wystrój mieszkania, rozkład, jasność, przestronność i elegancja robią ogromne wrażenie od samego progu - jeśli to są wyznaczniki, na których Ci zależy, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołbin,Wrocław

645 996 zł38 m² 17 212,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

1 100 000 zł92 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Pośrednikom dziękujemy! :) Update: remont elewacji kamienicy rozpocznie się na przełomie 2025 i 2026 roku. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze stylowej kamienicy, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

513 362 zł29 m² 17 562,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

390 668 zł20 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 108 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie narożne w doskonałym układzie - dwa przestronne, jasne pokoje oraz osobna, funkcjonalna kuchnia. Gotowe do zamieszkania, bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

646 000 zł38 m² 16 814,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 38,42m2 i znajduje się na szóstym piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszewskiego

Biskupin,Wrocław

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie wielka wyspa o powierzchni 52 m2! Atuty mieszkania: - po generalnym remoncie - dwustronne - rozkładowe - tereny zielone - gotowe do wprowadzenia - lokalizacja - niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

533 474 zł29 m² 18 176,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

511 500 zł42 m² 12 100,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| 21 min mpk od centrum | Łatwy wyjazd na aow | To ogłoszenie może Ci się spodobać lub nie. Ale jeśli szukasz mieszkania - porozmawiajmy. Doradzam bezpłatnie, znam rynek i inwestycje. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Macieja

Nadodrze,Wrocław

570 000 zł55 m² 10 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 80. Budynek zadbany, z ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

645 613 zł37 m² 17 534,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

829 000 zł69 m² 11 933,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz duża promocja! poprzednia cena 888 999,90 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

817 215 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

669 000 zł37 m² 17 911,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Starym Mieście. Idealne mieszkanie na start lub jako inwestycja, tuż nad Odrą, w pobliżu parków ( Park Popowicki , Park Zachodni) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

796 020 zł50 m² 15 971,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

524 790 zł27 m² 19 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: mieszkanie idealne pod najem krótkoterminowy. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w centrum Wrocławia, zaledwie kilka minut od dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rycerska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

567 708 zł53 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: informacje: mieszkanie 2-pokojowe, kuchnia z aneksem kuchennym, łazienka z wc, balkon, parter, możliwość dokupienia miejsca postojowego w podziemnym garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

546 165 zł27 m² 19 875 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

490 000 zł36 m² 13 611,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni ok. 36 m2 na 1 piętrze 10 piętrowego budynku z 1985r. na Krzykach, na Gaju w okolicy Aquaparku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

600 702 zł37 m² 16 310,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł41 m² 14 532,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przy Sky Tower | 2 pok | spora garderoba! Polecam na sprzedaż stylowe 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców Śląskich w bloku z windą. Bardzo funkcjonalne, ustawne i ciepłe. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

655 000 zł54 m² 12 129,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na ul. Krzyckiej. Najważniejsze informacje: stan prawny: własność Powierzchnia: 54 m2 Czynsz: 550 zł Rok: 2016 Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sąsiedzka

Klecina,Wrocław

649 000 zł49 m² 13 343 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam piękne mieszkanie z dużym tarasem, po remoncie w 2023 roku. Położone w najspokojniejszej części Krzyków - na granicy Partynic i Kleciny. We speak English, ukrainian and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

549 000 zł69 m² 7 934,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się ze spacerem wirtualnym! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 69,19 m , Wrocław Śródmieście- ul. Żeromskiego. Mieszkanie wymaga remontu, ale dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł55 m² 10 898,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54,96 m2 na ostatnim- drugim piętrze w budynku z 2007 r. przy ul. Miłostowskiej we Wrocławiu. Rozkład Mieszkanie składa się z: / pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

640 000 zł54 m² 11 788,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwustronne i narożne mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku na wrocławskich Stabłowicach - w inwestycji Zielone Stabłowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Partynice,Wrocław

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam Państwu do zaoferowania jasne, przytulne oraz komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z w pełni wykończoną antresolą, na której urządzono funkcjonalną sypialnię z garderobą i pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

913 000 zł49 m² 18 632,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "swojczyce" przy ul. Vasco da Gammy we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Wrocław

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

37M,2 pokoje, piwnica, umeblowane, blisko rynku Wolne od zaraz! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na ósmym piętrze zadbanego budynku w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

380 000 zł29 m² 13 103,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Możliwość wydzielenia osobnej sypialni! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 29 m2, usytuowaną na czwartym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

838 999 zł54 m² 15 520 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się przy rzecze, w okolicy Starego Miasta. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 150 000 zł131 m² 8 800,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało piękne kameralne osiedle domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

725 875 zł72 m² 10 137 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski Tel: nowe mieszkanie oddane do użytku w stanie deweloperskim z wieloma możliwościami aranżacji. Nowe mieszkanie - Brak podatku pcc Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemianowicka

Krzyki,Wrocław

535 000 zł41 m² 13 174,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem - ulica Siemianowicka Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wierzyńskiego

Wojszyce,Wrocław

1 230 000 zł109 m² 11 284,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

English below - Na sprzedaż lokal mieszkalny/dom szeregowy o powierzchni 99 m2 , w bardzo prestiżowej dzielnicy - Wojszyce. Wokół jest mnóstwo terenów spacerowych i rekreacyjnych - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

650 000 zł50 m² 12 922,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jagodno/3pok./lux/balkon/klimatyzacja/od/zaraz/top Prezentujemy Państwu nieruchomość na sprzedaż o powierzchni 50,3 m2 na Jagodnie przy ul. Strawińskiego. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hirszfelda

Powstańców Śląskich,Wrocław

649 000 zł46 m² 14 026 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia Plac Hirszfelda. Mam do zaoferowania przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,27 m, położone w samym sercu Wrocławia, przy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij