dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 604 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

421 000 zł26 m² 16 254,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Widok- rzeka Na grobli 25 m2 apartament balkon! top Cena 422 760 zł netto + 23% vat= 519 993zł brutto Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,8 m 2 piętro w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

699 000 zł53 m² 13 104,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,34 m2 znajduje się 1 piętrze budynku wybudowanego w 2010 roku zlokalizowanego na Starym Mieście. Otoczenie: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 700 zł68 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe z tarasem centrum * Kępa Mieszczańska * Dostępne od zaraz - nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej o powierzchni 68 m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

938 080 zł66 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp122-rz zalety mieszkania: - lokalizacja w centrum miasta- 1,6 km do Rynku - korytarz z miejscem na szafę - długi aneks kuchenny, prawie 4m długości - bardzo duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

2 550 zł37 m² 68,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam na wynajem piękne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na przeciwko Ogrodu Botanicznego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

365 840 zł27 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze informacje: 1 pokój, 13 600 zł/m2, metraż 26.90 m2, 3 piętro (winda), wysokość 2.71 m, położenie zachodnie, widok na zielony dziedziniec, taras 5.9 m2; taras zielony. Jest nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kubali

Poświętne,Wrocław

521 763 zł60 m² 8 750,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Super promocja: miejsce postojowe w hali garażowej 50% taniej lub, harmonogram płatności 20/80 zakup od dewelopera bez prowizji I pcc jeżeli to mieszkanie cię nie zadowoliło - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

425 000 zł35 m² 12 283,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pilczyce/blisko centrum/aow/2 pok./PIWNICA/OKAZJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Górniczej blisko ścisłego centrum miasta, doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

542 000 zł66 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

372 999 zł37 m² 10 081 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc 0% Taniej niż u dewelopera. Lokalizacja: jagodno / ul. Buforowa Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 36,74 m2 (po podłodze 38,74m2) Piętro: 5/5 Rok budowy 2023 Koniec budowy IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

500 000 zł50 m² 10 020 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Top/2pok-49,9m2/balkon/cisza i spokój Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na ul. Kokosowej z balkonem na 3 piętrze (budynek z windą). Budynek z 2015 roku, deweloper Milart Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł26 m² 84 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** dostępne od zaraz *** *** pierwszy najem *** Do wynajęcia nowe lokale o wysokim standardzie z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i wydzieloną przestrzenią sypialnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

452 600 zł36 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 36,50 m2 na Krzykach *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na I piętrze, składające się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

3 800 zł62 m² 61,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! do wprowadzenia od zaraz _ pierwszy najem Serdecznie polecam na wynajem nowoczesny apartament znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Różanka,Wrocław

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Czyste, zadbane, przestronne (53m) mieszkanie 2 pokojowe z przynależnym miejscem w garażu podziemnym Na nowym osiedlu przy ul. Obornickiej (cicha boczna uliczka) w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

2 500 zł38 m² 65,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Zakrzów z dogodnym dojazdem do centrum. Polecam mieszkanie w nowo wybudowanej inwestycji przy ul. Odolanowskiej na osiedlu Zakrzów. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

519 000 zł64 m² 8 164,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera bez prowizji I pcc jeżeli to mieszkanie cię nie zadowoliło - zadzwoń A za darmo znajdziemy twoje lokum marzeń O inwestycji: osiedle powstaje w zacisznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sielska

Pilczyce,Wrocław

640 000 zł63 m² 10 110,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie na Wrocławskich Pilczycach o powierzchni 63 m2 jest to gotowiec inwestycyjny czyli 5 zarabiających pokoi tylko 15 min od centrum! Mieszkanie składa się z: - pięciu pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

451 100 zł48 m² 9 399,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim o wielkości 47,99 m2 usytuowane na drugim piętrze w budynku z windą. Pomieszczenia: - pokój dzienny + aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

336 938 zł28 m² 12 177 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania pod wynajem lub na własne cele mieszkaniowe? Jesteś w dobrym miejscu! Prezentowana kawalerka znajduję się w dogodnej lokalizacji pod wynajem, przewidywalna stopa zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bieńkowice

Bieńkowice,Wrocław

378 000 zł36 m² 10 470,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Krzyki, bieńkowice. Na sprzedaż 2-pokojowe własnościowe mieszkanie z pięknym tarasem w kształcie litery L Spacer 360: /9hygvm.html Mieszkanie w pełni umeblowane. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żmigrodzka

Poświętne,Wrocław

568 633 zł69 m² 8 349,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Poświętne

Poświętne,Wrocław

699 000 zł85 m² 8 252,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie , na 1 piętrze W 3 piętrowym budynku Z windą Z 2017! chcesz wiedzieć więcej ? zadzwoń! Mieszkanie jest dwustronne, narożne, bardzo jasne, ciepłe. Kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

502 227 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja na kuźnikach! dział deweloperski sdp nieruchomości bez podatku pcc! Opiekun oferty: tel. Narożne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,43m2 położone na 1 piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

3 000 zł52 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie w pełni rozkładowe, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, przedpokoju, łazienki oraz wc. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

515 000 zł64 m² 8 047 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem oraz tarasem. Mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

615 600 zł68 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski * Krótki termin wydania Dwustronne mieszkanie z tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

322 620 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy żadnej prowizji od kupującego jeżeli to mieszkanie cię nie zadowoliło - zadzwoń A za darmo znajdziemy twoje lokum marzeń Kupujesz bezpośrednio od dewelopera! Dowiedz się więcej:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

1 700 zł17 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulne studio przy Kunickiego 59 (muchobór Wielki). *Miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *Internet w cenie najmu. *Lokal o powierzchni 17 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

540 000 zł52 m² 10 473 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tel. Przestronne mieszkanie o powierzchni 51,56m2 położone jest na 2 piętrze w kameralnym budynku. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w cichej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Oświęcimskich

Stare Miasto,Wrocław

559 000 zł33 m² 16 737 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Wrocławia! Idealna propozycja inwestycyjna tuż przy płycie Rynku, w miejscu szczególnie cenionym wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe wyposażone 1 wynajem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Latawcowa

Gądów Mały,Wrocław

679 000 zł79 m² 8 546,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

-mieszkanie dostępne tylko W united nieruchomości- oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Gądowie Małym. Mieszkanie o powierzchni 79,45 m2, w bloku z lat 90'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

488 003 zł49 m² 10 000,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piekne 3 pokoje Stabłowce nowy blok 2015 Winda! Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 47,9m2 z balkonem i przynależącą komórką lokatorską znajdujące się na osiedlu Owocowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

469 004 zł42 m² 11 220,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Krzyki Premium 2 pokoje lux Premium 2012r! polecam mieszkanie 2 pokojowe na zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu Cztery Pory Roku, ul. Wagnera.! Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Gądów Mały,Wrocław

539 000 zł68 m² 7 914,83 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, jasne i przytulne mieszkanie na 7 piętrze ośmiopiętrowego bloku z windą. Rok budowy 1980. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia nie wymagające dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Krzyki,Wrocław

830 000 zł70 m² 11 775 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Opiekun nieruchomości: tel. Rozkładowe, jasne 4-pokojowe mieszkanie położone jest na terenie Przedmieścia Oławskiego, co czyni je doskonałym miejscem dla osób ceniących sobie bliskość rynku.

Szczegóły ogłoszenia