dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 604 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowice

Karłowice,Wrocław

895 000 zł69 m² 12 971 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z kominkiem i dużym tarasem, na willowym osiedlu na Karłowicach. Kameralny budynek,otoczony zielenią na zamkniętym monitorowanym i chronionym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

427 000 zł49 m² 8 689 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji G o t o w e d o o d b i o r u ! Oferuję na sprzedaż gotowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,14mkw. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuronia

Krzyki,Wrocław

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie na wrocławskich Hubach. Mieszkanie o powierzchni 40 m/kw znajdujące się na drugim piętrze w bloku. Układ pomieszczeń: przedpokój Pokój Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

2 750 zł57 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 57 m2, przy ul. Kamieńskiego na Psim Polu na osiedlu Pod Platanami. Mieszkanie usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asfaltowa

Jagodno,Wrocław

400 000 zł42 m² 9 606,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! 15min do Centrum! Oddanie 1 Q 2023! W cenie 2 miejsca postojowe w hali garażowej oraz smart home premium! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łęczycka

Szczepin,Wrocław

495 800 zł37 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie 36 m2 - boczna Długiej opis nieruchomości: mieszkanie zaprojektowane przez Architekta Wnętrz z dbałością o każdy szczegół i z użyciem wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

559 000 zł53 m² 10 547 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: tel. Przestronne, dwupokojowe mieszkanie na zielonych Maślicach. Mieszkanie jest dwustronne, dzięki czemu mamy tu słoneczny balkon od strony sypialni i widok na park od strony salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świeża

Stabłowice,Wrocław

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki - przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na parterze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

319 000 zł27 m² 11 806 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun Oferty: tel. Kawalerka na start tuż przy Sky Tower. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się spokojnym, zielonym osiedlu niedaleko Sky Tower. W sąsiedztwie Pasaż Zielińskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

284 000 zł27 m² 10 495,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0 % prowizji! Oddanie 1 Q 2023! Na zielonych wrocławskich Sołtysowicach, w sąsiedztwie pięknego parku powstaje kolejny, trzeci już etap kameralnego osiedla. Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

388 370 zł37 m² 10 496,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

455 000 zł49 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m2, na pięknym Księżu Małym, w kamienicy z lat trzydziestych. Rozkład mieszkania: - przedpokój - ok 3m2 - łazienka - ok 4m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

4 790 zł66 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wirtualnego zwiedzania naszego apartamentu - wolne od 9 stycznia! Tuż przy wrocławskim Rynku - ul. Krawiecka 3, prezentuję apartament dla wymagającego klienta. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asfaltowa

Jagodno,Wrocław

487 000 zł53 m² 9 188,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji! 15min do Centrum! Oddanie 1 Q 2023! W cenie 2 miejsca postojowe w hali garażowej oraz smart home Basic! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

314 264 zł19 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Możliwość wykończenia - zapytaj doradcy Chcesz porównać inne oferty? - Jeśli poznam Twoje oczekiwania to znajdę najlepszą ofertę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

575 000 zł46 m² 12 609,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Top lokalizacja! Prestiżowe osiedle! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,51 mkw z balkonem (pow. 4,82 mkw) położone na podwyższonym parterze na osiedlu Lokum di Trevi, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

580 000 zł45 m² 12 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

(For English scroll down) Kup, zamieszkaj, wynajmij! Do sprzedaży klimatyczne mieszkanie urządzone "pod klucz" w kamienicy o powierzchni całkowitej 45 m2 Idealne pod inwestycję lub na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

11 000 zł100 m² 110 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Specjalista ds. Nieruchomości Tel: serdecznie polecam do wynajęcia piękny, luksusowy apartament wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie o powierzchni 100m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Grobli

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 200 zł45 m² 71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Przedmieściu Oławskim przy ulicy Na Grobli. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

2 900 zł34 m² 85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 for english scroll down) ***wolne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia nowe mieszkanie w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Grabiszyn,Wrocław

4 500 zł91 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 *** We speak English *** Polecam do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w XIX-wiecznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 200 zł35 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: mieszkanie o powierzchni 35m2 w kameralnym budynku w dzielnicy Krzyki, jagodno ul. S. Drabika. Pierwszy najem Do lokalu przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rymarska

Grabiszyn,Wrocław

3 000 zł47 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od 16.01.2023*** Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Grabiszynie przy ulicy Rusznikarskiej. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

4 300 zł63 m² 68 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, w inwestycji odra , przy ul. Długiej. W nowoczesnym, reprezentacyjnym, 8- piętrowym budynku otoczonym zielonymi tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

669 900 zł63 m² 10 633 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż 4 pokojowe, pięknie wykończone mieszkanie po generalnym remoncie! Usytuowane przy ul. Orzechowej na Gaju. We speak English and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

2 301 zł35 m² 65,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja/ołtaszyn/35m2/balkon/park! Przedstawiam Państwu mieszkanie 35m2 z balkonem znajdujące się przy parku Partynickim. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

439 002 zł49 m² 8 988,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piekne -2M apartmets/nowe2022!/2pok+garaż!rządzone, gotowe do zamieszkania od zaraz, mieszkanie znajduję się przy ulicy Zawidowskiej we Wrocławiu. Budynku należącym do inwestycji 2M Apartmets.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

520 000 zł54 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przytulnie i jasne 2 pok. m, balkon, krzyki! Opis Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z roku 2012. Osiedle zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

3 500 zł52 m² 67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację : Otoczenie nieruchomości: budynek z 2021 roku przy ul. Legnickiej. Idealne połączenie do centrum miasta, jak i doskonały dojazd do aow. Spod samego bloku kursują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

580 119 zł58 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które znajduje się na kameralnym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

895 490 zł60 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Połączenie loftu z nowoczesnością. Apartament na 12 piętrze z widokiem na Wrocław. Lokal położony na 12 piętrze w 17 piętrowym budynku znajdującym się w nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Krzyki,Wrocław

415 000 zł32 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości Nieruchomość położna w poszukiwanej lokalizacji, na osiedlu Przedmieście Oławskie, ok 20 minut pieszo do wrocławskiego Rynku. Wokół pełny zakres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł49 m² 7 899,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Cesja praw, bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 49,37 m2, usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2022 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

485 000 zł51 m² 9 430,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie w centrum Wrocławia Dostępne od grudnia - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą, znajdujące się w centrum miasta. Dojazd do rynku zajmuje zaledwie 5 minut. Mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Karłowice,Wrocław

425 000 zł32 m² 13 145,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,33 mkw., składającego się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki i balkonu położonego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

889 002 zł65 m² 13 700,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na grobli 63m2/widok rzeka taras garaz! polecam na mieszkanie w spojonej okolicy na Grobli Status mieszkania : lokal niemieszkalny - klient gotówkowy vat 23% 899000 netto plus vat Lokalizacja: na Grobli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łubinowa

Ołtaszyn,Wrocław

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Top/ołtaszyn/56m2/balkon/garaż Oferuję Państwu do wynajęcia komfortowe, wyposażone, wygodne mieszkanie 2-pokojowe/56m2 z indywidualnym garażem i balkonem znajdujące się na ul. Łubinowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

525 000 zł37 m² 14 348,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

(For English scroll down) Kup, zamieszkaj, wynajmij! Do sprzedaży klimatyczne mieszkanie urządzone "pod klucz" w zadbanej kamienicy o powierzchni całkowitej 35,5 m2 Idealne pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, na osiedlu Księże Małe, przy ul. Opolskiej Mieszkanie zadbane, mierzące ok 49m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszewskiego

Biskupin,Wrocław

515 000 zł52 m² 9 828,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,40 m2 we Wrocławiu w prestiżowej dzielnicy Śródmieście Biskupin, w jednopiętrowej kamienicy z lat trzydziestych XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ul. Zawidowska Nieruchomość z doskonałym rozkładem pomieszczeń oraz antresolą. Idealne pod inwestycję bądź indywidualnie pod swoje preferencje. Metraż mieszkania to 47 m2. Budynek zupełnie.