dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

468 825 zł33 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

1 pokojowe/33,25m2/zielony taras/browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja, ostatnie gotowe mieszkanie 1 pokojowe w Leżakowni budynku w stylu loft owym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

499 000 zł38 m² 13 042 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun nieruchomości: telefon Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji Planty Racławickie - 4,5 km do centrum. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzydlata

Gądów Mały,Wrocław

499 000 zł43 m² 11 699,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem, w świetnej lokalizacji! Oferuję na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie z nowego budownictwa z windą, w spokojnej, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Kasztanowa

Kryzki,Wrocław

332 000 zł41 m² 8 097,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Sprzedam bardzo klimatyczną kawalerkę na Alei Kasztanowej. Powierzchnia 27,3 m3, jednak po podłogach 42 m2. Słoneczna i bardzo funkcjonalnie zaaranżowana. Ma przedpokoik, kilka zabudowanych szaf,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Wojszyce,Wrocław

599 000 zł70 m² 8 520,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam do kupna bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe o powierzchni całkowitej około 70,30 mkw ( użytkowa 60mkw). Budynek niski, trzy piętrowy z 2011 r . Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

585 600 zł39 m² 15 163,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Możliwość wykończenia pod klucz * Prestiżowa Inwestycja w Świetnej Lokalizacji Dwupokojowe mieszkanie w Historycznym Budynku W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Stare Miasto,Wrocław

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe położone na wysokim pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie jest słoneczne i dwustronne. W obecnym układzie mamy dwie sypialnie i salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Terenowa

Jagodno,Wrocław

494 999 zł42 m² 11 647 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja Zapraszam na bezpłatną prezentację pięknego mieszkania, stworzonego przez projektanta z wysokiej jakości materiałów. Pierwsze piętro, pełen rozkład, duży balkon to tylko niektóre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

548 900 zł50 m² 11 062,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Jagodnie dla klienta gotówkowego. Cena do negocjacji Mieszkanie na nowym osiedlu, rozwijającym się w szybkim tempie. Osiedle monitorowane. Kamery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

299 000 zł22 m² 13 590,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, serdecznie polecam na sprzedaż przytulną kawalerkę przy. ul. Górniczej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 22 mkw znajduje się na drugim piętrze w kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

290 000 zł25 m² 11 553,80 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wrocław. Stare Miasto. Kawalerka z sypialnią pod klucz - wykończona w centrum miasta. Roi ~ 7 Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rewelacyjny apartament w Thespianie przy Powstańców Śląskich. Jasne przestronne wnętrze apartamentu ( wystawa okien wschodnio-południowa ) w reprezentacyjnym, prestiżowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

657 400 zł51 m² 12 933,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

389 000 zł38 m² 10 373,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na Krzykach. Idealna lokalizacja dla rodziny z dziećmi, pary i inwestora pod najem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

779 000 zł67 m² 11 626,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Cenisz sobie praktyczność i wygodę, a przy tym szukasz czegoś gotowego do zamieszkania? Ważna jest dla Ciebie dobra komunikacja i bliskość centrum? Właśnie trafiłeś na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marchewkowa

Krzyki,Wrocław

499 900 zł53 m² 9 432 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie zlokalizowane na Klecinie z szybkim dojazdem do Bielan Wrocławskich! Mieszkanie 53 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym 2 Sypialni; łazienki; dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Oporów

Oporów,Wrocław

459 000 zł40 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 40 m + 12 m balkon , sypialnia , salon z aneksem kuchennym , garderoba , łazienka , wysoki standard. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej dzielnicy Oporów .Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

486 374 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Jagodnie w nowo powstającym osiedlu Jagodno Park. 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, będzie oddane do użytku w III kwartale 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Brochów,Wrocław

480 000 zł43 m² 11 121,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie dostępne od czerwca/lipca 2022 (obecnie wynajmowane - najemcy na okresie wypowiedzenia,ale możliwość kupna wraz z nagranymi najemcami). Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słubicka

Szczepin,Wrocław

589 000 zł60 m² 9 817 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: tel. Duże trzypokojowe mieszkanie (około 60m2) w doskonałej lokalizacji i po kapitalnym remoncie. Otoczenie nieruchomości Okolice ul. Legnickiej to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

825 000 zł55 m² 14 913,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 55,32 m . Położone jest na szóstym piętrze w nowym budownictwie na spokojnym osiedlu w apartamentowcu przy ul. Dmowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

385 000 zł41 m² 9 390,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym; - łazienki; - balkonu; mieszkanie znajduje się we Wrocławiu w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

2 500 zł58 m² 42,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe przestronne mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym na Muchoborze Wielkim Mieszkanie znajduje się na kameralnym zamkniętym osiedlu z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parnickiego

Różanka,Wrocław

392 000 zł34 m² 11 529,40 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 34m2 w dzielnicy Różanka. Wygodna lokalizacja, do Centrum 15 min tramwajem, blisko sklepy spożywcze, siłownie, tereny nad Odrą przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

209 000 zł28 m² 7 480,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie dla pary, rodziny lub inwestora znajdujące się przy ul. Kunickiego. 2 pokoje | 27,94 m2 | dla rodziny | dla pary | dla inwestora | Muchobór Wielki Słoneczne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mostowa

Stare Miasto,Wrocław

756 000 zł36 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż piękny, gotowy do zamieszkania apartament o powierzchni 36m2. Apartament położony jest na trzecim piętrze w czterokonygnacyjnym apartamentowcu z 2021r w okoloci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł38 m² 79 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Przestronna kawalerka dla studenta lub osoby pracującej naprzeciwko Politechniki w prestiżowej inwestycji angel wings! Cenisz sobie spokój mieszkając blisko centrum? To oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Papiernicza

Pilczyce,Wrocław

507 900 zł54 m² 9 336,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na zielonych Pilczycach! Lokal własnościowy o powierzchni 54,4 m2, znajdujący się na 2 piętrze przy ulicy Papierniczej we Wrocławiu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

475 000 zł68 m² 6 982,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż mieszkanie w kamienicy z 1930 roku o powierzchni 68 mkw. Na nieruchomość składają się - słoneczny salon, - 2 sypialnie, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołbin

Ołbin,Wrocław

464 000 zł42 m² 11 047,60 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękne 2 pokoje po remoncie z balkonem / Ołbin Na sprzedaż piękne, stylowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze kamienicy z lat 30 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

855 000 zł66 m² 13 053 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nie kupujesz dziury w ziemi:) Oferujemy do sprzedaży już gotowe do odbioru apartamenty, pozostało tylko parę wolnych lokali mieszkalnych. W ofercie znajdziesz rzuty wszystkich wolnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

780 000 zł69 m² 11 258,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,28 m2 zlokalizowane przy ul. Obornickiej na osiedlu Rosarium - Różanka we Wrocławiu. Mieszkanie o komfortowym rozkładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 463 540 zł87 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na prestiżowym osiedlu - świetna lokalizacja. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej piekny widok Nieruchomość złożona z: kuchnia zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 195 000 zł89 m² 13 430 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokoje w luksusowej, kameralnej inwestycji przy Parku Oferta sdp Nieruchomości Inwestycja: kameralne, nowoczesne osiedle - 3 budynki po 2 piętra każde. 4 pokojowe mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, wyposażone i umeblowane dwa pokoje Krzykach! Relaks Partynice - to modne, zielone osiedle w sąsiedztwie toru wyścigów konnych na Partynicach - zarówno doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

2 850 zł45 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*wolne od 31/05/2022* (ul. Inżynierska / inżynierska street) Polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy o powierzchni 45m2 w nowoczesnym, zadbanym budynku. Rozkład; - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

549 000 zł46 m² 11 875,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem I garderobą, na osiedlu lokum DI-trevi Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 z garderobą, dużym balkonem (16m2) na całej długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

490 000 zł47 m² 10 363,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wygodne mieszkanie o powierzchni 47,28 m2 położone na wrocławskich Krzykach to idealny wybór dla pary/rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem, co patrząc przyszłościowo, jest to dobre rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

3 300 zł65 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od zaraz*** Serdecznie zachęcam do wynajęcia przestronnego apartamentu 3pok. o wysokim standardzie wykończenia w apartamentowcu z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Popowice

Popowice,Wrocław

1 995 zł30 m² 66,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english. Available from 1st of July. Dostępne od 1 lipca. Szukasz mieszkania w nowym budownictwie, o wysokim standardzie ? Jest dla Ciebie ważna topowa lokalizacja w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stare miasto, ul. Krasińskiego. Polecam do wynajęcia nowe mieszkanie 1-pokojowe obok Galerii Dominikańskiej, usytuowane w nowym budynku z windą na V piętrze. Lokalizacja jest ściśle.