dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

239 000 zł27 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przytulna kawalerka położona na 3 piętrze piętrze w budynku z 2008r przy ul. Zagony. Lokal o powierzchni 29m2 składa się z pokoju 17m2 z wyjściem na 4-metrowy balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 400 zł35 m² 69 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel: polecam nowoczesne, 2 pok. mieszkanie , wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Lokal został wykończony ze szczególną dbałością o najmniejsze detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szczepin

Szczepin,Wrocław

1 541 145 zł146 m² 10 520 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Prestiżowa inwestycja dla wymagających W centrum miasta! Zamieszkaj imponująco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

249 000 zł36 m² 6 922 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze w nowym budynku w Smolcu. Mieszkanie składa się: - sypialnia 9,47m2 - salon z aneksem kuchennym 15,83m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

314 117 zł35 m² 9 052 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj na zielonych, wrocławskich Żernikach! dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mieszkanie 2 pokojowe do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 021 835 zł94 m² 10 813 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prestiżowa inwestycja dla wymagających nad rzeką! Poczuj tętniącą życiem metropolię w mieszkaniu nad rzeką! Żyjąc w Centrum dostęp do kultury czy ośrodków biznesu masz zawsze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

430 000 zł65 m² 6 658 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Krzyki, klecina, przytulne 3 pokoje z wyposażeniem - gotowe do wprowadzenia! Klimatyzacja! Miejsce postojowe w garażu podziemnym Zapraszam na prezentację. Opiekun oferty tel.: Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złotniki

Złotniki,Wrocław

292 631 zł49 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ostatnie mieszkania W tej inwestycji! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun Oferty Maria Sambora telefon   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

302 679 zł39 m² 7 702 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje do wykończenia na Oporowie! dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon Do sprzedaży 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złotniki

Złotniki,Wrocław

345 501 zł60 m² 5 745 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złotniki

Złotniki,Wrocław

360 840 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,14 z tarasem ok 10m2! opiekun oferty: karolina Bugajska tel. Opis mieszkania: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 21,29 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brochów

Brochów,Wrocław

458 961 zł78 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzy pokoje na brochowie - od dewelopera, bez podatku pcc Polecam 4 pokojowe mieszkanie na nowym, kameralnym osiedlu, gotowe do odbioru. Opiekun Oferty Maria Sambora telefon   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł30 m² 10 446 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka śródmieście Opis lokalizacji: plac Bema oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun Oferty Kamila Mocek telefon   Oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Plac Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

454 426 zł46 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem grunwald. Inwestycja składa się z 3 budynków (2 nowe oraz 1 zrewitalizowany pałac) na zamkniętym terenie z własnym parkiem! bez pcc! bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Szczepin

Szczepin,Wrocław

843 033 zł90 m² 9 352 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc i prowizji dla biura nieruchomości! prestiżowa inwestycja dla wymagających W centrum miasta! Zamieszkaj luksusowo w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

330 881 zł55 m² 6 053 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecamy! Nowe 3 pokojowe mieszkanie z trasem i ogródkiem. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty Maria Sambora telefon   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowowiejska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

986 918 zł86 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Inwestycja Z widokiem na park W okolicy placu grunwaldzkiego! Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żmudzka

Zakrzów,Wrocław

350 000 zł43 m² 8 065 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze w dwupiętrowym budynku z 2017r przy ul. Żmudzkiej. Lokal o powierzchni 43,4m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

243 847 zł34 m² 7 236 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Polecam atrakcyjne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,70 m2, istnieje możliwość wydzielenia dwóch osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żwirki i Wigury

Muchobór Wielki,Wrocław

311 000 zł39 m² 7 899 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty tel. Bardzo przytulne, dwupokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 39,37m2 położone w trzypiętrowym budynku przy ul. Zwirki i Wigury. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Strachocin

Strachocin,Wrocław

433 116 zł70 m² 6 232 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zielona Inwestycja na Wrocławskich Swojczycach! dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: julia Andrulewicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

483 644 zł69 m² 7 020 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje do wykończenia na Oporowie! dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon Do sprzedaży 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowowiejska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

661 235 zł64 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

447 108 zł59 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: julia Andrulewicz telefon Do sprzedaży mieszkanie 58,83m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

359 000 zł50 m² 7 199 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tel. Jasne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 49m2 położone na parterze w trzypiętrowym budynku, przy ul. Klasztornej. Wystawa okien na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żerniki

Żerniki,Wrocław

309 000 zł37 m² 8 280 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe Budownictwo, stan deweloperski. Polecam funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z kuchnią w formie aneksu, położone na IV piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2019 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

421 867 zł63 m² 6 696 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowa Inwestycja na Wrocławskich Sołtysowicach! dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Gotowe do odbioru! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

309 000 zł30 m² 10 446 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: telefon   Oferujemy mieszkanie o powierzchni 29,58 m2: - pokój z aneksem kuchennym 19,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 400 zł35 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bema

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł30 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Polecam! Luksusowy apartament w centrum z widokiem na Ostrów Tumski. Termin zakończenia budowy: grudzień 2018r. Bez podatku pcc I prowizji! Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon 71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosmonautów

Żerniki,Wrocław

440 949 zł65 m² 6 789 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przekazywanie mieszkań do końca Kwietnia 2020r Opiekun Oferty Maria Sambora telefon   maria.sambora@sdp-nieruchomości.pl Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,95m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł45 m² 7 978 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

tel. Gotowa inwestycja! pod wynajem! Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienicy przy Sępa Szarzyńskiego. Mieszkanie 45m2 znajduje się na 3 pietrze w dobrze zachowanej 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 500 zł35 m² 71 zł/m²

 

Piętro:6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

534 000 zł85 m² 6 276 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Osoba odpowiedzialna za rezerwację I prezentację: opiekun Oferty Maria Sambora telefon   najbardziej komfortowa inwestycja na krzykach! Serdecznie polecam do sprzedaży 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Real estate agent Tel:*** (for english and german please scrolldown)*** Polecam serdecznie do wynajmu zupełnie nowy apartament na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli we Wrocławiu - Bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

337 989 zł49 m² 6 926 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gotowa Inwestycja na Wrocławskich Sołtysowicach! dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Gotowe do odbioru! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie.