dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Stwosza

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł25 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka w samym Rynku we Wrocławiu o powierzchni 25m2. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestycje pod wynajem. W skład mieszkania wchodzi: * Salon * Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Klecina,Wrocław

562 274 zł40 m² 13 893,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

3 600 zł102 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe z dwiema łazienkami - Ołtaszyn, ul. Parafialna,61 Oferujemy komfortowe mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

517 560 zł44 m² 11 728,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na budowę! Zobacz osobiście wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - odbiór już w I kwartale 2026! Oferta bez prowizji! Pomogę również w uzyskaniu kredytu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

758 019 zł68 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

2 099 zł28 m² 74,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Śrutowej 10. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, takie jak zmywarka, lodówka, pralka czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

679 000 zł57 m² 11 996,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie z szybkim terminem odbioru. Klucze już w marcu. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 56,6 m z balkonem, w zielonej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 699 zł40 m² 67,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie z aneksem kuchennym i dwoma balkonami oraz klimatyzacją na 6 piętrze Mieszkanie znajduje się na strzeżonym i zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

629 926 zł52 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na budowę! Zobacz osobiście wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - odbiór już w I kwartale 2026! Oferta bez prowizji! Pomogę również w uzyskaniu kredytu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gumińskiej

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł50 m² 13 431 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja! Idealne mieszkanie dla rodziny + miejsce w garażu podziemnym w cenie! A dodatkowo rower elektryczny! Wrocław - Zakrzów | 3 pokoje | 49,81 m + ogródek | nowe | 0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Maślice,Wrocław

525 000 zł51 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Informacje o budynku Blok został zbudowany w 2025 r. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Żerniki,Wrocław

799 000 zł59 m² 13 639,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością prezentuję 4 pokojowe, trójstronne mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską (3,77 m2) (płatna dodatkowo 34 tys. zł), która mieści się obok mieszkania i 2 miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie w nowej części nowoczesnego osiedla Tarnogaj we Wrocławiu. Znajduje się na 3/4 piętrze w budynku z cichobieżna windą. 2011 rok budowy Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

715 000 zł55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w okolicy parku Klecińskiego. Parametry nieruchomości: -powierzchnia: 50 m (faktycznie 55 m po przeróbce) -liczba pokoi: 2 (pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

2 300 000 zł107 m² 21 435,20 zł/m²

 

Piętro:15/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 107,3m2 w budynku Skytower z południową oraz północną ekspozycją. Wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

801 309 zł70 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje | winda | balkon | krzyki - zamkniete osiedle (for English version, see below) Szukasz mieszkania, które jest gotowe do wprowadzenia od zaraz, jest jasne, funkcjonalne i do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

799 000 zł58 m² 13 752 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam na sprzedaż mieszkanie w inwestycji z 2014 roku, w bloku z windą, które zachwyca swoim komfortem i atrakcyjnym położeniem. Mieszkanie znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

982 800 zł118 m² 8 355,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odrzańska

Wrocław,dolnośląskie

1 055 000 zł71 m² 14 859,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie przy Uniwersytecie komfort i styl życia w sercu Wrocławia Marzysz o życiu w tętniącym sercu miasta, nie rezygnując z wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Robotnicza

Stare Miasto,Wrocław

835 000 zł58 m² 14 396,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 w centrum Wrocławia. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

730 950 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

595 000 zł31 m² 19 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

676 000 zł52 m² 13 022,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,91 m , położone na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2009 r. na Starym Mieście ( ul. Tęczowa ). Układ salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

604 260 zł49 m² 12 339,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz nowoczesnego mieszkania na rozwijającym osiedlu, gotowego do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów? Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49 m z balkonem i miejscem postojowym , położone.