dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 611 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 500 000 zł170 m² 14 704 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Inwestycja przy ulicy Nefrytowej to idealne połączenie nowoczesnych technologii z szacunkiem dla natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nadodrze,Wrocław

3 000 zł40 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament 2 pokojowy o powierzchni 40m2 z niesamowitym widokiem. Mieszkanie dostępne od zaraz. Lokal na jedenastym piętrze to: - wnętrze zaprojektowane przez architekta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

609 000 zł54 m² 11 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż piękne, 3 pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie na ul. Jęczmiennej obok pl. Legionów we Wrocławiu. Atrakcyjna oferta dla osób ceniących spokojną okolicę w pobliżu ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Śródmieście,Wrocław

640 000 zł26 m² 24 710,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna kawalerka - Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka z balkonem, położona w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w sercu Wrocławia tuż przy Wyspie Słodowej -to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wierzbowa

Wrocław,dolnośląskie

536 900 zł29 m² 18 324,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29m2. *Idealne pod inwestycję, dla singla lub pary. W skład mieszkania wchodzą: *przestronny pokój z dużym aneksem kuchennym *łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

644 160 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 1 pokojowe o pow. 39,04m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

618 000 zł48 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na Sprzedaż, przytulne, 2-Pokojowe Mieszkanie na kameralnym osiedlu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,82 m , zlokalizowanego na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

745 000 zł61 m² 12 293,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dla rodziny! * Powierzchnia: 61m * Przestronny balkon * obecnie 5 pokoi (możliwość przywrócenia układu 3- lub 4-pokojowego z osobną kuchnią) * Stan: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

530 000 zł33 m² 16 232,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojwe typu kawalerka na osiedlu Przedmieście Oławskie tuż przy ul. Pułaskiego (500-m od Dworca pkp/pks Wrocław główny/c.H Wroclavia, 2 km od wrocławskiego Rynku, możliwe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

492 100 zł36 m² 13 811 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty tel. Przestronny 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,63 m2 na zielonym osiedlu. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na południu Wrocławia, pomiędzy Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

2 600 zł56 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne mieszkanie, z dużym balkonem na zamkniętym osiedlu z 2012 roku - dostępne praktycznie od ręki. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Brochów,Wrocław

509 000 zł41 m² 12 475,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż Jasne mieszkanie, z antresolą i balkonem znajdujące się przy ulicy Semaforowej w niskim bloku w nowej części Brochowa- osiedlu Grafitowym. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

948 999 zł76 m² 11 481 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja na rynku! Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? czekam na twój telefon do godziny 21.00! Brak Prowizji: Reprezentuję dewelopera, co oznacza brak dodatkowych kosztów prowizji dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bema

Śródmieście,Wrocław

1 082 500 zł76 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75,99 m2 na ostatnim piętrze, do własnej aranżacji. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 34,22 m2 - Pokój 1 14,54 m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

593 000 zł52 m² 11 295,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | 20 min mpk do Centrum | Cicha okolica | 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

569 474 zł50 m² 11 488,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% Bez prowizji i podatku od czynności cywilno-prawnych! 2 pokojowy Apartament powierzchni 49,57mkw składający się : - pokój dzienny z aneksem 25,35mkw - sypialnia 12,04mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

449 901 zł34 m² 13 105,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka do wykończenia/balkon+parking/1pokój Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34,33 mkw , znajdujące się na Nowym Osiedlu przy ul. Przejazdowej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

531 652 zł31 m² 17 172,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

782 800 zł71 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,60 m2 z balkonem znajduje się na parterze w 3-pietrowym budynku z windą. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

731 833 zł48 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

900 000 zł58 m² 15 517,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

To mieszkanie łączy wygodę życia w sercu miasta z bliskością natury. Atrakcyjna lokalizacja, bogata oferta kulturalna oraz dobra komunikacja sprawiają, że jest to idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

846 662 zł49 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta przedsprzedaży ograniczona czasowo! Sky Nieruchomości oferuje wyłączną sprzedaż inwestycji 5th Avenue Apartments Bez prowizji i pcc! Więcej informacji na: 5avenueapartments Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

1 180 000 zł62 m² 18 995,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie - apartament w centrum Wrocławia pow. 62,12 m 2! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż ekskluzywne w pełni wyposażone mieszkanie wraz z podziemnym garażem, dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Nadodrze,Wrocław

431 817 zł25 m² 16 987,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka W świetnej lokalizacji! bez pcc I prowzji dla kupującego kawalerka \ 25,52 m2 \ balkon rozkład I metraż Mieszkanie o powierzchni 25,42 m , składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

425 132 zł30 m² 14 304,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie kawalerka o pow. 29,72m2 z ogromnym ogrodem 162,16m2! na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow. 29,72 m2 znajduje się na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

467 405 zł33 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

750 000 zł51 m² 14 715 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 50,97 m2 z dużym tarasem, znajdującego się na podwyższonym parterze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

579 000 zł40 m² 14 424,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sołtysowice - 2 pokoje - nowe budownictwo - 2018 rok - balkon - do wprowadzenia Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na nowym, kameralnym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dyrekcyjna

Huby,Wrocław

2 800 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tądel () tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Dostępne od zaraz english below Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 500 000 zł170 m² 14 704 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

592 700 zł60 m² 9 849 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 60,18m2, położone w cichej okolicy. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana na Lipie Piotrowskiej z dobrze rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

740 448 zł63 m² 11 828 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Księże Wielkie. Dzielnica ta charakteryzuję się niską zabudową oraz wieloma terenami zielonym. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł121 m² 8 252,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstało kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. *Dostępne od 01.03.2025.* Na wynajem elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 25,11 m2. Mieści się ono na parterze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Polanowice,Wrocław

925 040 zł75 m² 12 385,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 74,69 m Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Klimatyzacji w cenie przy płatności gotówką Liczba pokoi : 3 Dodatkowe atuty: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 351 350 zł100 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowy i Ostatni Apartament dostępny w tej inwestycji! Duży 3 pokojowy Apartament ma pow. 100,1m2 i jest na ostatnim 7 piętrze. Wyjątkowa lokalizacja -śródmieście Wrocław ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bema

Plac Grunwaldzki,Wrocław

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ciche, piękne, gotowe do wprowadzenia, ciepłe i ciche mieszkanie w nowym apartamentowcu na osiedlu Lokum Vena w pobliżu Placu Bema Blisko Rynku, ostrowa Tumskiego, uniwersytetu , łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

4 400 zł66 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 3 pokoje | 66 m2 | od zaraz | 4400 + czynsz + opłaty dodatkowe Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brochów,Wrocław

749 000 zł50 m² 14 950,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie na sprzedaż nowoczesny i stylowy apartament o powierzchni 41,96 m . Nieruchomość położona jest w dzielnicy "brochów" przy ul. Syryjskiej we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

1 107 456 zł99 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem oraz balkonem. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert z Wrocławia.