dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

579 000 zł48 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. licencja pfrn nr 28332 Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu, które znajduje się na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

750 000 zł34 m² 22 045,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 przy ul. Braniborskiej w najnowszej inwestycji Vantage Development "legnicka Residence". Mieszkanie zostało oddane w 2024r. jest nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

529 000 zł35 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na start, lub pod inwestycję. Idealnie położone, ulica Gajowicka, blisko sky Tower, w dzielnicy Krzyki. Do wprowadzenia, zrobione pod klucz, z materiałów dobrej jakości. Mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania we Wrocławiu, ul. Drabika (jagodno) Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowo powstałym bloku na Jagodnie przy ul. Drabika. Pierwszy najem, idealne dla osób szukających wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

495 001 zł36 m² 13 738,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spiżowa 2m/centrum/klima/grabiszyńska gotowa Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją o łącznej powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

599 000 zł49 m² 12 307 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z ogródkiem w zielonej, cichej okolicy Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowoczesne osiedle powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Swojczyce,Wrocław

1 100 000 zł69 m² 15 834,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy na sprzedaż jedno z najbardziej atrakcyjnych mieszkań na osiedlu Olimpia Port. Cicha i spokojna okolica, pełna terenów zielonych. Mieszkanie cztero-pokojowe o powierzchni 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miętowa

Wrocław,dolnośląskie

627 827 zł58 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

656 834 zł60 m² 10 983,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń , a zyskasz: -Możliwość zobaczenia tego mieszkania czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

749 000 zł71 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje z ogródkiem na cichym, kameralnym osiedlu Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowoczesne osiedle powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

7 600 zł135 m² 56,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 135 m Wrocław, krzyki Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 135 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 231 692 zł57 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 56,76m2 z balkonem o pow. 12,07m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

639 000 zł43 m² 14 930 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

R e Z E R W A C J A! 2 pok.z OGRÓDKIEM W NOWYM BUDOWNICTWIE (Z GARAŻEM PODZIEMNYM)! Położone przy UL.ARMII KRAJOWEJ - KRZYKI-GAJ! Lokalizacja idealna! Stan mieszkania idealny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

619 549 zł47 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeżeli szukasz balansu między życiem w mieście a kontaktem z naturą to mieszkanie jest dla Ciebie! Nowa inwestycja powstająca w malowniczej okolicy Parku Świetlików i Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Złotniki,Wrocław

499 900 zł39 m² 12 857,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - ul. Opoczyńska, złotniki Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,88 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

579 000 zł36 m² 16 016,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe do wejścia 2M z dużym balkonem umeblowane Lokalizacja: jagodno ul. Komedy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem. Mieszkanie jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

738 000 zł40 m² 18 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

471 500 zł33 m² 14 201,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł33 m² 16 819,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest kawalerka wykończona pod klucz! Mieszkanie wyposażone jest w meble(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

899 000 zł66 m² 13 560 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne, nowe, 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w zielonej, cichej okolicy Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Okolica: inwestycja znajduje się po Zachodniej stronie miasta - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

1 274 000 zł65 m² 19 597 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulne mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na rzekę 10 minut do Centrum Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: promenady Wrocławskie to spokojna, a zarazem tętniąca życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

638 347 zł49 m² 13 040,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,95m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach/ Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

3 000 zł56 m² 54,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrocław, krzyki, tarnogaj, ul. Klimasa. Świetna lokalizacja, duży balkon. Blisko tramwaje i sklepy! Na wynajem przytulne mieszkanie przy ul. Klimasa, świeżo po remoncie. Zlokalizowane w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

984 000 zł67 m² 14 588,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 67,45m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

2 799 zł53 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od 7.01- Polecam na wynajem mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Słowiańskiej 6 /mieszkanie o pow 53m2 składa się z: - 2 osobnych zamykanych sypialni połączonych balkonem - Dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 200 000 zł131 m² 9 182,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

670 439 zł62 m² 10 799,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 3-pokojowe na rynku pierwotnym! Lokalizacja: wrocław Maślice Powierzchnia: 62,08 m Balkon: 5 m Świetna komunikacja: autobusy w pobliżu, tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Wrocław

560 000 zł45 m² 12 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 45m2, znajdującą się przy Placu Grunwaldzkim, w świetnie utrzymanej kamienicy z roku 1905. Mieszkanie jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Kozanów,Wrocław

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe (opcja 4 pokoi) o pow. 60 m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Pilczyce / Kozanów, okolice ul. Pilczyckiej Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Powstańców Śląskich,Wrocław

429 900 zł51 m² 8 360,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu kapitalnego - ul. Gliniana, 2km od centrum Podstawowe informacje:Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

529 000 zł35 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

750 000 zł34 m² 22 058,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w samym sercu miasta. Idealne dla młodych i aktywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

522 381 zł59 m² 8 855,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe, ostatnie 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji. Zakup zwolniony z opłaty 2% podatku pcc! Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 2-piętrowego budynku- zapewniając ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

769 999 zł65 m² 11 842,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne z balkonem na jagodnie/schuberta+garaż! Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 999 000 zł88 m² 22 796 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Luksusowy apartament na ostatnim piętrze w Centrum Miasta/4 pokoje/balkon 31m2 Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowoczesny budynek znajduje się w Centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

(koniecznie obejrzyj film Z mieszkania, który dostępny jest na portalu otodom W sekcji video) wolne od zaraz! Polecam do wynajęcia nowy apartament 2 pokojowy na 5 piętrze przy ul. Dmowskiego 13f.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

703 075 zł53 m² 13 188,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy pow. 53,31m2 z tarasem 16,95m2 na wrocławskich Krzykach Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 398 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

> 4 balkony > Widok na park > Miejsce postojowe w garażu > Do wprowadzenia > Nowoczesna architektura 2009 rok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Wojszyce,Wrocław

772 000 zł76 m² 10 206 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje na cichym, kameralnym osiedlu Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowoczesne osiedle powstaje w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia - Krzyki, na.