dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 604 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

572 692 zł41 m² 13 968,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,72m2 przy ul. Gajowej na wrocławskich Hubach. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja nieruchomości do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brochów,Wrocław

489 000 zł33 m² 14 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Piękne i słoneczne mieszkanie - gustownie wykończone, z wykorzystaniem maksymalnej ergonomii przestrzeni. Idealnie sprawdzi się jako mieszkanie na start dla singla, pary lub inwestora jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

829 000 zł78 m² 10 626,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Super Lokaliacja/dla rodziny/inwestycja+balkon Oferujemy na sprzedaż duże mieszkanie z balkonem przy ul. Żelaznej w kamiennicy na 5 piętrze. Lokal posiada 3 duże niezależne pokoje. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

679 000 zł39 m² 17 572 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z loggią. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert z Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na prestiżowym osiedlu Miasto Marina przy ul. Na Grobli we Wrocławiu. To miejsce, które łączy bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Idzikowskiego

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, przytulne mieszkanie z balkonem (loggią) Ekspozycja na podwórko pozwala zachować cisze i spokój mimo bliskości centrum. Nowoczesne eleganckie budownictwo w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na ul.Kotsisa w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Wrocławia na Biskupinie. Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

750 000 zł64 m² 11 656,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwustronne mieszkanie z dwoma balkonami. Oferuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64,34 m 2 usytuowane na 3 piętrze. Mieszkanie posiada antresolę oraz 2 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 132 523 zł52 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,19m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

719 000 zł56 m² 12 848,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie nr L1-3-16, znajduje się na 3 piętrze nowo budowanego i i przewidywanego do oddania do użytku pod koniec roku 2023 budynku. Pow. użytkowa to 55,96 m2, w tym przestrzenny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

499 000 zł25 m² 19 622,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kustronia

Ołtaszyn,Wrocław

749 995 zł50 m² 15 030 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luxusowy/3 pok/top/ołtaszyn/m.post. / komórka! Polecamy na sprzedaż piękny apartament wykończony w najwyższym standardzie na Oltaszynie ulica Kustronia. Apartament znajduje się na 2 piętrze blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińskiej

Zakrzów,Wrocław

465 000 zł31 m² 15 053,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż nowoczesną, wykończoną kawalerkę w inwestycji Lokum Verde, położoną na wysokim parterze budynku. Mieszkanie o powierzchni 30,89 m to świetna opcja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 47 m | od zaraz | 2500 zł + 700 zł (czynsz + opłaty dodatkowe) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

675 917 zł68 m² 9 984 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż słoneczne nowe mieszkanie o powierzchni 67,70 m2 na Krzykach. Mieszkanie 4-pokojowe, możliwość osobnej kuchni z oknem, zlokalizowane na parterze z dużym ogródkiem- 67,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

947 380 zł47 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,9m2 loggią o pow. 3,92m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gym coworking space chill-out room river przestronny klimatyzowany apartament blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

750 000 zł56 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul. Drukarskiej Lokalizacja: południe, ul. Drukarska W niedalekiej odległości Park Generała Andersa i Skowroni. Świetnie skomunikowane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

709 000 zł37 m² 19 162 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: magdalena Grześków tel. Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 37 m2 z balkonem 3,82 m2 na czwartym piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

609 000 zł33 m² 18 454,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / duży balkon doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

929 000 zł75 m² 12 460 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje w cichej okolicy, 2,5 km od Rynku! sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o projektowanej powierzchni 74,56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł34 m² 20 331,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Loftowy apartament blisko ostrowa tumskiego I rynku idealny pod najem krótkoterminowy unikatowa inwestycja W skali miasta Apartament typu studio położony w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

589 000 zł39 m² 15 243 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** Ta oraz inne nieruchomości czekają na Ciebie w biurze sdp Nieruchomości. Kawalerka w inwestycji przy rzece na Starym Mieście. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

829 000 zł71 m² 11 706 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie W centrum miasta, przy rzece! W prestiżowej inwestycji na popowicach 3 pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja przy rzece 10 minut spacerem do rynku sąsiedzctwo restauracji, terenów zielonych I rekreacyjnych Apartament w samym sercu miasta z widokiem na panoramę Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 941 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy, blisko wrocławskiej obwodnicy! Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

369 600 zł20 m² 18 360,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

699 000 zł28 m² 24 964,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowa Inwestycja 5 min od Centrum Ми говоримо Українською / we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna nieruchomość z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 084 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Centrum | przy wałach Kawalerka z balkonem, stare Miasto sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. licencja pfrn nr 28332 Kawalerka z balkonem, o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

699 000 zł41 m² 17 132 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. Przestronna kawalerka powierzchni 40,80 m2, mieści się na parterze w budynku przy ul. Gnieźnieńskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

1 029 900 zł83 m² 12 438,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 82.8m2 (po podłodze 92m2) przy ul. Radkowskiej na spokojnym osiedlu dzielnicy Gaj. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

973 000 zł39 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do stołu, gdzie stawką jest nie tylko mieszkanie, ale prawdziwa karta przetargowa w grze o życie! Oto dwupokojowa arena o powierzchni 38,92 m , usytuowana na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

2 800 zł60 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. *** mieszkanie dostępne od zaraz *** Serdecznie polecam apartament 2-pokojowy na wrocławskim Ołtaszynie! Mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowany jest na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

849 000 zł61 m² 13 827 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Mieszkanie w centrum miasta do własnej aranżacji. Inwestycja zlokalizowana jest tuż przy Odrze. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 140 zł32 m² 16 969,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 354 700 zł87 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa Awangarda życie w centrum miasta! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferta 4 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 87,4 mk: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

1 384 000 zł98 m² 14 058 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon otoczenie nieruchomości Prestiżowa lokalizacja z dobrym dostępem do innych części miasta oraz całym pakietem usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

899 917 zł60 m² 15 003,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Teczowa 3 pokoje / Victoria/garaz /piwnica/premium!top! polecam przedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 58 m2 w samym sercu Wrocławia. Zapraszam do kontaktu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

779 804 zł57 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 3 pokojowe o metrażu 56,92 m zlokalizowane na 3 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu.