dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

559 890 zł60 m² 9 331,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje z antresolą / 60m łącznej powierzchni Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania zlokalizowanego na bezpiecznym i spokojnym osiedlu na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

5 000 zł48 m² 104 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z wyjątkowym widokiem | Centrum agent prowadzący: tel. Apartament w jednym z najbardziej prestiżowych budynków we Wrocławiu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Krzyki,Wrocław

775 000 zł60 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam lux W pełni wyposażony, nowoczesny apartament 3 pokojowy o powierzchni 58,25 m2 z tarasem 25 m2, parter w 4-piętrowym bloku z windą z 2019 roku na Prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

429 900 zł35 m² 12 282,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m 4 piętro w 10-piętrowym bloku z windą Wrocław, ul. Strzegomska Doskonała lokalizacja, idealnie skomunikowane miejsce (tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

429 900 zł35 m² 12 282,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m 4 piętro w 10-piętrowym bloku z windą Wrocław, ul. Strzegomska Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

818 000 zł71 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje | taras 80 M2 | przy parku! Opiekun oferty licencja pfrn nr 28332 tel. Otoczenie nieruchomości: bardzo zielona część dzielnicy Krzyki. Kameralne osiedle mieszkań w 3-piętrowych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

700 000 zł67 m² 10 688,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,36m położone na wrocławskich Krzykach (huby). Mieszkanie przeszło generalny remont w 2019 r. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszynek,Wrocław

548 501 zł37 m² 14 792,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2pok z balkonem przy Grabiszyńskiej/tramwaj! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 37 mkw przy ul. Grabiszyńskiej, róg Spiżowej. Idealne na start lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

759 000 zł27 m² 27 843 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zakupu apartamentu w prestiżowym miejscu na mapie Wrocławia w inwestycji Bulwary Książęce, położonej między dwoma odnogami rzeki, w odległości zaledwie 5 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

3 900 zł36 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym luksusowym osiedlu Central Park. Lokalizacja: centrum Wrocławiia przy ul. Mieszczańska. W pobliżu tereny spacerowe, sklepy, salony, restauracje. DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W nowoczesnym bloku z windą, podziemnym garażem, w monitorowanym bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc i kuchni w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 350 000 zł65 m² 20 769,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przestronny apartament 3 pokojowy o powierzchni 65mkw m2, na 5 piętrze na Kępie Mieszczańskiej. Fantastyczna propozycja dla 1-2 osób lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 -pokojowe położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Cynamonowej. Nowe, bardzo ładnie urządzone, w pełni wyposażone i umeblowane. Słoneczne, przestronne mieszkanie: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

699 522 zł51 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 3 pokojowe o metrażu 51,06 m zlokalizowane na parterze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Muchobór Mały,Wrocław

479 000 zł33 m² 14 515 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja inwestycyjna! vat 23% (wliczony w cenę) 0% pcc 0% prowizji Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament inwestycyjny przy ul. Fabrycznej. Lokal hotelowo - usługowy Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lipa Piotrowska,Wrocław

735 000 zł57 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Klimatyzacja / balkon / miejsce parkingowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 56,64 m2 zlokalizowanego na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

464 955 zł33 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny, 4 kondygnacyjny, w którym znajdować się będzie 28 lokali mieszkalnych, garaż podziemny z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Partynice,Wrocław

949 009 zł79 m² 11 997,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 79 m2 położone na wrocławskich Krzykach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 3-pokojowe mieszkanie położone w dobrej lokalizacji - Śródmieściu Wrocławia. Niedaleko Galerii Dominikańskiej i kilka przystanków tramwajem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

679 001 zł40 m² 16 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław krzyki jagodno - 2 pokoje, aneks, ogródek 70 M2, garaż, komórka serdecznie polecam I zapraszam na nierzobowiązującą prezentacje - idealne dla młodych ludzi Idealne mieszkanie dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 399 000 zł84 m² 16 654,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z pięknym widokiem na Marine Port Popowice. Apartament składa się z : *duży przestronny salon z aneksem kuchennym *sypialnia z dużą garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

660 001 zł59 m² 11 098 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmieście wrocławia, okolica ul. Opolskiej, radwanice, dębowa 3 - pokoje, rozklad, balkon, garaż - miejsce parkingowe serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

779 804 zł57 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 3 pokojowe o metrażu 56,92 m zlokalizowane na 3 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Powstańców Śląskich,Wrocław

515 005 zł36 m² 14 305,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wrocław krzyki, zaporoska / gajowicka, dwa pokoje Z aneksem, piwnica doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

537 000 zł31 m² 17 589,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

976 500 zł63 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tarnogaj | 3-pokojowe mieszkanie Opiekun nieruchomości: tel. Oferta wstrzymana 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2 z aneksem kuchennym i balkonem, położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 112 000 zł60 m² 18 533,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Kamienicy, w centrum miasta. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w zabytkowej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

3 499 zł54 m² 65,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ołtaszyn/agrestowa/krzyki/2pok./2balkony/winda/top Przedstawiamy Państwu na wynajem luksusowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach na osiedlu Ołtaszyn. Jasny, przestronny apartament o powierzchni 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

524 998 zł36 m² 14 788,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Toplokalizacja! /top/3-pok/36,1m2!centrum/grabiszyńska/okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,1 m2 znajduje się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

599 999 zł48 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Strzegomska/2pok./toplokalizacja/balkon/garaż/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

390 000 zł33 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z możliwością wydzielenia sypialni, oferujące przestronny balkon na bezpiecznym i zielonym osiedlu. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Centrum/trawmwaj/2pok/okazja Polecamy na sprzedaz mieszkanie na 2 piętrze, wysokość ok 280cm, składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł36 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na Starym Mieście blisko Rynku w budynku z 2004r. z windą. W skład lokalu wchodzi salon z aneksem kuchennym (ok. 23m2) z wyjściem na spory balkon, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

610 000 zł39 m² 15 641 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Istnieje opcja 2 niezależnych pokoi. Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 38,7 m2 na 6 piętrze 6 piętrowego bloku z windą z 2008r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

635 000 zł48 m² 13 279 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Niska zabudowa! Kameralne osiedle! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,82 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego z 2007 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

399 999 zł53 m² 7 490,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stan deweloperski/stabłowicka/okazja/tanio!/królewiecka/3pok./top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - stan deweloperski - o powierzchni 53m2, mieszczące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

535 000 zł31 m² 17 523,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

830 000 zł64 m² 12 874,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./hit/balkon/komórka/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 250 000 zł75 m² 16 736 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Apartament dostępny od zaraz! Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 74,69 m2 z balkonem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij