dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

1 082 500 zł76 m² 14 245,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamentowiec w topowej Lokalizacji we Wrocławiu naprzeciwko Wrocławskie Ogrodu Botanicznego, tuż u stóp największych architektonicznych perełek Wrocławia Ostrów Tumski, rynek Wrocławski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Krzyki,Wrocław

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Negocjujemy w imieniu naszych klientów. W naszej ofercie znajduje się duża ilość lokali którymi dysponujemy na wyłączność. Nie pobieramy opłat ani dodatkowych prowizji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Harcerska

Oporów,Wrocław

725 000 zł45 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m położone na Oporowie. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia z szafą wnękową - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Biskupin,Wrocław

530 000 zł37 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania zadbane mieszkanie z loggią na zielonym, cichym i spokojnym osiedlu Biskupin, na drugim piętrze w niskim budynku z ogrzewaniem miejskim. Osiedle doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

698 997 zł48 m² 14 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

-Lux Legnicka 2-pok 48 m2 Apartament Platinum- na sprzedaż apartament o powierzchni 48 m2 / 2 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką znajdujący się na parterze. Mieszkanie jest ciche, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 137 960 zł52 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wakacyjna sierpniowa promocja! Miejsce postojowe w garażu podziemnym za złotówkę! Apartament 3 pokojowy o pow. 52,2m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

586 740 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

739 000 zł66 m² 11 168,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Mieszkanie gotowe do odbioru Trzypokojowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

740 000 zł34 m² 21 511,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio od właściciela klimatyzowane jednopokojowe mieszkanie, zaledwie kilka kroków od Rynku. Idealne dla pary lub singla albo jako inwestycja pod najem z możliwością zakwaterowania 4 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37 m2. Nieruchomość świetnie sprawdzi się dla singla, pary lub inwestycyjne pod wynajem. Lokalizacja Budynek położony jest zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 231 692 zł57 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sierpniowa promocja! Do tego apartamentu miejsce postojowe w sierpniu za 1zł! Apartament 3 pokojowy o pow. 56,76m2 z balkonem o pow. 12,07m2 w jednej z topowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 259 000 zł79 m² 15 902,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 79,1m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej z topowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

3 000 zł49 m² 61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: *wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości* Układ pomieszczeń: - salon z aneksem - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój - Ogródek - ok. 25 m2 Najważniejsze informacje: - zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 300 zł57 m² 58 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Atal Towers znajdującej się ścisłym centrum miasta przy ul.Sikorskiego. W pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe, pod budynkiem kawiarnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

591 128 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

766 200 zł38 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Hermanowska Metraż: 33 m2 + balkon o powierzchni ok. 10 m2 Piętro: 2 Mieszkanie z komórką lokatorską ok. 3 m2 opłaty Czynsz 2 800 zł Opłaty ok. 400 zł + prąd według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

550 000 zł37 m² 14 769,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bez prowizji I podatku pcc 2% kupujesz bezpośrednio od dewelopera Nieruchomość o powierzchni 37,24 m2 Na mieszkanie składają się: salon z aneksem kuchennym - 27,03 m2 Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

639 000 zł44 m² 14 450,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44,22 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym przy ul. Waniliowej, osiedle Wanilia. Mieszkanie wykończone bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

725 000 zł63 m² 11 477 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Brochów, w nowej części tego osiedla przy ul. Semaforowej (osiedle Grafitowe). Mieszkanie dwupoziomowe mierzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zelwerowicza

Stare Miasto,Wrocław

389 000 zł20 m² 18 975,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20,35 m2 znajdująca się na pierwszym piętrze budynku z grubej cegły i betonowymi stropami Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Strzegomska

Popowice,Wrocław

410 000 zł22 m² 18 636,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 22m2 Lokal znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Idealne pod wynajem lub zamieszkanie. Blisko ch Magnolia, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 200 960 zł89 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 88,96m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

840 000 zł53 m² 15 915,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bez prowizji I podatku pcc 2% kupujesz bezpośrednio od dewelopera Nieruchomość o powierzchni 52,78 m2 Na mieszkanie składają się: salon z aneksem kuchennym - 21,83 m2 Pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł29 m² 14 498,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż klimatyczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 28,9 m2, usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego z 1930 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

585 000 zł47 m² 12 394,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przytulne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone przy ul. Wojaczka na wrocławskich Sołtysowicach. Powierzchnia mieszkania to ok. 39 mkw., położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

583 828 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 50,33m2 z narożnym ogrodem i tarasem o powierzchni 53,57m2 we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

975 000 zł68 m² 14 258,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bez prowizji! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,38 m z balkonem, położone na 2. piętrze na osiedlu Belvedere Park przy ul. Przyjaźni na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W sprawie oferty prosimy dzwonić- nie odpowiadamy na wiadomości przez portal Najem od września Do wynajęcia nowoczesna Kawalerka Okna wychodzą na ładne patio (od cichej strony) Powierzchnia 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Grobli

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł34 m² 21 171,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament W wyjątkowej inwestycji "miasto marina nad odrą" Nieruchomość położona jest na trzecim, ostatnim piętrze w budynku z 2019 r. Inwestycja mieści się tuż nad brzegiem Odry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 129,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc, bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji położonej na Maślicach w okolicy ul. Królewieckiej z balkonem oraz tarasem, zapewniającymi znakomity widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

649 000 zł40 m² 16 060,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocyjna cena! na Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,41m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Polanowice,Wrocław

826 648 zł59 m² 14 082,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 58,7 m Liczba pokoi: 2 Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Dodatkowe atuty: antresola, duży taras, salon z aneksem kuchennym, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł82 m² 8 503,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko w naszym biurze! Budynek z cegły, z nowoczesną windą! Dwa poziomy w pełnym rozkładzie, osobna klatka schodowa! Możliwość wydzielenia 4 pokoi! Doskonała opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 300 zł63 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty tel. Mieszkanie wolne 1.08.2024. Oryginalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem położone na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Norwida, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł28 m² 26 891,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Eleganckie studio z dużym balkonem tuż przy wrocławskim Rynku - Idealna inwestycja pod najem krótkoterminowy! Budynek i otoczenie: wrocław, ul. Podwale 82 wyjątkowy punkt architektoniczny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

855 000 zł85 m² 10 032,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja! Do końca sierpnia cena mieszkania została obniżona aż o 95 tysięcy, nie zwlekaj i podpisz umowę w atrakcyjnej cenie! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

679 000 zł55 m² 12 370,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

hit / ołtaszyn / 3 pok / ogródek.!Top!Hit Polecam mieszkanie zlokalizowane na Ołtaszynie w kameralnym 2-piętrowym budynku. Mieszkanie zlokalizowane na parterze z dwoma niewielkimi ogródkami,.