dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

590 000 zł53 m² 11 215 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Gotowa inwestycja Trzypokojowe mieszkanie z antresolą do własnej aranżacji blisko centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona jest na granicy osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

758 500 zł64 m² 11 759,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok/lux/balkon/komórka/okazja/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

7 000 zł92 m² 76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu pięknego apartamentu o powierzchni 91,83 m2, położonego na ostatnim piętrze w budynku położonego w inwestycji Olimpia Port przy ul. Vespucciego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poświętne,Wrocław

624 904 zł46 m² 13 647,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam przepiękne, imponujące wysokością (3,5 m) i przestrzenią, gotowe do odbioru. Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, trójstronne, na III piętrze kameralnego, 3 piętowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

706 676 zł48 m² 14 716 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

750 000 zł34 m² 21 815 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Loftowy apartament blisko ostrowa tumskiego I rynku idealny pod najem krótkoterminowy unikatowa inwestycja W skali miasta Apartament typu studio położony w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

1 095 000 zł72 m² 15 197,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Agencja nieruchomości digitalbroker prezentuje mieszkanie wykończone w wysokim standardzie znajdujące się na renomowanym osiedlu zamkniętym Belvedere Park przy ul. Przyjaźni na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

790 000 zł89 m² 8 874,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

90m/ skrajny ogródek 155m / 5 pok. / pkp Wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentów mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Klucze do odbioru! Nieruchomość stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

818 728 zł71 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 70,58 m2 z dużym ogrodem i tarasem o powierzchni 81,58 m2. Inwestycja powstaje we wschodnio-południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

623 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,30m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

413 124 zł26 m² 16 006 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Okazja. Idealna mieszkanie na start. W cenie komórka lokatorska oraz miejsce postojowe. Nie musisz czekać, by urządzić wymarzone mieszkanie. Budynek jest już oddany do użytku! Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

405 000 zł30 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko uczelnia, idealne pod wynajem. Po remoncie, świeżo odmalowane ściany, kuchnia w zabudowie, sprzęt agd, w łazience pralka. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 036 000 zł75 m² 13 869 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny. Mieszkanie z wysokością 2,92 metra dające poczucie przestrzeni z dwustronną wystawą okien dzięki temu mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

569 001 zł40 m² 14 154,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

obniżona cena!/lipa piotrowska/waniliowa/taras/ogród/2pok./garaż! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! PREMIUM! MIESZKANIE PO REMONCIE! GOTOWE DO WPROWADZENIA! Przedstawiamy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

492 900 zł32 m² 15 217,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 24,94m2 i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

549 900 zł42 m² 12 969,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Premium/krzyki/okazja!/fabryczna/nowodworska/nowy Dwór Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Remont zostanie zakończony do końca maja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Marchewkowa

Klecina,Wrocław

338 000 zł21 m² 15 973,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Kawalerka W niskim bloku Z 2001r przyjemna,spokojna, zielona okolica bardzo dobra lokalizacja, blisko tramwaj, autobus zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 237,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Tarnogaj,Wrocław

1 302 708 zł94 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność | Prezentujemy Państwu komfortowy i unikatowy apartament, położony w bardzo pożądanej lokalizacji we Wrocławiu dzielnic Krzyki, osiedle Tarnogaj. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

439 000 zł30 m² 14 445,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż świeżo wyremontowana kawalerka we Wrocławiu przy ul. Krzywoustego o powierzchni 30,39m2. Mieszkanie składa się z przestronnego pomieszczenia z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowa

Grabiszyn,Wrocław

699 000 zł51 m² 13 784,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu mieszkania. Składa się z -salonu, -kuchni, -sypialni z balkonem, -łazienki, -przedpokoju, lokal przeszedł remont, w trakcie którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

785 000 zł48 m² 16 222,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięknego mieszkania, położonego przy zbiegu ulic Inżynierskiej, alei Pracy i Grabiszyńskiej. To przestronne mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

769 000 zł72 m² 10 680,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie na Muchoborze Wielkim, we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na parterze. W skład lokalu mieszkalnego wchodzi. - salon z aneksem kuchennym (aneks z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

519 000 zł33 m² 15 959,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną ,kawalerka ta jest wykończona pod klucz, z meblami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

679 000 zł54 m² 12 574,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

(Sprzedaż tylko dla klienta gotówkowego.) Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na spokojnym, zielonym osiedlu Maślice. Zdjęcia oddają rzeczywisty stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

First rent! For rent elegant 2-rooms apartment at Reja 55 in a new investment near Odra on a quiet street. For rent apartment of 42 m2. The property is located on the 4th floor with balcony. High.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osiedlowa

Poświętne,Wrocław

999 000 zł68 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi! W skład mieszkania wchodzi: - przestronny salon z aneksem kuchennym - Dwie sypialnie - Łazienka Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pakosławska

Poświętne,Wrocław

529 000 zł28 m² 18 607 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

~ rezerwacja ~ Dwupokojowe mieszkanie w spokojnej części dzielnicy Poświętne, zaledwie kilometr od C.H. Marino i pętli tramwajowej. Opiekun oferty: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

626 000 zł38 m² 16 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ekskluzywne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w okolicy ul. Drabika. Położone jest na 1 piętrze 4 piętrowego budynku apartamentowego z windą. Opłaty czynszowe 450zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Księże Wielkie,Wrocław

660 000 zł40 m² 16 405,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 40,23 m . Nieruchomość mieści się w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

390 000 zł25 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Top Centrum- rynek uw 1-pok 25 m2 Piwnica Przedstawiamy Państwu kawalerkę 25 m2 znajdującą się w samym centrum Wrocławia tuż przy Rynku, na ul. Nożowniczej, ( na wprost budynku wydziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

572 810 zł59 m² 9 758 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - 13,81 m - Pokój - 8,74 m - Łazienka - 4,52 m - Przedpokój - 8,83 m - Antresola - 17,59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji pod inwestycje na Wrocławskim Starym Mieście. Mieszkanie znajduje się 4 min piechotą od wrocławskiego rynku. Jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

499 000 zł34 m² 14 702,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis |oferta bez prowizji kupującego | tylko W naszym biurze - nie znajdziesz jej nigdzie indziej! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł48 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Lux Legnicka 2-pok 48 m2 Apartament Platinum Na sprzedaż apartament o powierzchni 48 m2 / 2 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką znajdujący się na parterze. Mieszkanie jest ciche, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

581 875 zł34 m² 17 210,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Drobnera

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł24 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 24 m2 usytuowane na 4-m piętrze w odnowionej secesyjnej kamienicy przy ul. Drobnera z widokiem na Odrę i Uniwersytet Wrocławski Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

600 880 zł55 m² 10 983 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: mieszkanie trzypokojowe z antresolą. Powierzchnia użytkowa ok. 54,7 m2: - salon z aneksem - ok. 14 m2, - sypialnia - ok. 8,8 m2, - łazienka - ok. 4,5 m2, - przedpokój - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

537 100 zł25 m² 21 288,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia na wysokości Renomy. Prestiżowy apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowarzyka

Psie Pole,Wrocław

499 000 zł28 m² 17 577 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opiekun nieruchomości: telefon Kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą i dużym tarasem 25 m2 idealnie sprawdzi się dla pary lub pod inwestycje. Najważniejsze informacje: - taras 25 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

699 000 zł50 m² 13 924,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność Wysoki standard/ 3 pokoje Osiedle zamknięte W pełni urządzone Z ogródkiem i tarasem Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50,2mkw.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij