dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 284 500 zł51 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Piękne 2-pokojowe mieszkanie na 10 piętrze gwarantuje niesamowity widok na całe miasto! Układ pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym 22,56 m2 - pokój 10,82 m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poświętne,Wrocław

650 000 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie z przestronnym salonem. W ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,95 m2 usytuowane na I piętrze w budynku z 2019 rok u . Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

379 000 zł24 m² 15 791,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum- grabiszyńska | Kawalerka! Polecam na sprzedaż świetnie zlokalizowaną kawalerkę 24m2 przy ul. Grabiszyńskiej ( na wysokości lidla oraz osiedla Tarasy Grabiszyńskie). Okolica: zaledwie 2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

778 320 zł56 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żar,Wrocław

820 184 zł91 m² 9 019,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Proponowana inwestycja to unikatowa, minimalistyczna bryła dyskretnie wtapiająca się w kameralną zabudowę Leśnicy. Charyzmatyczna, elegancka elewacja na którą składa się wysublimowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Wrocław,dolnośląskie

397 999 zł31 m² 13 006,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

ul. Włościańska | kawalerka 2010 | ogródek! Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 30,6 m , zlokalizowaną na zamkniętym osiedlu we Wrocławiu przy ul. Włościańskiej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

839 000 zł53 m² 15 830,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

53 M , 2 pokoje, taras, klimatyzacja , miejsce postojowe, zamknięte osiedle, belvedere park, krzyki W cenie kompletne wyposażenie mieszkania. Do sprzedaży piękne, nowocześnie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł27 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Centrum- zielińskiego | kawalerka! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27m2 składająca się z pokoju dziennego, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie wyposażone w okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Słonimskiego

Ołbin,Wrocław

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Home Brand przedstawia Apartament 25m2 przy Słonimskiego. Apartament to nowoczesne miejsce składające się z: * Przestronnego salonu z miejscem do odpoczynku i pracy * Łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

3 000 zł40 m² 74,91 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje "krakowskie tarasy" Do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie na parterze (0 z 5) z tarasem oraz ogródkiem. Powierzchnia mieszkania to 40,05 mkw., tarasu około 11 mkw. oraz ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

597 365 zł65 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Indonezyjskiej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

694 992 zł51 m² 13 654,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piekny apartament50m2krzyki /2 pokoje garaz/komorka!top! polecam nowe i w pełni urządzone mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Drabika (krzyki/jagodno). Nieruchomość o pow. 49,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

694 991 zł51 m² 13 707,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Żerniki,Wrocław

769 000 zł56 m² 13 732,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe zerniki 56 m2/lux premium/garaz w cenie x2 Zapraszamy na prezentację! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m 1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

688 999 zł48 m² 14 235,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

598 995 zł52 m² 11 501,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pok | Wojnów- perkusyjna | duży parking! Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym. Dwa oddzielne pokoje plus pokój z aneksem kuchennym. Pokoje od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: serdecznie polecam do wynajęcia całkowicie nowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia w nowej prestiżowej inwestycji ,braniborska 44" Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Żerniki,Wrocław

769 000 zł56 m² 13 732,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Posiadam na sprzedaż piękne, trzypokojowe mieszkanie na Nowych Żernikach. Mieszkanie jest idealne dla osób ceniących sobie spokój, jednocześnie chcących szybko dostać się do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

688 998 zł48 m² 14 206,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dawida

Krzyki,Wrocław

649 000 zł38 m² 16 936,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękny apartament 2-pokojowy położony w prestiżowej lokalizacji, przy dworcu głównym we Wrocławiu Apartament zadbany, nadający się od razu do przeprowadzki mierzący 39m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

775 000 zł55 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, gotowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Możliwość zakupienia miejsca postojowe w garażu podziemnym! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

488 000 zł44 m² 11 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zaporowskiej o pow. 44m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz korytarza. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

768 915 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot293-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - ekspozycja południowy-wschód - antresola 25m2 - balkon 8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 029 000 zł77 m² 13 311,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg097-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 77,30m2 Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

914 000 zł62 m² 14 727,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg193-rz Zapraszam do obejrzenia mieszkania. oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - położenie północno- wschodnie: łagodne i równomierne oświetlenie, unikniesz nadmiernego nagrzania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Staszica

Nadodrze,Wrocław

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 17.00, po wyznaczonych godzinach proszę o wiadomość SMS. Nadodrze, plac Staszica, obok Parku im. Stanisława Staszica dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Krzyki,Wrocław

619 000 zł49 m² 12 632,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49 mkw, zlokalizowane przy ul. Działkowej, nieopodal Parku Skowroniego. Idealna propozycja dla inwestora! Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Białoszewskiego

Krzyki,Wrocław

9 999 zł156 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 156m2, idealną zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i przedsiębiorców poszukujących idealnej siedziby dla swojej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 094 000 zł84 m² 12 983,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg099-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja - gotowe do odbioru- zapraszam do obejrzenia - przedpokój z miejscem na dużą szafę wnękową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

600 000 zł52 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gotowe do zamieszkania! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Perkusyjnej. Mieszkanie o pow 52,33 mkw składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Swojczyce,Wrocław

3 800 zł66 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, słoneczne, ustawne, w pełni wyposażone mieszkanie, ulokowane w prestiżowej inwestycji "olimpia Port". Lokalizacja apartamentu zapewnia spokój, wysoki komfort, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

591 850 zł62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,30m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

689 000 zł56 m² 12 218,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz teraz rabat 500 zł/m2 cena transakcyjna 660805 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

795 200 zł56 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z garderobą oraz dużym tarasem 30m2 , dla wymagających klientów w prestiżowym miejscu. Opiekun oferty Bartosz T: t: nieruchomość o powierzchni 56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

926 628 zł83 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tot292-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja 2-stronna: północny- zachód, południowy-wschód - antresola 30m2 - taras 16m2 - balkon 8m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żar,Wrocław

854 064 zł91 m² 9 392,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie Z dużym tarasem - nowa papiernia Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu, na okres 6-7 miesięcy. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

495 000 zł41 m² 12 029,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

ok. Ołtaszyna / piwnica, parking, zielona okolica Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Mieszkanie jest przestronne, jasne, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne