dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 610 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

749 997 zł59 m² 12 705,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium Krzyki/ 3 Pok -59,20m2/ Garaż/ Balkon/ Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz inwestycyjnym przy ul. Kajdasza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miłoszycka

Swojczyce,Wrocław

720 300 zł64 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Mieszkanie na kameralnym, nowoczesnym osiedlu 2 piętrowych willi miejskich. 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 64,37 m2 znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

849 000 zł61 m² 13 827,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oddane do użytku! Oferuję na sprzedaż gotowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

890 000 zł66 m² 13 484,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Domplus Nieruchomości proponujemy na sprzedaż Apartament Wrocław ul. Stalowa w kamienicy okolica ulicy Kruczej blisko Parku. Powierzchnia mieszkania 67 m2, 1-piętro, po kompletnym remoncie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

819 999 zł66 m² 12 496,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./hit/komórka/autobus/balkon Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

797 501 zł55 m² 14 497,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie Pole/3pok./parter/balkon/top/lux./Wrocław Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł51 m² 14 607,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Olimpia Port Piekne /50m2/ Komorka /garaz / widok Polecamy 2-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 49,3 m2 + 3m2 komórka lokatorska(dodatkowo płatna) z widokiem na park na osiedlu Olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

599 500 zł42 m² 14 273,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękny apartament położony na Wrocławskich Krzykach (jagodno), przy ulicy Kopycińskiegoj. Mieszkanie zadbane z 2022 roku, ,nadające się od razu do przeprowadzki mierzące 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laurowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

2 299 zł40 m² 57,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny! Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe ok. 40 m2 z balkonem , usytuowane na 1 piętrze, zlokalizowane Wrocław-Lipa Piotrowska, ul. Laurowa. Funkcjonalny układ pomieszczeń, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

649 001 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

899 001 zł60 m² 14 975,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gaj/2xbalkony/3pok./LUX./WROCŁAW/TOP/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 na ostatnim piętrze 6/6 z windą, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 300 000 zł119 m² 10 942,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Idealne rozwiązanie dla rodzin szukających praktycznych układów w spokojnej, zielonej okolicy! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

732 550 zł50 m² 14 651 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun Oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie w jednej z najciekawszych inwestycji we Wrocławiu - River Point. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - pokój 1 - pokój 2 - toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

802 000 zł69 m² 11 642 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: telefon Mieszkanie 3 pokojowe, w zielonej części Szczepina. Mieszkanie o powierzchni 68,89 m2 z wykuszem, znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Muchobór Wielki,Wrocław

929 999 zł54 m² 18 425,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu wspaniały apartament mieszczący się w kameralnym budynku z 2023 r. na osiedlu Muchobór Wielki Lokalizacja: apartament znajduje się w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

625 000 zł55 m² 11 384,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Piękne na Krzykach z balkonem/zieleń/partynice! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, dwupoziomowe o powierzchni 54 m2 z balkonem oraz komórką lokatorską Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

4 500 zł72 m² 62,94 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

71 M / 3 pokoje / garderoba / taras / 2008 / komórka lok. / winda / tęczowa Do wynajęcia bardzo ładne, przestronne, rozkładowe, 3 -pokojowe mieszkanie z dużym , narożnym balkonem , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olbrachtowska

Fabryczna,Wrocław

736 006 zł64 m² 11 536,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Stablowice piekne /3 pokoje lux winda/2010! Polecam jasne i przytulne mieszkanie w kształcie litery L z widokiem na Ślęzę znajdujące się na trzecim piętrze w bloku 4-pietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Górecka

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł27 m² 14 610 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 27,31m2 z balkonem w cichej, spokojnej i zielonej okolicy w dzielnicy Stabłowice we Wrocławiu. Kuchnia znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

440 895 zł46 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsza cena za 3 pokoje z balkonem i windą na południu Wrocławia! Opiekun oferty: tel. Szczegóły: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m2 na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Grabiszyn,Wrocław

749 000 zł53 m² 14 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na Sprzedaż Apartament 53mkw , 3pok. (obecnie 2 pok. mozna wrócić do 3-ok.)znajdujący się na I piętrze w VII kondygnacyjnym budynku z cichobieżną windą z 2010 doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

704 302 zł72 m² 9 794,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Kowale,Wrocław

660 972 zł58 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opis | gotowe do odbioru Prezentujemy Państwu komfortowy i unikatowy apartament, położony w bardzo pożądanej lokalizacji we Wrocławiu na Psie Polu, kowale. Lokalizacja: wrocław, kowale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

750 000 zł53 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż atrakcyjny apartament 3-pokojowy (obecnie 2 pokoje - możliwość przywrócenia do stanu 3-pokojowego) o powierzchni 53 m2, doskonale zlokalizowany przy ul. Grabiszyńskiej 214 (róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

729 008 zł52 m² 13 995,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Top Ładne 3M z 2 balkonami na Stabłowicach! Oferujemy na sprzedaż ładne mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach niedaleko ul. Góreckiej. Mieszkanie znajduje się na 5 z 6 pieter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ślężna

Gaj,Wrocław

2 150 zł32 m² 67,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 2024-02-08 *do wynajęcia piękna kawalerka położona na prestiżowym osiedlu Centauris *lokalizacja tego nowoczesnego apartamentowca gwarantuje bardzo dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

354 987 zł14 m² 25 194,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

! idealne na Booking!blisko dworca! klima/centrum!top! Oferujemy na sprzedaż bardzo fajną kawalerkę przy ulicy Kościuszki/ Pułaskiego niedaleko sklepu Aldi Lokal zlokalizowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustowska

Maślice,Wrocław

694 999 zł56 m² 12 390,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Top Piękne z balkonem na maślicach/park/jeziorko!top! Oferujemy na sprzedaż gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 56m2 Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

653 715 zł40 m² 16 425 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie w jednej z najciekawszych inwestycji we Wrocławiu - River Point. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia 1 - sypialnia 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

677 998 zł58 m² 11 730,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lipa piotrowska/lux/kaparowa/3 pok./BALKON/GARAŻ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kaparowej, i piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Maślice Małe,Wrocław

571 407 zł41 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Maslice piekne lux przy park/2018/garaz!top! poledcam Dwupokojwe mieszkanie o powierzchni 39,84 m2 z balkonem, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku z 2018 roku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***wyłącznie W naszym biurze*** -ul. Kamienna -3 pokoje -powierzchnia 57 mkw. -duży balkon -klimatyzacja -piętro 7/12 -budynek Z 2021 R. -miejsce postojowe W garażu podziemnym -komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

899 997 zł59 m² 15 280,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Teczowa 3 pokoje / Victoria/garaz /piwnica/premium! polecam przedaż piękne mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 58 m2 w samym sercu Wrocławia. Zapraszam do kontaktu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorlicka / 2020 rok budowy umeblowane mieszkanie / mieszkanie ciche miejsce postojowe W garażu oferta dla osób bez zwierząt osoba do kontaktu; tel Do wynajęcia dwu pokojowe, bardzo ładne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

494 985 zł41 m² 12 043,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

ok. Ołtaszyna / piwnica, parking, zielona okolica Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Mieszkanie jest przestronne, jasne, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 250 000 zł120 m² 10 408 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 000 zł103 m² 23 380,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

For english - please scroll down Na sprzedaż 3 pokojowy apartament (102,65m2) zlokalizowany na ostatnim piętrze budynku Angel City, ul. Walońska, z panoramicznym widokiem na miasto. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prudnicka

Huby,Wrocław

2 500 zł34 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel.: ***I SPEAK ENGLISH, PLEASE SCROLL DOWN*** *** TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI *** Dostępna od zaraz kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji z szybkim i komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

797 554 zł71 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkowe dwa pokoje doskonale sprawdzą się jako pokoje dziecięce lub gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską na Psim Polu Polecam na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o metrażu 48 m2 na wrocławskim Psim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

1 139 226 zł101 m² 11 294 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski sdp nieruchomości Na sprzedaż 4 pokoje w nowej inwestycji na Starym Mieście Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona jest przy terenach rekreacyjnych.