dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

737 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

1 060 000 zł138 m² 7 681,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

931 000 zł91 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na ogrodzie! Jeśli szukasz dużego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bylinowa

Psie Pole,Wrocław

658 650 zł51 m² 12 864,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do prezentacji tego wyjątkowego apartamentu z tarasem i ogródkiem, znajdującego się na nowym osiedlu na Psim Polu. Mieszkanie zostało oddane do użytku pod koniec 2023r. Następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Cybulskiego

Nadodrze,Wrocław

370 000 zł23 m² 15 887 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 23,29 m2 położone na parterze w kamienicy w samym centrum miasta dostępne od zaraz. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

512 169 zł25 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klaczki

Karłowice,Wrocław

850 000 zł82 m² 10 334,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty jest część domu z ogrodem, znajdujący się na wrocławskich Karłowicach. Nieruchomość posiada też wolnostojący garaż o powierzchni 21 m2, ogród, a sama część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Powstańców Śląskich,Wrocław

418 000 zł26 m² 16 076,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie ul. Lubuska 26 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 26 m , które znajduje się przy ul. Lubuskiej we Wrocławiu. Mieszkanie jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

796 740 zł38 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parnickiego

Różanka,Wrocław

690 000 zł48 m² 14 489,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z ogrodem i zamykanym garażem! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z ogrodem o powierzchni 47,62 m2, usytuowane na parterze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Przedmieście Oławskie,Wrocław

4 300 zł51 m² 84,31 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lux* 3 pok * ogródek * taras * parking Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem o powierzchni 51 m2 - znajdujące się w nowo powstałej inwestycji Nowa Manufaktura przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Garwolińska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w kamienicy *cicha okolica i szybki dojazd do centrum *ogromny ogród do dyspozycji mieszkańców *zaraz obok wejścia do mieszkania znajduje się wejście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 380 000 zł134 m² 10 278 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dział deweloperski sdp nieruchomości Polecam pięciopokojowe mieszkanie z dużym ogrodem na zamkniętym osiedlu Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Letnia promocja, podpisz umowę do końca lipca, a miejsce postojowe w garażu podziemnym otrzymasz gratis. Promocja dotyczy trzech pierwszych umów! Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

539 990 zł42 m² 13 011,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

obniżona cena!/lipa piotrowska/taras/waniliowa/premium/tanio/ogród/2pok./garaż! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! PREMIUM! MIESZKANIE PO REMONCIE! GOTOWE DO WPROWADZENIA! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

569 000 zł42 m² 13 388,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

42,50m2 / 2 pokoje + k. lokatorska + ogród 40m2 / Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,50m2. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w budynku z 2012 r. wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Letnia promocja! Miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis! Promocja dotyczy trzech pierwszych podpisanych umów! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

657 240 zł41 m² 15 952,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Idealne na start mieszkanie z tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc!miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis! Promocja dotyczy trzech pierwszych podpisanych umów! Wrocław Fabryczna Maślice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

579 510 zł41 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Idealne na start mieszkanie z ogródkiem i tarasem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Letnia promocja , podpisz umowę a otrzymasz miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis! Promocja obowiązuje do podpisania trzech pierwszych umów! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

693 747 zł48 m² 14 447 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z ogródkiem, w cichej okolicy, z komórką lokatorską i miejscem postojowymi w hali garażowej! Zamieszkaj w kameralnym budynku oddanym do użytku. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Letnia promocja, podpisz umowę a otrzymasz miejsce postojowe gratis! Oferta dotyczy 3 pierwszych umów. Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tkacka

Pilczyce,Wrocław

2 503 zł43 m² 58,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Top Pilczyce 3 pok-42,62m2 Ogródek. Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,62 m2 znajdująca się na 2 piętrze ( poddasze) przy ul. Tkackiej. Mieszkanie składa się z przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

550 000 zł34 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na sprzedaż. Nieruchomość zlokalizowana na Przedmieściu Oławskim świetnie nada się pod inwestycję. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

529 900 zł42 m² 12 616,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gotowiec Inwestycyjny : dwie kawalerki na wrocławskim Szczepinie. Kawalerki powstały na bazie lokalu niemieszkalnego, zlokalizowanego na parterze przedwojennej kamienicy. Powierzchnia: około 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 070 829 zł83 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 83,01m2 z ogrodem i dwoma balkonami! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Jestem właścicielem. Pośrednikom dziękuję. Na sprzedaż 50,5-metrowe mieszkanie z ogródkiem na Maślicach. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

796 740 zł38 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam prawdziwą okazję. Funkcjonalne mieszkanie, z dużym ogrodem. Parking tylko dla mieszkańców i Pełna infrastruktura wokół. A to wszystko na zamkniętym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubomierska

Pracze Odrzańskie,Wrocław

527 000 zł35 m² 14 950,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze o powierzchni 35,25 m2 w bloku z 2019 roku przy ulicy Lubomierskiej. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł60 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego! Polecam do wynajęcia piękne mieszkanie usytuowane na parterze przy ul. Mikołaja Reja ( inwestycja Ogrody Reja ). Mieszkanie o powierzchni 59,78m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

539 000 zł42 m² 12 988 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

obniżona cena!/premium/lipa piotrowska/taras/waniliowa/tanio/ogród/2pok./garaż!TOp! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! PREMIUM! MIESZKANIE PO REMONCIE! GOTOWE DO WPROWADZENIA! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

620 000 zł38 m² 16 183,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 38,31m2 zlokalizowane przy ul. Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w nowym budownictwie z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

795 000 zł64 m² 12 490,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w szeregu | Ogródek | ok. Psiego Pola!|. Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bylinowa

Wrocław,dolnośląskie

658 699 zł51 m² 12 855,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lux | 2 pok. | garderoba | ogródek!.| Polecam na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 51,2 m2 znajdujące się na parterze w 2 piętrowym budynku, zlokalizowanym przy ul. Bylinowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

615 000 zł41 m² 15 014,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie, które ze stanu deweloperskiego zostało świeżo wykończone o powierzchni 40,96m2 zlokalizowane przy ul. Drabika na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

879 000 zł112 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane we Wrocławiu. Mieszkanie bez podatku pcc, położone na pierwszym piętrze w jednopiętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

844 400 zł38 m² 22 297,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 469,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Letnia promocja miejsce postojowe gratis! Promocjaobowiązuje do podpisania trzech pierwszych umów! oferta od dewelopera bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

599 000 zł52 m² 11 618 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje z balkonem. Opis lokalizacji: zielona okolica, dobra komunikacja. Zakrzów. Opiekun oferty: tel. Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w o powierzchni 51,56 m2 z balkonem o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij