dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

618 970 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z balkonem oraz ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

798 000 zł55 m² 14 503,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie Pole/3pok./parter/balkon/top/lux./Wrocław Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 095 957 zł55 m² 19 750,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

579 515 zł49 m² 11 899,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy. Gdzie: województwo dolnośląskie ,miasto Wrocław dzielnica Krzyki Budynek powstanie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

875 000 zł81 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy Październik 2024 Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

623 225 zł54 m² 11 649,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 53,50 m2 na Krzykach Mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na 1-piętrze, składające się z: - salonu z aneksem kuchenny (20,4 m2) - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ulanowskiego

Borek,Wrocław

950 000 zł72 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam wyjątkowe i pięknie urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 72 m usytuowane przy ul. Orlej we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie parków. Wygoda i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Matejki

Ołbin,Wrocław

849 000 zł84 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania w klimatycznej kamienicy na wrocławskim Ołbinie Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - ogrzewanie elektryczne, piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Karłowice,Wrocław

429 254 zł36 m² 11 970,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,86 m2 przy ul. Krzywoustego. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem (obecnie wynajmowane). Tuż obok znajduje się ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

758 725 zł52 m² 14 507,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem i tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

839 991 zł78 m² 10 782,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ok Oltaszyn 77m2/3 pokoje ogrodek M.Postojowe!TOP! Dwustronne 3 - pokojowe mieszkanie 77m2 z miejscem parkingowym w cenie! Wybudowane w 2018 roku, znajduje się w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

549 869 zł42 m² 13 120,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Top na Muchoborze+balkon+garaż/dostęp do ogrodu Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,50m2 znajdujące się przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kępa Mieszczańska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

633 428 zł40 m² 15 859,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa lokalizacja, kępa Mieszczańska, centrum Wrocławia! Realizacja I kwartał 2024 - prawie Gotowe! opis nieruchomości Mieszkanie położone jest na parterze w budynku 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Brochów,Wrocław

1 076 788 zł89 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Duże, dwurodzinne mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 89,36m2 z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z realizacja na III kwartał 2024 - Wrocław Krzyki Jagodno, ul. Konduktorska to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

739 000 zł60 m² 12 255,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

587 255 zł42 m² 13 982,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z ogrodem oraz tarasem o powierzchni 42,40 m2 na Krzykach Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na parterze, składające się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, klimatyzowane, 2- pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji we Wrocławiu przy ul. Pięknej. Gotowe do zamieszkania od zaraz! Miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Złotniki,Wrocław

620 000 zł40 m² 15 597,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 40m2., w nowym budownictwie (2018 r.). Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

899 000 zł89 m² 10 101,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych rozkładów oraz mieszkań na parterze! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

581 063 zł52 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

jeżeli szukasz ciszy i spokoju, to jest Twoje miejsce. Cisza i spokój w świetnej cenie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,65 m2, z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

820 000 zł76 m² 10 785,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Muchobór wielki/2/3pok./parter/taras/ogród/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie (można powiększyć o jeden pokój robiąc bezpośrednie przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sztabowa

Grabiszyn,Wrocław

519 000 zł32 m² 16 320,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż posiadamy piękne gotowe do zamieszkania wraz z komórką lokatorską znajdujące na parterze w zadbanym budynku w okolicach ulicy Sztabowej na Wrocławskim Borku (tuż obok ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

800 000 zł116 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grodzieńska

Zgorzelisko,Wrocław

549 608 zł60 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Funkcjonalne mieszkanie o ponadprzeciętnych walorach funkcjonalnych. Na kompaktowym metrażu architekci zaproponowali wygodny pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

720 001 zł59 m² 12 199,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Leśnica/3pok./OGRÓD/PARKING/KOMÓRKA/PARTER/OKAZJA! Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na parterze trzypiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

649 634 zł69 m² 9 475,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

jeżeli szukasz ciszy i spokoju, to jest Twoje miejsce. Cisza i spokój w świetnej cenie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 68,56 m2, z balkonem. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

553 630 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 50,33m2 z narożnym ogrodem i tarasem o powierzchni 53,57m2 we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaparowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 350 000 zł101 m² 13 311 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, wyjątkowe mieszkanie - Pięknie Wykończone! Po przekroczeniu progu wkraczamy w inny świat. w świat elegancji, stylu, luksusu. Lokalizacja Wrocław Lipa Piotrowska ul. Kaparowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

5 500 zł62 m² 89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe nowe mieszkanie z pięknym ogródkiem. Planty Racławickie, fitness tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwnika-Ponurego

Psie Pole,Wrocław

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,2m2 położone na drugiej kondygnacji na osiedlu o niskiej zabudowie przy ul. Piwnika-Ponurego we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grodzieńska

Zgorzelisko,Wrocław

630 000 zł64 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe, o pow.64 m2, na parterze domu. W skład nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 698 m kw. Do własnego użytku przeznaczone jest 349 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

719 000 zł64 m² 11 266,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu w Zakrzowie. Ostanie wolne mieszkanie z ogródkiem. Spójrz na zdjęcia i zobacz jak osiedle pięknieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pełczyńska

Psie Pole,Wrocław

688 999 zł80 m² 8 612,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Okazja/lipapiotrowska/pełczyńska/3pok./TARAS/OGRÓD Duże, przestronne mieszkanie z ogródkiem! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

999 580 zł102 m² 9 757,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa Jutrzenka Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Nowa Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest rodzinne, czteropokojowe mieszkanie składające się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

579 000 zł39 m² 14 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja do 15 lutego! Super lokalizacja - Wrocław ul. Graniczna, obok Factoria Park / Fashion Outlet, nowe budownictwo. Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 39m2 z osobną kuchnią, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

720 001 zł59 m² 12 201,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

550 001 zł42 m² 13 253 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Okazja 2-pok/ 41,50m2 Balkon Ogród Garaż/ Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie 41,50m2 znajdujące się na ul. Jurija Gagarina. Nieruchomość składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

820 001 zł76 m² 10 786,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Muchobór Wielki/2pok./parter/taras/ogród/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie (można powiększyć o jeden pokój robiąc bezpośrednie przejście do "rowerowni").

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pełczyńska

Psie Pole,Wrocław

688 998 zł80 m² 8 612,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

750 000 zł51 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie w świetniej lokalizacji jaką jest dzielnica Wojszyce. Lokalizacja to doskonałe połączenie spokoju z bliskością istotnych punktów miejskich, tj. szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

489 375 zł39 m² 12 616 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Expert Ds. Nieruchomości T: e: brak prowizji od kupującego Mieszkanie w Dzielnicy Księże Małe, wrocław Nr Lokalu: b 1/0/11/2a Udogodnienia: bliskość terenów zielonych, rowerownie, plac.