dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

736 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

736 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

715 000 zł62 m² 11 532,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Centrum Wrocławia, przy ul. H. Sienkiewicza Lokalizacja: wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

483 412 zł48 m² 10 090 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Rozkładowe mieszkanie z ogródkiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poświętne

Poświętne,Wrocław

442 221 zł49 m² 8 970 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizii! bez popdatku pcc! cena dewelopera! 442 221 zł Opiekunem oferty prom-ms-1672 jest; tel. Termin zakończenia budowy: II kwartał 2023 r. Termin przekazania kluczy : III kwartał 2-23 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

799 000 zł81 m² 9 843,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do Odbioru w Sierpniu 2024 * Kameralna inwestycja Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Opiekun oferty: tel. Na wynajem pokój 4 - osobowy w przestronnym domu wolnostojącym położonym na Klecinie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Psie Pole,Wrocław

699 000 zł102 m² 6 838,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Piętro domu w spokojnej lokalizacji. Nieruchomość bezczynszowa usytuowana w cichej i spokojnej lokalizacji. Budynek jest w dobrym stanie, gotowy do zamieszkania. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drobnera

Nadodrze,Wrocław

799 900 zł64 m² 12 440,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,3 m2. z dwoma balkonami, w pełni rozkładowe w budynku z 1993r z windą. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze (2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

502 693 zł36 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start lub pod inwestycję Idealne na start mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

658 900 zł62 m² 10 542,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Hit/ołtaszyn/partynice/wysoka/3pok./OGRÓDEK/OKAZJA TOP - PARTYNICE OŁTASZYN - 60m2 z ogródkiem - miejsce postojowe w cenie! Super lokalizacja! Mieszkanie 3 pokojowe W cenie mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Psie Pole,Wrocław

657 594 zł84 m² 7 820 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Idealne pod kredyt 2% Prezentujemy Państwu piękne i funkcjonalne mieszkanie 4 pokojowe w nowo powstałej inwestycji zlokalizowanej na Lipie Piotrowskiej. Lokalizacja: lipa Piotrowska to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

509 000 zł35 m² 14 543 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję państwu na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Lokal idealny pod inwestycję albo jako pierwsze mieszkanie. Proszę przeczytać opis. Możliwość prezentacji w dowolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

539 000 zł50 m² 10 686 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne pod kredyt 2% Prezentujemy Państwu piękne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji zlokalizowanej na wrocławskim Zakrzowie Zakrzów to część Psiego Pola, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Radłowa

Krzyki,Wrocław

499 700 zł39 m² 12 786,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Możliwość wydzielenia drugiego pokoju! Na sprzedaż dobrze zlokalizowane mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39m2 z ogródkiem o powierzchni 40m2 w dzielnicy Krzyki - Wojszyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

556 495 zł57 m² 9 780,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-01 Funkcjonalne mieszkanie z dużym ogródkiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

629 000 zł61 m² 10 352,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Pomagam w uzyskaniu kredytu 2%. 0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

483 250 zł40 m² 11 932,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-01 Idealne na start mieszkanie z dużym tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

519 000 zł64 m² 8 164 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja na Zakrzowie, powstaje w cichej i spokojnej części Wrocławia, z dala od zgiełku codziennego pośpiechu i hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

469 800 zł35 m² 13 308,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-01 Funkcjonalne mieszkanie z dużym tarasem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gromadzka

Ratyń,Wrocław

709 000 zł74 m² 9 607,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie w bliźniaku o powierzchni 73,80 m2 znajdujące się w zachodniej części Wrocławia (ratyń), nieopodal Lasu Ratyńskiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Woskowa

Krzyki,Wrocław

652 159 zł65 m² 10 098,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp 0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Brochowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

549 000 zł50 m² 11 006,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz gotowe już tego lata Mieszkanie z ogródkiem na Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

514 000 zł38 m² 13 526 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radosna

Ołtaszyn,Wrocław

840 000 zł77 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym. Idealne dla rodziny z dziećmi, spokojna okolica. W pobliżu szkoła, przedszkole, apteka, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

542 200 zł56 m² 9 725,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji Możliwość skorzystania z programu kredyt 2% oraz bez wkładu własnego - bezpłatna pomoc w uzyskaniu finansowania Możliwość kontaktu telefonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Piłsudskiego

Różanka,Wrocław

649 000 zł68 m² 9 513,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w spokojnej okolicy przy pl. Piłsudskiego na osiedlu Karłowice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

569 000 zł52 m² 10 925,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp pomagam W otrzymaniu kredytu hipotecznego 2% bez pcc 0% prowizji Lokalizacja: jagodno - Ilość pokoi: 2 - Ilość łazienek: 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bema

Śródmieście,Wrocław

800 000 zł54 m² 14 678,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokojowe wykończone mieszkanie w atrakcyjnym apartamentowcu w samym centrum miasta Przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 , położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Home Brand oferuje wyposażony apartament o powierzchni 27m2 w dzielnicy Muchobór Wielki. Apartament na parterze to: - duży i przestronny salon z wyjściem na taras - wyposażony aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

537 500 zł49 m² 11 037 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

3 000 zł47 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Agent prowadzący: tel.: ***I SPEAK ENGLISH SCROLL DOWN*** Dostępne od zaraz przepiękne mieszkanie z tarasem i ogromnym ogródkiem w inwestycji Nowe Miasto Jagodno! Świetna lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poniatowskiego

Nadodrze,Wrocław

1 019 000 zł46 m² 22 244 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prestiżowa inwestycja w centrum miasta, oddana do odbioru! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Luksusowy apartament do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Jagodno,Wrocław

499 000 zł49 m² 10 284,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Mieszkanie na 1 piętrze z dużym ogrodem! Polecam do sprzedaży wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

629 170 zł59 m² 10 592,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-01 Funkcjonalne mieszkanie z balkonem oraz zielonym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rostafińskiego

Nadodrze,Wrocław

830 000 zł60 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie świeżo po remoncie o powierzchni użytkowej 55,3 m2, w przepięknie odrestaurowanej kamiennicy mieszczące się przy ul. Rostafińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wańkowicza

Muchobór Wielki,Wrocław

3 900 zł77 m² 50,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 3-pokojowe, umeblowane, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Muchobór Wielki przy ul. Wańkowicza 77 metry kwadratowych , 3 pokoje Duża kuchnia z jadalnią wyposażona w lodówkę, płytę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rychtalska

Kleczków,Wrocław

445 000 zł41 m² 10 880 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie pod inwestycję na Wrocławskich Promenadach. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja Promenad Wrocławskich jest jednym z największych atutów tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Krzyki,Wrocław

3 998 zł86 m² 46,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Premium Taras-Ogród Parking Podziemny top Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86m2 znajdujące się na ul. Chabrowej w Wysokiej niedaleko Partynic (park, tor wyścigów konnych) oraz ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Północna

Maślice,Wrocław

899 000 zł78 m² 11 525,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Maślicach z tarasem (ogródkiem). Miejsce na samochód w garażu podziemnym (26.000 zł), Taras (ogródek) o powierzchni 50 m2, Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

1 500 zł15 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Opiekun oferty: tel. Na wynajem pokój 2 - osobowy w przestronnym domu wolnostojącym położonym na Klecinie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Maślice

Maślice,Wrocław

529 999 zł46 m² 11 622,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Maślice Piękne z tarasem / ogródek / 2 pokoje / top Nowoczesne, urządzone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45,59 m2 tuż przy pięknym stawie, z dużym tarasem w bloku z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

609 400 zł40 m² 15 163 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40 m2 z ogródkiem nowej prestiżowej inwestycji przy ul. Sienkiewicza. Otoczenie nieruchomości: budynek.