dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Witam Mamy do sprzedania dwupoziomowe mieszanie z roku 2001. 70m2, 90m2 po podłodze (skosy na górze). Lokalizacja: mieszkanie jest zlokalizowane w 3 piętrowych budynkach na zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

325 400 zł37 m² 8 787 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów, akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

453 200 zł54 m² 8 449 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Brochów,Wrocław

325 400 zł37 m² 8 787 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

507 306 zł62 m² 8 206 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stanki

Oporów,Wrocław

790 000 zł110 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. W ofercie trzypokojowe mieszkanie w cichym i spokojnym miejscu na willowych osiedlu Oporów. Oferowane mieszkanie znajduję się przy ul. Jana Stanki na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

551 398 zł64 m² 8 673,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Jagodno,Wrocław

2 585 zł4 709 m² 0,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja/2 pok/45m2/pierwszy najem/1 piętro! Na wynajem nowe mieszkanie 2-pokojowe 45mkw z aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

465 764 zł55 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Komórka lokatorska w cenie mieszkania Trzy pokoje na Zakrzowie Wysoki Parter W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

322 620 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Klucze już na wiosnę Kawalerka z balkonem na Sołtysowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

311 328 zł33 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Klucze już na wiosnę Kawalerka na Sołtysowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

525 000 zł46 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Olimpia port 2 pokoje 46m2 Ogródek garaz! Zapraszamy serdecznie na oglądanie mieszkania w dniach otwartych 7 oraz 14 stycznia. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia godziny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Nowy Dwór,Wrocław

582 168 zł63 m² 9 267,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja zlokalizowana na rozwijającym się Nowym Dworze, w zacisznej, zielonej okolicy. Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,82 m2 z tarasem oraz ogrodem 83,94 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

489 993 zł53 m² 9 245,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w szeregu/balkon/-ok. Psiego Pola!_!1! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,09m2 + 10m2 strych. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

577 428 zł64 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne Dla rodziny mieszkanie z Osobną Kuchnią W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzygórska

Klecina,Wrocław

3 199 zł39 m² 82,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki/klecina/międzygórska Metraż 38,8m2 Piętro: 0 Informacje dodatkowe: wanna, zmywarka, ogródek, zamknięte osiedle. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Opis nieruchomości: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Krzyk

Krzyk,Wrocław

1 991 zł28 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Okazja/25m2/ogród/krzyki Jagodno Apartament z ogródkiem Do wynajęcia kawalerka 25m2, umeblowana z ogrodem. Cena 1990 zł + liczniki Zapraszam na prezentację, oferta wysłana z programu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

325 400 zł37 m² 8 787 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

453 200 zł54 m² 8 449 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

507 306 zł62 m² 8 206 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Brochów,Wrocław

325 400 zł37 m² 8 787 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

406 670 zł42 m² 9 668,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w szeregu/ogródek/ok. Psiego Pola!. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,06m2 + 10m2 strych. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

614 000 zł57 m² 10 771,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piękne krzyki z ogródkiem 3 pokoje 58mkw Zapraszam serdecznie na spotkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58mkw! parter w 3-piętrowym bloku z 2015 rokuwrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

532 747 zł59 m² 8 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla rodziny mieszkanie z ogródkiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakrzowska

Psie Pole,Wrocław

431 380 zł53 m² 8 160 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizja Bez pcc Nieodpłatna pomóc w uzyskaniu hipoteki. Допомога в отриманню іпотеки та пошуку нерухомості у Вроцлаві Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

543 954 zł64 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru Dwustronne Mieszkanie na Jagodnie W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny z Aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Lipa Piotrowska

Lipa Piotrowska,Wrocław

582 000 zł57 m² 10 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Idealne dla Rodziny z dużym ogrodem Developer Hajto/3 pokoje Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 56 mkw z dwustronnym ogrodem o powierzchni 119m2. Nowoczesne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sępolno

Sępolno,Wrocław

685 000 zł63 m² 10 836,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko w naszym biurze! Niepowtarzalna lokalizacja! Loggia z widokiem na pięknie zagospodarowane ogrody! Możliwość stworzenia salonu z aneksem kuchennym i kominkiem! Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

439 994 zł47 m² 9 381,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn 45,5m2 z ogródkiem M.postojowe w cenie, KOMORKA! TOP! W cenie mieszkania: miejsce postojowe przed budynkiem, duża komórka lokatorska o powierzchni 5,11 m2 oraz ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakrzowska

Psie Pole,Wrocław

431 380 zł53 m² 8 160 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

725 000 zł61 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28317 Trzypokojowe mieszkanie na Wojszycach. Fenomenalne mieszkanie z dwoma ogródkami, garażem i komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

495 000 zł57 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru w Grudniu 2023 *możliwość rozpoczęcia prac wykończeniowych w sierpniu 2023 Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

324 300 zł34 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Klucze już w Marcu Kawalerka na Sołtysowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jastrzębia

Borek,Wrocław

449 999 zł48 m² 9 374,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w przyjemnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jastrzębia

Borek,Wrocław

799 999 zł78 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Looking for apartment? we will help you to find perfect place- call us! Polecam na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy, przy ul. Jastrzębiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Lipa Piotrowska

Lipa Piotrowska,Wrocław

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem - na dzielnicy Psie Pole, 8 minut od węzła autostradowego Wrocław Północ (dodatkowo komórka lokatorska oraz naziemne miejsce postojowe) Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

626 999 zł61 m² 10 348,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Wykończone Pod Klucz * Odbiór już od 15 Listopada Idealne dla rodziny wykończone pod klucz mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

574 312 zł58 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: pd062-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 58,07m2 Cena: 574 312 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- standard deweloperski lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

439 995 zł46 m² 9 565,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn 45,5m2 z ogródkiem M.postojowe w cenie, KOMORKA! TOP W cenie mieszkania: miejsce postojowe przed budynkiem, duża komórka lokatorska o powierzchni 5,11 m2 oraz ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i miejscem postojowym w garażu podziemnym na Oporowie (ul. Wiejska). Mieszkanie jest słoneczne, przestronne i funkcjonalne. Idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

532 658 zł59 m² 8 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne Mieszkanie na Jagodnie W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.