dowolna

Mieszkania z ogródkiem Wrocław - Oferty mieszkań z działeczką

735 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

735 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Borek,Wrocław

754 000 zł55 m² 13 759,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - 54,75 m , Wrocław, borek Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 54,75 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Karłowice,Wrocław

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m położone na 2 piętrze budynku bez windy przy ul. Grudziądzkiej. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

3 100 zł53 m² 58,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem przy ul. Racławickiej, w nowoczesnym budynku z 2024 roku. Lokalizacja: wrocław, ul. Racławicka Powierzchnia: 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

674 000 zł62 m² 10 871 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w budynku z windą. Aktualnie mieszkanie zaaranżowane jako inwestycyjne 5 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Jarzębinowa

Borek,Wrocław

699 999 zł72 m² 9 655,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Borek/lux/apartament/3pok garderoba/72m2/top Polecamy na sprzedaż piękny apartament w dzielnicy Borek ul Jarzębinowa Mieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z : dużego salonu, sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

516 848 zł28 m² 18 231 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

***na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny*** niska cena! bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Współpraca z nami jest bezpłatna. Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

730 181 zł31 m² 23 224,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

943 000 zł53 m² 17 689 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na parterze z ogródkiem. Super Inwestycja. Pod wynajem. Bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

649 995 zł55 m² 11 811,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez pcc! Oferta deweloperska 0% Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,03m2 w nowej inwestycji "apartamenty Wrocławska". Nowa kameralna inwestycja składająca się z 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

719 000 zł53 m² 13 615 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które zachwyca swoim komfortem i atrakcyjnym położeniem. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

632 000 zł26 m² 24 122,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

759 000 zł50 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 2-pokojowe na wysokim parterze w apartamentowcu na Krzykach Klecinie - okolice ul. Jutrzenki. Składa się z: - salonu z kuchnią - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stabłowice,Wrocław

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z 2 miejscami parkingowymi opis: do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach o powierzchni 64 m2. Przestronne, jasne, gustownie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 099 000 zł89 m² 12 362,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

1 099 000 zł90 m² 12 243,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza i szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, a może układ 2 pozimowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

649 999 zł55 m² 11 811,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

817 215 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

649 997 zł59 m² 11 016,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bez pcc! Oferta deweloperska 0% Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,03m2 w nowej inwestycji w "apartamenty Wrocławska". Nowa kameralna inwestycja mieszkaniowa składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

465 000 zł33 m² 13 901,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 33,45m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 22,43m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Robotnicza

Szczepin,Wrocław

526 291 zł39 m² 13 634,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Idealne mieszkanie z ogródkiem dla pary :) 15 minut rowerem do Rynku Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Gwarancja 24 miesiące, rękojmia 5 lat, nowoczesna technologia budowy, niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stabłowice,Wrocław

2 300 zł36 m² 63,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem w spokojnej, zielonej okolicy gotowe do zamieszkania od zaraz! Szukasz przytulnego miejsca w cichej, zielonej okolicy, gdzie możesz odpocząć po ciężkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

589 700 zł43 m² 13 736,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny budynek z 2023 roku. Dwa pokoje z tarasem i ogródkiem, w cichym i spokojnym zakątku osiedla Wojszyce. Mieszkanie umeblowane wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

794 000 zł73 m² 10 842,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Psie Pole,Wrocław

829 000 zł79 m² 10 493,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem i miejscem parkingowym Wrocław Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 79 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

615 086 zł39 m² 15 599,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie, 1 pokojowe o pow. 39,43m2 + ogród 13,34m2 i taras 3,6m2 znajduje się na parterze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą lokalizacja to Kleczków okolice Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

5 600 zł79 m² 70,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe przy ul. Parafialnej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z pompami ciepła, na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł24 m² 15 027,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Okazja! budynek Z cegły! świetna lokalizacja! Gorąco polecam kawalerę przerobioną na dwa pokoje położoną przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu. Kawalerka składa się z: - pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

999 000 zł86 m² 11 616,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam Państwu do zaoferowania duże, przytulne mieszkanie położone na terenie zadbanego osiedla w Wysokiej; miejscowości przyległej do osiedla Ołtaszyn. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

649 267 zł52 m² 12 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Funkcjonalne mieszkanie z dużym ogrodem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Zalesie,Wrocław

1 346 867 zł60 m² 22 553 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc Zadzwoń i zapytaj o wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe. tel: zapraszam na spotkanie! możliwość zobaczenia tego jak I innych lokali na żywo! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 200 000 zł131 m² 9 182,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało piękne kameralne osiedle domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł85 m² 10 599,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez ukrytych opłat, prowizji i podatku pcc! pompa ciepła. Gotowe do Odbioru. Inwestycja to kameralne osiedle przeznaczone dla osób ceniących sobie zarazem spokój jak i mobilność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komornicka

Żar,Wrocław

750 184 zł91 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i dostępem do prywatnego lasu - Wrocław, ul. Komornicka, leśnica (żar) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

809 000 zł59 m² 13 665,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z ogródkiem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

699 999 zł72 m² 9 655,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

515 000 zł34 m² 15 147,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż świetnie położona, gotowa do zamieszkania kawalerka mieszkanie w zachodniej części Wrocławia, osiedle Muchobór Wielki. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Śródmieście,Wrocław

899 000 zł64 m² 14 046,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedaż bez pośredników, od właściciela, brak prowizji. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 64 m na osiedlu Sępolno we Wrocławiu, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leśnica,Wrocław

669 000 zł97 m² 6 910,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Połowa domu parter z ogródkiem (ok. 250 mkw) na ul. Dolnobrzeskiej 53 Twoja spokojna przystań w zielonej Leśnicy! Jeśli marzysz o życiu w otoczeniu natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Maślice,Wrocław

565 000 zł42 m² 13 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Aleja śliwowa osiedle maślice okolice stadionu miejskiego przy parku świetlików 2 pokoje duży taras/ogródek wysoki parter winda media miejskie miejsce postojowe W garażu podziemnym 2018 rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ołtaszyn,Wrocław

659 000 zł45 m² 14 782,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania wyjątkowe; 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Krzyki - Partynice, położone przy ulicy Agrestowej. Powierzchnia użytkowa to 44,58 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij