dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 795 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 795 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paczkowska

Krzyki,Wrocław

335 000 zł58 m² 5 775 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania przestronne mieszkanie o pow. 58m2 w dzielnicy Krzyki w okolicach ul. Paczkowskiej. Mieszkania składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki z wc. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

310 000 zł68 m² 4 532,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 oddzielne pokoje, logga z ambona, piekny widok. Swietna infrastruktura, szkoly, basen, sklepy w poblizu. Okna wychodza na pol-zachod. B.dobry dojazd do centrum. Osiedle polozone w parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

375 000 zł51 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

~budynek~wysoki standard zarówno wew jak i zew- budynek ocieplony z odnowioną elewacją i stolarką okienno-drzwiową, wyremontowana klatka schodowa oraz winda. wymienione piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe (30m2 z aneksem kuchennym) we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej w odległości 150 m od Uniwersytetu Wrocławskiego na Koszarowej oraz 100m od Międzynarodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

224 000 zł37 m² 5 989,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,4m2, 2-pokojowe, ul. Kamienna w okolicy Uniwersytetu Ekonomicznego. Mieszkanie w pełni rozkładowe, z przedpokoju wejście do obu pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Kasprowicza

Psie Pole,Wrocław

575 000 zł74 m² 7 770 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie na prestiżowym osiedlu Karłowice przy ul. Kasprowicza. Budynek z roku 1993, z cegły. Osiedle z wewnętrznym zielonym dziedzińcem, miejscami do parkowania,placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Komuny Paryskiej w budynku oddanym do użytku w 2004 roku. Bardzo dobra lokalizacja - Dworzec pks i pkp, galeria Dominikańska, plac Grunwaldzki-> do 15 min na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Fabryczna,Wrocław

340 000 zł64 m² 5 312 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 64 mkw - 3 pokoje Pilna sprzedaż! Do sprzedania od ręki mieszkanie 64 mkw na 4 piętrze, okolice ul. Kozanowskiej. Mieszkanie ciche, zadbane i słoneczne. Odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

279 000 zł40 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. 40 m2 położone na nowym osiedlu w pobliżu Torów Wyścigów Konnych. Mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku trzykondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po remoncie,okna pcv, kuchnia pod zabudowę , sprzęt agd bardzo dobrej jakości(lg, samsung, bosch) 5 lat gwarancji. Mieszkanie w pełni umeblowane. Email:   , tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Fabryczna,Wrocław

438 000 zł76 m² 5 763 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nowa niższa cena! Ładne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum. Składa się z trzech pokoi (pow. ok. 28m2 , 13m2 i 10m2), przedpokoju, kuchni (ok. 9m2) oraz łazienki ( ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

310 000 zł43 m² 7 209 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! W pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem,w budynku z cegły, w centrum miasta. Po zainwestowaniu w remont będzie nadawać się do wynajmowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bardzo ładne 2-pokojowe, stylowe, rozkładowe, mieszkanie położone na wysokim parterze. Mieszkanie dwustronne o pow. 56m2. Pokoje o powierzchni: 18 i 15 m , kuchnia 9 m , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osobowicka

Psie Pole,Wrocław

430 000 zł86 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Polecam ładne, przestronne, rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Zostały wymienione okna, wszystkie instalacje wod-kan, gazowe oraz elektryczne. Mieszkanie zwraca uwagę dużymi pokojami 24m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

560 000 zł82 m² 6 829 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży wykończone mieszkanie w 3- piętrowym budynku z 2008 r położone na terenie zamkniętego osiedla "Złota Podkowa" przy ul. Kawalerzystów na wrocławskich Partynicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne I przytulne mieszkanie W prestiżowej dzielnicy krzyki na osiedlu gaj! Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Śródmieście,Wrocław

678 000 zł113 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie, położone w kamienicy, bardzo blisko centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki. Wymaga do wprowadzenia. Okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

635 000 zł100 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji. Duzy taras. Dzielnica willowa. Dobry dojazd do centrum. Słoneczne, jasne, dwupoziomowe mieszkanie na wysokim parterze z dużym tarasem (ok. 30m.) polaczonym z salonem. Spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Macieja

Śródmieście,Wrocław

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta prywatna. Bez posrednikow, bez agencji Wlasciciel za granica, zmuszony sprzedac ladne mieszkanie, w najlepszej z mozliwych okolicy we Wroclawiu. 10 minut pieszo do rynku, ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

560 000 zł90 m² 6 160 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Gwarancja szybkiej sprzedaży! Śliczne mieszkanie w nowym budownictwie z 2009 roku. Zupełnie nowy apartament o powierzchni 90,8 mkw, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Gaj,Wrocław

327 000 zł60 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie!ciche 2 pokojowe mieszkanie na poddaszu rozkładowe oddzielna kuchnia i garderoba, możliwość zwiększenia adapacji dodatkowo do mieszkania ok 40 mkw strychu(jest pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Objazdowa

Żerniki,Wrocław

298 000 zł52 m² 5 730 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niestandardowego mieszkania w dzielnicy fabryczna/żerniki w okolicach ul. Rumiankowej. Mieszkanie o pow. całkowitej 52m2 (pow.użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Benedyktyńska

Śródmieście,Wrocław

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Słoneczne mieszkanie na ósmym piętrze w wieżowcu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście. Dwa pokoje, okna wychodzące na północ, zachód; widok na panoramę miasta i ogród botaniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

490 000 zł75 m² 6 533 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Naszą prowizję pokrywa sprzedający nowy 2 poziomowy Apartament z garażem na ogrodzonym osiedlu. Przestronny pokój dzienny z wyjściem na taras. 2 sypialnie. Kuchnia oddzielna z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

305 000 zł44 m² 6 853 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 44,50m2 w dzielnicy Krzyki w okolicach ul. Braterskiej. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam przestronne, jasne, słoneczne mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 31,6 m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. W pokoju na ścianach gładzie, na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dąbrowskiego

Krzyki,Wrocław

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Wrocław krzyki , ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

215 000 zł34 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe rozkładowe, z możliwością łatwego wydzielenia drugiego, mniejszego pokoju; 33,5 m2, 2/4 piętro, balkon , ciche, nowe okna, kafle, zadbana klatka schodowa, czysta, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 2 mieszkanie, położone w 4 piętrowym bloku, na parterze, w dzielnicy Stare Miasto, na osiedlu Szczepin, ok. 15 min spacerkiem do Rynku. Dwa pokoje, kuchnia zabudowana meblami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł115 m² 6 078 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Do sprzedania przestronne mieszkanie o pow.115m2. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, dwie łazienki, garderobę oraz przestronny przedpokój. Piękne, stylowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Śródmieście,Wrocław

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pok. w pełni rozkładowe, 48m kw, pl. Grunwaldzki na 13 piętrze 15 piętrowego bloku. Mieszkanie odremontowane / do odświerzenia lub nie w zależności od gustu. 2 windy + komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

163 000 zł25 m² 6 520 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie, położone w dzielnicy Psie Pole- zakrzów. Mieszkanie jasne, po remoncie. Oddzielna kuchnia z oknem, wyposażona w meble na wymiar i sprzęt agd. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

279 000 zł40 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam przestronne i nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie (wg projektu), obecnie zrezygnowano ze ścianki działowej, powiększając salon i przekształcono na jednopokojowe (istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

385 000 zł90 m² 4 254 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie przy ul. Reja. Mieszkanie o pow. 90 mkw, jest rozkładowe usytuowane na 1 piętrze w dobrze utrzymanej kamiennicy. W skład nieruchomości wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Objazdowa

Żerniki,Wrocław

298 000 zł52 m² 5 730 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dembowskiego

Śródmieście,Wrocław

455 000 zł64 m² 7 109 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania mieszkanie o pow.64m2 w okolicach ul. Dembowskiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni , łazienki z wc oraz przedpokoju. Usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

340 000 zł59 m² 5 733 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne mieszkanie w otoczeniu zieleni na osiedlu Popowice. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Pokoje o powierzchni (ok. 20m2, 12m2, 9m2) jasne, duży pokój z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 904 zł55 m² 4 399 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Słoneczne, ciepłe mieszkanie. Pokoje ( ok. 20m2, 13m2), z dużego pokoju wejście na balkon (ok 5m2), na podłodze mozaika. Kuchnia (ok. 7m2), jasna, na podłodze kafelki. Łazienka (ok. 4m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

375 000 zł47 m² 7 978 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Eleganckie mieszkanie w apartamentowcu na Krzykach. Salon z otwartą kuchnią (ok.25m2) i wyjściem na duży balkon z widokiem na zielona okolicę. Kuchnia gustownie zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

240 000 zł32 m² 7 594,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania przestronna, jasna, słoneczna kawalerka na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 31,6 m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie narożne.