dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Zakrzów

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

810 000 zł69 m² 11 676,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

674 000 zł61 m² 11 031,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław - Zakrzów | 3 pokoje | 61,10 m | Loggia 7,90 m | 1 piętro Cena promocyjna: 674 000,00 zł zamiast 719 000,30 zł! Szukasz nowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

749 000 zł63 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, 63 m - gotowe do wprowadzenia Wrocław - północno-wschodnia część miasta | duży balkon | 2 miejsca postojowe | komórka lokatorska Przedstawiam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

689 000 zł55 m² 12 434,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią na pięknym Zakrzowie na ulicy Wilanowskiej o powierzchni około 55m2. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Księżycowa

Zakrzów,Wrocław

344 400 zł24 m² 14 655,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nowa kawalerka Wrocław Zakrzów Na sprzedaż nowoczesna kawalerka zlokalizowana we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na piętrze z windą w zadbanym bloku, na estetycznym, czystym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

869 000 zł69 m² 12 528,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentacje bezpłatną tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz możliwe rabaty! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

589 000 zł49 m² 12 020,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! wyjątkowa okazja dla twojej rodziny! mieszkanie Z ogródkiem! Wrocław Zakrzów | 3 pokoje | 49,81 m + ogródek 19,31 m | nowe | 0% pcc | 0% prowizji Szukasz swojego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie na Ulicy Zatorskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie - dostępne od 1 marca 2026. Opłaty to czynsz w wysokości 730 zł - w tej kwocie jest zaliczka na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Masztowa

Zakrzów,Wrocław

789 200 zł57 m² 13 739,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,44 m , położone we Wrocławiu przy ul. Masztowej, na Osiedlu Nova Stoczniova. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Zakrzów,Wrocław

535 000 zł47 m² 11 383 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 47 m , ul. Kasztelańska Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

639 000 zł55 m² 11 718,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Niższa cena! cena przed promocją 738 999,80 zł Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zakrzów,Wrocław

629 000 zł50 m² 12 655,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe 49,70 m z balkonem miejsce w hali garażowej + rower elektryczny gratis Opis oferowanego mieszkania: - powierzchnia 49,70 m . - 3 pokoje z aneksem kuchennym. - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zakrzów,Wrocław

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe 66,00 m z balkonem gratis rower elektryczny! Opis oferowanego mieszkania: - powierzchnia 66,00 m2 - 4 pokoje z aneksem kuchennym, - salon z wyjściem na balkon 3,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wiedeńska

Zakrzów,Wrocław

999 000 zł86 m² 11 582,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,25 m w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie jest położone na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z roku 2009. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Zakrzów,Wrocław

639 000 zł55 m² 11 703,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

765 000 zł53 m² 14 554,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe gotowe do wprowadzenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowego mieszkania o powierzchni 52,56 m , zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

869 000 zł69 m² 12 550,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz możliwe rabaty Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zakrzowie.