dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

749 996 zł59 m² 12 703,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lux- krzyki/ 3 Pok -59,20m2/ Balkon/ Garaż` Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz inwestycyjnym przy ul. Kajdasza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

779 004 zł54 m² 14 479,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gadow Bulwar Dedala /2pok/2015 /lux m postojowe!top Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,62 m 6 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2015 roku sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego

Stare Miasto,Wrocław

395 000 zł37 m² 10 675,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Gotowe do wprowadzenia, po remoncie kilka lat temu. Oryginalny piec kaflowy został zachowany ze względów estetycznych , ale również wspaniałe grzeje ( elektrycznie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

764 991 zł52 m² 14 768,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lux | Krzycka | 3 pok. | taras! top premium! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone na parterze w budynku 4-piętrowym z windą na zamkniętym osiedlu "na Krzyckiej". Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

876 684 zł52 m² 16 859 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie ze słonecznym tarasem w historycznej kamienicy! Zakończenie prac budowlanych w lipcu 2023 roku. Najważniejsze informacje: - media miejskie - Winda - Kamienica po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopycińskiego

Wojszyce,Wrocław

3 000 zł53 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 2/4 piętrze przy ul. Drabika 107 (wrocław-Krzyki-Wojszyce). /Mieszkanie o pow. 53m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł43 m² 11 279,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

ok. Plac Bema 2 pokoje /rozklad/media mieskie! imeszkanie na sprzedaż przy ulicy Nowowiejskiej Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m 3 piętro w 4-piętrowym bloku Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parafialna

Krzyk,Wrocław

694 999 zł64 m² 10 859,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oltaszyn 3 pokoje /64m2 /nowy blok! Polecamy do sprzedaży umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 z 2000 r, z balkonem, na II piętrze, przy ulicy Parafialnej 69,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia praktycznie urządzone mieszkanie przy ulicy Kajdasza 11 we Wrocławiu. Pierwszy najem, mieszkanie zostało dopiero wykończone, nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Idealne dla pary bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

479 008 zł38 m² 12 638,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Maslice Okazja 2 pokoje Media miejskie 2003! tramwaj! polecamy mieszkanie 37,1 m2 na 2-gim piętrze w ocieplonym bloku z 2003roku przy ul. Maślickiej Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem Piękne, jasne i przestronne mieszkanie, położone na kameralnym osiedlu, to doskonała przestrzeń dla rodziny poszukującej prywatności i spokoju. 3.000 zł + opłaty 60 m2 300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł63 m² 10 743,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Top 3-pok/ 63,2 m2 Balkon Taras Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe/ 63,2 m2 znajdujące się przy ul. Radkowskiej. Mieszkanie ma dwa poziomy i składa się z dwóch pokoi (na drugim poziomie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

744 999 zł60 m² 12 502,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piekny w centrum 3 pokoje nowy blok 60m2 /top!/hit/ Polecamy atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Uniwersytet Wrocławski - 800 m Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

764 997 zł96 m² 7 977,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartament 4 pokoje 2 miejsca postojow e !top! apartament 4 pokoje 2 miejsca postojow! polecam na. sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 95 m2 na 1 piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

389 000 zł28 m² 13 868,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż kawalerkę mieszkanie o łącznej powierzchni 28,05m2 , które jest usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym w apartamentowcu z 2023r z windą na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

799 006 zł58 m² 13 823,60 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piekny 3 pok/ ux Premium krzyki jagodno 60m2/garaz/top!hit/top Polecamy mieszkanie, które znajduje się na wrocławskim Jagodnie, przy ul. E. Kajdasza. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

6 000 zł61 m² 99 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: *** We speak English *** Luksusowy apartament 3-pokojowy w centrum, przy Odrze na 8 piętrze ze 100m2 tarasem oraz klimatyzacją! Nieruchomość usytuowana na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gosławicka

Maślice,Wrocław

480 000 zł37 m² 12 938 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty: tel: dwupokojowe mieszkanie do wejścia, blisko stadionu ( Tarczyński Arena) oraz komunikacji miejskiej. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w zachodniej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

639 000 zł51 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 51,3 m2, znajduje się na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku przy powstańców śląskich. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

2 100 zł23 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wprowadzenia od zaraz Serdecznie polecam na wynajem przytulną kawalerkę zlokalizowaną blisko uczelni, przy ul. Ślężnej. Lokalizacja: krzyki ul. Ślężna Ilość pokoi: 1 Metraż: 23 mkw. Pietro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bema

Stare Miasto,Wrocław

519 900 zł51 m² 10 289 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do generalnego remontu, w świetnej lokalizacji przy Placu Bema. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest przy placu Bema, stanowiącego jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gaj/2xbalkony/3pok./LUX./WROCŁAW/TOP/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 na ostatnim piętrze 6/6 z windą, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

449 999 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Soltysowicka 30m2/2 pokoje /media miejskie! Mieszkanie składa sie z salonu z aneksem, drugiego pokoju sypialnianego i osobnej łazienki. Mieszkanie jest w pełni wyposażone: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

- nowoczesne osiedle, - tereny zielone - 800 m od centrum miasta - miejsce postojowe w cenie mieszkania! - Centrum spa, siłownia. - to podstawowe atuty mieszkania przy ulicy Walońskiej. Angel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

899 750 zł85 m² 10 558 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy Październik 2024 Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

978 916 zł52 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,07m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

389 890 zł28 m² 13 899,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w najzieleńszej dzielnicy Wrocławia. Najważniejsze informacje: * gotowe do odbioru * bez pcc * założona kw * balkon * winda * 2 pokoje * 1 piętro Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: fabryczna/muchobór wielki/wańkowicza Ilość pokoi: 2 Metraż: 39m2 Kuchnia: aneks kuchenny Piętro: 2 Informacje dodatkowe: lodówka, pralka, piekarnik, płyta kuchenna, okap, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

6 750 zł66 m² 102,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie mieszkanie przestronne mieszkanie w stylu zlokalizowane na Bulwarze Staromiejskim przy ul. Jana Pawła II Lokalizacja: ul. Jana Pawła II Ilość pokoi: 3 Metraż: 66 Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Dębowa

Borek,Wrocław

3 450 000 zł230 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Apartament w willi z lat 30tych położony wśród ogrodów, uliczce w pobliżu Parku Południowego, dobrych szkół i przedszkoli, miłego sąsiedztwa, a także przyjaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

599 995 zł54 m² 11 100,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pok | Grabiszyn- grochowa | balkon. Polecam na sprzedaż mieszkanie , dobra spokojna okolica , blisko komunikacja, sklepy i szkoły. Budynek docieplony , klatka po remoncie , słoneczny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

559 000 zł46 m² 12 107,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam serdecznie w pełni urządzone dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu! Lokalizacja: ul. Tadeusza Kościuszki 180, ilość pokoi: 2, metraż: 46,17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

478 998 zł47 m² 10 148,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Centrum/śródmieście/więckowskiego/2 pok./PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji na wrocławskim Śródmieściu przy ul. Więckowskiego. Idealne na zakup dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

649 000 zł58 m² 11 189,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Wincentego Stysia! Mieszkanie składające się z trzech osobnych pokoi. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

929 000 zł88 m² 10 497,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych rozkładów oraz mieszkań na parterze! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł64 m² 12 156,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzozowa

Ołtaszyn,Wrocław

708 999 zł60 m² 11 856,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn/partynice/top/wysoka/3pok/ogródek/parking! okazja! top - partynice ołtaszyn - 59,5m2 z ogródkiem - miejsce postojowe w cenie! Super lokalizacja! Mieszkanie 3 pokojowe - pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Biskupin,Wrocław

2 599 zł50 m² 51,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top Piękne 2M /balkon/rozkład/akceptacja zwierząt akceptujemy zwierzęta Oferuję na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 50 m2 z wyjściem na balkon, znajdujące się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze bloku, w dzielnicy Psie Pole, przy ulicy Gorlickiej, niedaleko ch Korona. Najem na rok. Zwierzęta nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

699 992 zł60 m² 11 705,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sztabowa/ Krzyki 58m2/balkon /lux! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w pełnym rozkładzie ul Sztabowa Krzyki Odpowietrznik 57,80m2, 1p z 4, 3 pok. Pełny Rozkład, balkon, piwnica, blok po termo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ul. Długiej - w budynku z 2022/2023 roku. Znakomite połączenie z całym miastem, nowoczesne osiedle, balkon na szerokość całego mieszkania. Mieszkanie.