dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

3 300 zł74 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w Nieruchomości Mam Państwu do zaoferowania przestronne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym i dużym tarasem o powierzchni ok. 74 m2 na 1 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Kowale,Wrocław

1 194 235 zł80 m² 14 926,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyobraź sobie życie, o jakim zawsze marzyłeś - w przestronnym, funkcjonalnym apartamencie, który łączy zalety domu szeregowego z wygodą mieszkania w apartamentowcu. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

497 944 zł42 m² 11 946,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego z ogródkiem w zielonej i spokojnej okolicy z dobrą komunikacją. Dodatkowo w 2028 roku ruszy budowa linii tramwajowej na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

7 500 zł86 m² 86,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty tel. Mieszkanie w budynku, na którego dachu znajduje się taras o powierzchni 150 mkw. z widokiem na Wrocław. Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

865 000 zł64 m² 13 415 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 65,48mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

6 900 zł70 m² 98,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Apartament dostępny od zaraz! Ekskluzywny apartament klasy premium z panoramicznym widokiem na rzekę prestiżowa lokalizacja w sercu miasta Posiadamy na wynajem klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piękna

Krzyk,Wrocław

1 180 000 zł94 m² 12 590,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta wyłącznie W naszym biurze | we speak english Prezentujemy Państwu komfortowy i unikatowy apartament (pow. 93,72 m2) z balkonem i tarasem , położony w bardzo pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

1 105 650 zł82 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perkusyjna

Swojczyce,Wrocław

780 000 zł70 m² 11 130,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Sprzedam przestronne mieszkanie na wrocławskim Wojnowie o powierzchni 70,08 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, dwustronne, w pełnym rozkładzie z dużym tarasem (ok 27m2w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wojnów,Wrocław

619 000 zł59 m² 10 491,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,60 m , usytuowane na 2/3 piętrze w kameralnym bloku z 2004 roku we Wrocławiu przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

593 000 zł42 m² 14 119 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na 3/5 piętrze w nowoczesnym bloku z 2011 roku z windą na wrocławskim Gaju (krzyki). Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

559 000 zł42 m² 13 284,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

42 M, 2 pokoje, osobna kuchnia, klimatyzacja,balkon, piwnica, ok. Sky tower Do sprzedaży ładne , 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze 11-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Kozanów,Wrocław

2 100 zł48 m² 44,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,7 m , usytuowane na 5. piętrze przy ulicy Kozanowskiej. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących przestrzeni, funkcjonalności i słonecznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowej kawalerki o powierzchni 34 m , zlokalizowanej przy ul. Legnickiej 46 we Wrocławiu. Nieruchomość mieści się w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olszewskiego

Sępolno,Wrocław

739 000 zł47 m² 15 706,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Super na Start! 2-pokojowe mieszkanie Biskupin, 50 m | Blisko terenów zielonych i Pl. Grunwaldzkiego Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rychtalska

Karłowice,Wrocław

690 000 zł44 m² 15 533,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,42mkw zlokalizowane na 2 piętrze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 200 zł22 m² 98,35 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 22,37 m , położona we Wrocławiu przy ul. Romana Dmowskiego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na mapie miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

744 500 zł51 m² 14 598 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż apartament 3 pokojowy z dużym tarasem 47,9 m2, klimatyzacją, garażem i schowkiem. Wrocław - Ołtaszyn Na sprzedaż komfortowy, w pełni rozkładowy apartament 3 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

495 674 zł36 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

680 000 zł36 m² 18 707 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Eleganckie mieszkanie na Promenadach Wrocławskich! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,35 m2 usytuowane na drugim piętrze sześciopiętrowego budynku mieszkalnego z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 800 zł22 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości proponuje nowoczesną kawalerkę z dużym tarasem(pierwszy najem!) po remoncie. Wrocław-Stare Miasto, kępa Mieszczańska / ul. Dmowskiego - w super cenie! **atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

614 484 zł38 m² 15 989,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,43m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Góralska

Stare Miasto,Wrocław

715 000 zł62 m² 11 510 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Cena promocyjna! Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

578 427 zł28 m² 20 754,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Wrocław

4 900 zł71 m² 69,01 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Możliwość umeblowania na potrzeby najemcy - osiedle browary wrocławskie centrum jedności narodowej śródmieście 4 pokoje wysoki standard balkon miejsce postojowe W garażu klimatyzacja nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Maślice,Wrocław

1 139 026 zł96 m² 11 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł68 m² 13 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 3-pokojowe, 67,72 m , balkon, miejsca postojowe dla mieszkańców za szlabanem, świetna lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Plac Grunwaldzki,Wrocław

900 000 zł77 m² 11 659,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, plac Grunwaldzki (norwida), 77 m2, oddzielna kuchnia Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 77,19 m2. Zlokalizowane na 2 piętrze w kamienicy 4-piętrowej na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Spiżowa

Gajowice,Wrocław

365 000 zł25 m² 14 717,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Twoje pierwsze mieszkanie. Twoje zasady. Twoja przestrzeń. Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią jedynie przykładową aranżację wnętrza. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zaułek Rogoziński

Różanka,Wrocław

420 000 zł31 m² 13 384,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji we Wrocławiu, w dzielnicy Różanka. Mieszkanie składa się z: przestronnego pokoju osobnej, jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

624 375 zł49 m² 12 742,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na IV piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiejna Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Borek,Wrocław

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty: tel. Borek / 3 pokoje / osobna kuchnia / loggia Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w dzielnicy Krzyki - Borek To idealne miejsce dla inwestorów - doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Pierwszy najem po generalnym remoncie! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie bardzo wygodne i komfortowe, ulokowane na 10 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

335 000 zł27 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka z wydzieloną kuchnią o powierzchni ok 27m2 zlokalizowaną na Wrocławskim Psim Polu. Nieruchomość z potencjałem będzie idealnym rozwiązaniem na start dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

449 000 zł38 m² 11 963,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Uwaga! Prezentacje od 8 kwietnia! Polecam do kupna mieszkanie w bloku z 2021r., w pełni wykończone i umeblowane, z garderobą, o powierzchni użytkowej 37,53 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkocka

Nowy Dwór,Wrocław

779 780 zł63 m² 12 342,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 przy ul. Szkockiej we Wrocławiu. W Mieszkaniu został wykonany remont generalny i jest ono gotowe do zamieszkania od zaraz. Z uwagi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij