dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł59 m² 11 751,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Doradca Klienta Nr licencji pfrn 29417 tel. Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych wrocławskich lokalizacji usytuowane pomiędzy gmachem Sądu, a Placem Kościuszki. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

803 980 zł66 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 65,90m2 z ogrodem i tarasem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 057 142 zł69 m² 15 363,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży, dwustronny Apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,81m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

539 000 zł39 m² 13 809,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska. Lokalizacja tej inwestycji oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pawłowice,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej lokalizacji Pawłowice. Można ze zwierzętami ( obowiązkowe oc ) Pierwszy najem. Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł83 m² 11 927,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez dodatkowych opłat 0% pcc 0% Prowizji Zamieszkaj w gotowym mieszkaniu, bez czekania na odbiór. Osiedle otoczone zielenią, o niskiej i spójnej zabudowie, tworzy atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

660 567 zł37 m² 17 858 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Nowe 2-pokojowe mieszkanie z 2019 roku, położone w centrum Wrocławia na Kępie Mieszczańskiej. Wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz. Otoczenie nieruchomości Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Krzyki,Wrocław

725 000 zł69 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. Nieruchomość w trakcie sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie w przedwojennej kameralnej kamienicy i cichej lokalizacji na Krzykach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem I klimatyzacją tuż przy rzece W centrum bezpłatny dostęp do spa gym sauna Nieruchomość Doskonale Zlokalizowana w Skali Miasta 15 minut spacerem do Rynku lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

280 000 zł15 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Genialna inwestycja super też do zamieszkania dla młodej osoby nieruchomość Z tarasem klecina, blisko tramwaje, autobusy winda, nowe budownictwo lokal inwestycyjny, lokal niemieszkalny Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Gajowicach przy al. gen. Józefa Hallera we Wrocławiu. Mieszkanie idealne dla pary, singla lub dwóch osób pracujących. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

739 000 zł66 m² 11 163,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Polecam mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze z balkonem! standard mieszkania: bardzo przestronne mieszkanie, odświeżone i zamieszkałe przez właściciela. Nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

680 000 zł56 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż - 56 m | 2 sypialnie | balkon | garaż | komórka lokatorska. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

929 000 zł80 m² 11 672,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie w kameralnym budynku. Cena przed obniżką 1 029.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

495 172 zł42 m² 11 880,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

2 750 zł32 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 * english version below * Na wynajem nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m, położone przy ul. Braniborskiej w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 453 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Wrocławski Rynek na wyciągnięcie ręki 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu miasta! Na sprzedaż wyjątkowe 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

269 000 zł30 m² 8 819,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Funkcjonalne, bezczynszowe mieszkanie na Klecinie Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m , do którego przynależy zaadaptowany na dodatkowy pokoik strych (11,3 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

8 000 zł120 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament 120 m2 z ogrodem 350 m2 opiekun oferty: tel: (for english scroll down) Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu 120 m2 z tarasem i ogrodem 350 m2 Apartament 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

675 000 zł66 m² 10 219,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

To mieszkanie najlepiej wygląda na żywo, przestrzeń, wysokość i klimat ponad stuletniej kamienicy, położonej przy spokojnej ulicy, blisko Placu Grunwaldzkiego, zaledwie 3 minuty spacerem od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

787 325 zł71 m² 11 145,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Podwale

Przedmieście Oławskie,Wrocław

610 000 zł28 m² 21 910,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For english scroll down Na sprzedaż studio w prestiżowym budynku ovo przy ul. Podwale 82. Doskonała lokalizacja z szybkim i wygodnym dostępem do każdej części miasta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

685 000 zł66 m² 10 363,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Gotowe do wprowadzenia! Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Lokal dostępny od ręki! Sprzedam nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

738 000 zł58 m² 12 641,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart Cena promocyjna, mieszkanie do odbioru w marcu! W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Psie Pole,Wrocław

755 555 zł85 m² 8 888,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,3 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego budynku z lat 80. (technologia wielkiej płyty). Lokal jest dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

549 000 zł28 m² 19 331 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 28,4 m , w standardzie premium, gotowe do zamieszkania, usytuowane na Osiedlu Nad Odrą, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

5 300 zł114 m² 46,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wykończony w najwyższym standardzie dwupoziomowy apartament na Ołtaszynie! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przedmiejska

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,32 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania przestronną, luksusową kawalerkę z balkonem i komórką lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

495 040 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego- to świetnie skomunikowana lokalizacja zarówno z centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

6 000 zł83 m² 72,29 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 **** dostępne od 01.03.2026 *** Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82m2 z dwoma balkonami i dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

11 900 zł141 m² 84,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 dostępny od zaraz *english version below* Na wynajem oferujemy wyjątkowy penthouse o powierzchni 141 m, położony przy prestiżowej ulicy Księcia Witolda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 130 000 zł66 m² 17 082,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego na jednym z najbardziej cenionych osiedli na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szybka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 000 zł46 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia - 20 min. spacerem od Rynku i Galerii Dominikańskiej, ( okolice pl. Społecznego i mostu Grunwaldzkiego). Mieszkanie dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

559 000 zł42 m² 13 240,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z garderobą znajdujące się przy ul. Redyckiej na wrocławskich Sołtysowicach Będzie to idealna propozycja dla pary lub singla jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Gajowice,Wrocław

649 000 zł62 m² 10 484,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Lwowskiej na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

495 000 zł33 m² 14 842,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem znajdujące się przy ul. Zatorskiej na Wrocławskim Psim Polu Będzie to idealna propozycja dla pary, singla lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Haukego-Bosaka

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł32 m² 12 422,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,12m2 (realnie 38m2) znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Haukego-Bosaka, niedaleko Galeri Dominikańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

799 000 zł44 m² 18 036,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę znajdujące się w prestiżowej inwestycji przy ul. Kurkowej 14 we Wrocławiu Będzie to idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Huby,Wrocław

849 000 zł65 m² 13 124,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Pięknej na wrocławskich Hubach Będzie to idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Huby,Wrocław

649 000 zł63 m² 10 313 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,93m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Otmuchowskiej na wrocławskich Hubach Mieszkanie.