dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 088 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bazyliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

898 999 zł79 m² 11 331 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 79,34m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2014r, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

479 648 zł38 m² 12 649 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

579 000 zł39 m² 14 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie własnościowe o powierzchni 38,7 m , położone na parterze w budynku z 2014 roku na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

637 897 zł30 m² 21 320,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

609 601 zł40 m² 15 107,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, 15 lat doświadczenia i kompleksowa obsługa - kup mieszkanie bez prowizji korzystając z mojej wiedzy. Jestem z Tobą na każdym etapie - od wyboru aż po wykończenie. Nie trać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 100 000 zł128 m² 8 587,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jerzmanowska

Fabryczna,Wrocław

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Do wynajęcia bez udziału pośredników oferuje piękne, przytulne mieszkanko. Kawalerka z garderobą dla jednej lub dwóch osób. Możemy wymienić łóżko na większe, jeśli będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

1 025 500 zł76 m² 13 447,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w dworku!wyjątkowa inwestycja! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Stare Miasto,Wrocław

744 674 zł63 m² 11 794 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie (62 m ) przy Podwalu na Starym Mieście, w znakomitej lokalizacji - dwa kroki od Ogrodu Staromiejskiego położonego w sąsiedztwie Teatru Lalek, opery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzmanowska

Fabryczna,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bez udziału pośredników oferuje duże dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i oddzielną sypialnią. Narożnik w salonie jest rozkładany i bardzo wygodny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W nowoczesnym bloku z windą, podziemnym garażem (w opcji), w monitorowanym bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1970

Kawalerka | Blisko centrum | Winda | Parking Na sprzedaż jasna, zadbana kawalerka o powierzchni 25 m , położona w świetnej lokalizacji we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Popowice,Wrocław

619 999 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m . Idealna propozycja dla rodziny poszukującej przestrzeni. Skład Mieszkania: lokal jest w pełni rozkładowy i dwustronny (północ/południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Pracze Odrzańskie,Wrocław

633 000 zł49 m² 12 847,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeśli szukasz przestrzeni, w której naprawdę możesz złapać oddech to miejsce Ci się spodoba. Ostatnie piętro nowoczesnego apartamentowca z 2022 roku, cisza, dużo światła i układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

420 320 zł30 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ołbin,Wrocław

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Wygodne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, znajdujace się na 6 piętrze sześciopiętrowego budynku z balkonem w budynku z 1992 r. Mieszkalne znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł26 m² 83,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

595 000 zł31 m² 19 009,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Gądów Mały,Wrocław

689 000 zł54 m² 12 759,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie, 54 m ul. Idzikowskiego Funkcjonalne, wysokie mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z windą z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

934 092 zł96 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie jak dom Wrocław Lipa Piotrowska. W ramach inwestycji powstały dwa rzędy mieszkań w zabudowie bliźniaczej o powierzchni do 95 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Grabiszyn,Wrocław

799 999 zł62 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta, od strony Zaporoskiej. Plomba, żelbet i cegła, bardzo jasne mieszkanie, okna na dwie strony (północ południe). Trzypokojowe, toaleta, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

520 923 zł33 m² 15 785,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English! DLACZEGO WARTO SIĘ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł55 m² 13 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2. Składa się z wygodnego przedpokoju, dużej łazienki, w której zmieścimy min. wannę, pralkę, dwóch ustawnych niezależnych pokoi, i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paniowicka

Pilczyce,Wrocław

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oto gotowy, zredagowany i uporządkowany opis oferty wynajmu mieszkania z czytelnym układem i dodaną stopką kontaktową: do wynajęcia Nowe 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: oferta wstrzymana Kawalerka po generalnym remoncie | Wrocław Przedmieście Oławskie | ok. 30 m Lokalizacja nieruchomości Mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

602 480 zł40 m² 14 887,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj ze mną tysiące.